Baktırdığım fallar çıktı mı? Fal bir bağımlılık mı? Bırakmak için neler yaptım?

Bu arada ben faldan sonra aşırı deşarj oluyorum terapi gibi hissettiriyor hiç öyle vicdan azabı duygu durumda dalgalanma fln olmuyo

hayatı terse felan çevirmesine inanmıyorum ya aşırı saçma geliyor
kendi hayatımda %100 yaşadım gayette aylarca fal baktırdım hatta o gün 2 kere fal baktırmıştım gecesi o zaman küstük nişanlım yazmıştı
ama sonuç olarak fal baktırmak doğru birşey mi değil
mantıklı mı ? asla değil
bilen var mı ? yok

Çok teşekkür ederim O, sizin nahifliliğiniz ve iyi düşünceliliğiniz…Ne kadar güzel işte, dua ve namaz o kadar önemli ki, önünde sonunda o fal inşaallah bırakılır.

Değil mi…Bir şeylerin kötüye gittiğini, güzel şeylerin olumsuz olduğunu yazmam da diğer yorumlarda yanlış anlaşıldığını gördüm ya da ben iyi ifade edemedim.

Şöyle ki;
Şûrâ Suresi - 30 . Ayet “Başınıza gelen her musibet kendi yapıp ettikleriniz yüzündendir; kaldı ki Allah birçoğunu da bağışlar.“

Çok teşekkür ederim, o sizin kibarlılığınız elimden geldiğince güzelce anlatmaya çalıştım…Geçmiş ya geride kalmış ya çok şükür, tebrik ederim Maşaallah…

Çok teşekkür ederim

Zaten her şeyi biliyorlarsa, kendi başlarına gelecekleri önceden neden tahmin edemiyorlar…Maddi zorluk, aile, akraba sıkıntısı, arkadaş sıkıntısı, kaza, hastalık, aldatılma, boşanma…Yaşamıyorlar mı…

Falcılar; X kötü/yanlış olduğunu öngörüp X kişisiyle evlenmesinler, kaza yapılacak gün yola çıkmasınlar, hastalığın geldiğini öngörüp, ona göre kendilerine baksınlar. Çok güzel bir iş öngörüp, orada işe başlasınlar ( patronlarının, müdürlerinin de iyi olup olmadığını da öngörsünler tabii)
Çocuk doğurmadan önce onun hayırlı mı hayırsız mı olacağını öngörsünler. İyi komşuların olduğu çevreyi öngörsünler, sorun çıkarmayacak ev kiralasın veya ev alsınlar, süper kazançlı yatırımlar yapsınlar, Arkadaş ve dostlarını çok iyi öngörsünler sırtlarından bıçaklanmasınlar vs.

Düşününce bunların öngörülmesi ne kadar ütopik değil mi…Biz bunları önceden öğrenmeye çalışıyor gibiydik de farkında değildik sanki…
Çok tebrik ederim. Maşaallah…Evet sadaka, hayır, dua

Evet evet yorulmak, yalnız hissetmek…

Doğru insanlar anlatamıyor artık herşeyini…ya da anlatıp rahatsız etmek istemiyor kendi sorunlarıyla…Belki de sıkıntı olan, anlatıldığında canı gönülden dinleyen yok…Belki yüzeysellikten/yapmacıklıktan bunaldık…Çünkü çoğunlukla kalıplara girildi.

Kendinizi düşünün, düşünün, düşünün diye empoze edilen sözler…

Oysa mutlu olmak sadece kendimizi düşünmekle olmaz ki, birinin bir sıkıntısına merhem olmak daha mutluluk verici…Yapacağımız somut bir şey yoksa, arkadaşım üzülme dua ederiz Rabbim büyüktür deyip teselli etmek, içtenlikle dua etmek ve belki de birlikte susmaktır merhem.

Çok güzel bildiğimiz ve toplumca unuttuğumuz bir atasözü var ya:”Acılar paylaştıkça azalır,sevinçler paylaştıkça çoğalır.“

İnşaallah çok güzel şeyler yaşarsınız…Fallardan kurtuldum diye de şükür edersiniz

Fallar; maneviyat, zaman, para kaybı …

Çok teşekkür ederim ,anlaşılmak güzel bir şey.Ayni dilekleri sizler için ben de diliyorum

yazacak mı demişti size falcı?

Sizin de elleriniz dert görmesin canım, siz de daha önce başkasını uyarmıştınız.
Fikrini belirtenleri değil ama; fal analizi veya yorumcu önerileri yapanları 3 ay yasaklı listesine ekledim.
Canim benim supersin! Cok iyi etmissin, ellerine saglik. Evet uyarmistim ama insanlar dinlemiyo.

Ben de o batağa düşüp çok dalmadan kendini kurtaranlardanım. Hayatımda çok keskin değişim vardı şehir iş değişikliği yeni çalışma ortamının berbat olması ilişkide ilgisizlik akabinde şok bir aldatılma. Ben falcıları asındırdım Taksim Beşiktas Bakırköy Kadıköy. Aynı günde Taksim’de bir çok falcıya gittim şimdi bakıyorumda hep sallamışlar tutan yok ve bilmiyorum da baktırdıkça kötü bir enerjide oluyor. Oturup dua etsem hayatımı daha çok yoluna koyarmışım. Şimdi asla baktırmıyorum. Kendim astroloji eğitimi aldım uzun yıllar alanında bilinen kişiler. En fazla o şekilde kendime bakıyorum parayla kimseye bakmam mesela kötü enerjiyi çekemem üstüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…