Balayı Baluvu?

fionce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2014
77
23
32
düğünumuz 14 haziranda.Balayı için mayo istiyorum.Ama mayodan biraz farklı daha kapalı olsun istiyorum.Hem ben çok açık giyemem hem nisanlim istemiyor.Sizce ne giyebilirim .Hangi markalardan istediğim gibi birşey bulurum..Hafta sonu bakacağız yardımcı olursanız sevinirim

bende takip edeyim konuyu, bu sene bikini/mayo giymek istemiyorum, tesettürlüde değilim. bakalım nasıl fikirler gelicek

Benim arkadasimda acik ama su tarz mayolari tercih eder hep. sanirim yari kapali yuzucu mayosu diye geciyor.
11062013192516.jpeg

Benim arkadasimda acik ama su tarz mayolari tercih eder hep. sanirim yari kapali yuzucu mayosu diye geciyor.
11062013192516.jpeg

Çok iyiymiş bu bir de tayt gibi daha uzun olanlar var Netten baktım biraz ama nerde bulurum ki acaba?Hangi markaların vardır?

Kızlar tesadüfen gördüm konuyu gezinirken görmüştüm şu an bi internet sitesinde satışta olan kapalı mayo ve tankini modelleri gördüm ilginizi çekerse bi bakın derim .. Bi kaçının resmini koyuyorum .. Evlencek arkadaşa da mutluluklar dilerim :KK66:
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Canım benim vardı ustu kisakol tunik altı sorttanda uzun tayt gibi çok güzel çok rahat balikesirden bi yerden hediye gelmişti .

Canım benim vardı ustu kisakol tunik altı sorttanda uzun tayt gibi çok güzel çok rahat balikesirden bi yerden hediye gelmişti .
Canım hangi markanın acaba?Haftasonu alisverise çıkacağız nisanlimla da nerde bulabilirim, nisanlimi çok ugrastirmak istemiyorum bir de zor karar verdigim için bikabilir benden :)

İnternetten alma gibi bi şansın varsa modanisa.com a bakabilisin benimkine çok yakin modeller var ben markasına bakamadim çünkü etiketini kesmisim o sitede fiyatları uygun olanlatida var bakarsan

kapal%C4%B1-mayo-modelleri-2014.jpg

ben hamilelikten sonra çok kilo almıştım tam bu değil ama bu tarz bir mayo almıştım o sene. birde etekli vardı ama o tarz bulursam atıcam yine.

edit: buldum böyleydi. öylesine bir mayo dükkanından almıştım. adı mayo dünyasımı neydi.
etekli-ve-%C5%9Fortlu-mayo-modelleri.jpeg

kapal%C4%B1-mayo-modelleri-2014.jpg

ben hamilelikten sonra çok kilo almıştım tam bu değil ama bu tarz bir mayo almıştım o sene. birde etekli vardı ama o tarz bulursam atıcam yine.

edit: buldum böyleydi. öylesine bir mayo dükkanından almıştım. adı mayo dünyasımı neydi.
etekli-ve-%C5%9Fortlu-mayo-modelleri.jpeg
Bunlar da hoşmuş teşekkürler :)

X