Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

enee bi üşengeç de ben. kaykılın az :)
hoşgeldın canım a.s.
Yaa kızlar size birşey diyecem şimdi bazılarına göre saçı boyalı makyajlı ne bilim ojeli olanlar illaki bakımlı mı oluyo ben çok gördüm saçı sarı makyajlı ama pis ya ne bilim bakımlı demek temiz olmaktır bence öyle değil mi yaa ne diyorsunuz.
Dışardan bakıldığında bakımlı gözüküyo tırnağın içi pis ter kokuyo yada bazı şeyler v.s:nazar:
evet canım haklısın boyle süper kokostur ama dıslerı fırcalamadıysa benım için bitmiştir yanii ,iyy felaket.. herseyıyle 4*4luk olanları kendımıze ornek gosterıyoruzz .. senın gibi tatlım :1hug:
temız olmasına temızis ama işte en basıtınden ben kendımı ornek vereyım kaşlarımı alırım ama yuzume krem surmem,bi çekmece dolusu takılarım var ıncık boncuk ama takmıyorum , gıysılerımı utuludur ama giderim en basıt ve rahat olan bişeyi giyiveririm oyle elbıseymıs ugrasmam kot -tişort yeterli die dusunurum.. dişerlimi fırcalarım duzenlı olarak gel gorkı ruj surmem yani boyle tatlım
''aman kım ugrascak dıyorum yaaa bi ruj surmek krem surmek zor gelıyor delikafadulden
Günaydın.
Bu sabah saçıma tarak bile vurmadan oğlanı alıp çıktım yola.
oluş kreşte.
işe geldim ve kremlerimi yanıma aldım gidem wc de sürem şunları.zemuszemus
hoşgeldın tatlım a.s. a.s. sürr bakem cici kıss ol ;-) vakıt bulamsakta yanımızda tasıyam yaa ben hiç almıyorum cantama cunku fazlalık gibi gelıyor.. eşimde bana ''sen erkek dogcakmısın ters dogmussun diyor :mad: gelde vurma adamı yaaa :eek:klava:
bi başka konu benim herif buralarda fink attığımı bilmiyor..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bugün kot giydim herzamanki gibi
mor tişört üm var birde bugün aştım kendimi saçlarım öylesine toplu spor olduğu için
lila ve mor kalemden oluşan bi kombinasyon yapıp rimel sürdümmm

bana uyar tatlım. cicislerini güle güle kullan... Şeniz

herkese iyi muhabbetler
herkes bugün bakımlı olmak için naptı söylesin bakem

hihoyyyt
hihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyyt
hihoyyyt
sağol canım benım :1hug: ohhohh ne guzel kombine yapmıssın kıss hihoyyyt
bende bugun ev işlerimi bitirdikten sonra yuzume krem surdum.. birazdan misafir gelcek onun içinde gozume kalem cekecem ,kahverengi cekerım sanrım.. misafir gelınce ustume askılı badi ve keten pantolon giyim diorum bakem ölee işte
Hanımlar ne oluyor allah aşkına azıcık sirkelenin toparlanın,olmuyor böyle valla.Akşamları kuzu uyudukdan sonra kendimi bakıma alırım maskelerimi yaparım yağlarımı sürerim topuklarıma kadar.
Ben katiyen makyajsız çıkmam dışarı.çook çook geç kalırsam işe,malzemelerimi yanıma alır öyle gelirim işe.
Bugünkü halim keten buruşuk turkuaz mavisi azkılı bluz içine beyaz askılı bluz, turkuaz takılarım.
mavi kotum beyaz sporlarım ve ona uygun göz makyajımlayım. Ellerimi hiç söylemiyorum her zaman oje vardır. ya kırmızı yada 319 :).
Salamayın kendini kızlar valla bende söylemsi.Anladınız siz onu.
hoşgeldın canım a.s. çok iyi olurr ciden bize fıkırler verırsen çok sevınırım :1hug: en azındn püff nokları neledır bacım hiç bilmiom yaa :KK43:(
kna.jpg

nikahv.jpg

Belki şevke gelirsiniz :)

maallah masallahh :nazar: :nazar: her halınde çok şıksın canım opuyorumnanaktan

hoşgeldın canım a.s.

evet canım haklısın boyle süper kokostur ama dıslerı fırcalamadıysa benım için bitmiştir yanii ,iyy felaket.. herseyıyle 4*4luk olanları kendımıze ornek gosterıyoruzz .. senın gibi tatlım :1hug:
temız olmasına temızis ama işte en basıtınden ben kendımı ornek vereyım kaşlarımı alırım ama yuzume krem surmem,bi çekmece dolusu takılarım var ıncık boncuk ama takmıyorum , gıysılerımı utuludur ama giderim en basıt ve rahat olan bişeyi giyiveririm oyle elbıseymıs ugrasmam kot -tişort yeterli die dusunurum.. dişerlimi fırcalarım duzenlı olarak gel gorkı ruj surmem yani boyle tatlım
''aman kım ugrascak dıyorum yaaa bi ruj surmek krem surmek zor gelıyor delikafadulden

hoşgeldın tatlım a.s. a.s. sürr bakem cici kıss ol ;-) vakıt bulamsakta yanımızda tasıyam yaa ben hiç almıyorum cantama cunku fazlalık gibi gelıyor.. eşimde bana ''sen erkek dogcakmısın ters dogmussun diyor :mad: gelde vurma adamı yaaa :eek:klava:

sağol canım benım :1hug: ohhohh ne guzel kombine yapmıssın kıss hihoyyyt
bende bugun ev işlerimi bitirdikten sonra yuzume krem surdum.. birazdan misafir gelcek onun içinde gozume kalem cekecem ,kahverengi cekerım sanrım.. misafir gelınce ustume askılı badi ve keten pantolon giyim diorum bakem ölee işte

hoşgeldın canım a.s. çok iyi olurr ciden bize fıkırler verırsen çok sevınırım :1hug: en azındn püff nokları neledır bacım hiç bilmiom yaa :KK43:(

maallah masallahh :nazar: :nazar: her halınde çok şıksın canım opuyorumnanaktan

hoşgeldin abba cım
bende birkaç kıyafet modeli buldum eklicem birazdan

hoşbulduk tatlım a.s.
aslında biss süperiss ama işte gel gorkii içimiz istemıyor :pdemıycessss
artık isteyecek ,istemeli AAA :KK70::KK70: dicessss

hoşbulduk tatlım a.s.
aslında biss süperiss ama işte gel gorkii içimiz istemıyor :pdemıycessss
artık isteyecek ,istemeli AAA :KK70::KK70: dicessss

öyle canım biz süperizzz
hihoyyyt
hihoyyythihoyyyt
hihoyyyt

bak bunu çok beğendim eklicem daha bir kaç tane

76443283.jpg

bende röfle yaptırıcam bak bu renk guzelmiş. drydenis küstünmü bağa.

aslına bakarsan çoook güzeller
ama bunları nerde bulcan
marka ve pahalıdır diye düşünüyroum
hem güzel olsun hem ucuz olsun delikafadulden

27494168.jpg
72512157.jpg

30919648.jpg
3zz.jpg

hani resim :sm_confused: bekliyos merak ediyos adios hihoyyyt

alın size resimm :mymeka:
sankim gelipde bakan var :sm_confused:

yazan, yöneten, oynayan ben