Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

bende bugun kremımı surdum..
vucut temızlıgımı yaptım hatta bi delilik yaptım bikini bölgemı makınayla aldım şimdi acımdan ölceeemm :KK43:( yanıyorr yaff cayır cayır... ascık bekledıkten sonrada yumurta yagı kremı surdum. kullanıyormusunuz bılmıyorum.. bi arkadasın tavsıyesı uzerine almıstım gecen sene..ben daha yenı kullanıyorm :)))
kaş ve 3tel bıyıkım vaar onlarıda aldım.. gunluk kremımı surdum ;-)

yaa ben ağda yapmayı beceremıyorum :KK43:( hertarafıma bulastırıyom ve ilaç bacagımda kalıyor çekincede :KK43:(

ablam didi gerci sogukagda bantları varmıs bide onu denıyım bakam..

mıllet denemesı çoktan yaptı ..ben ancak deneme yapacamm yaws...

yaa benım arkılerım kollaını filan alıyorlarrr yaa .. diyorum iyki öyle değilim yoksa aboo dusunemıom kendımı,kasımı almaya uşenıyorum yerı geliyor..
çok şükür ölee tüylü değilim :Saruboceq: :nazar:
ayy ben kendim ağda yaparım çok şükür.. sadece yazın sevmiyorm ağda yapmak.. zor geliyor
bugun röflemi yaptırdım manikür ve pedikürümü yaptırdım ocelerimide sürdüler dedim şimdi bu ayaklara şık bi ayakkabı lasım :)
yanlız dikkatimi ceken bir şey oldu kuaföre gelen müşterilerde hepsinin içi geçmiş paspalll dedim noluyoz kamera şakasımı :roflol:

eskişehir buluşmasını bekliyoruz dörtgözle kaydirigubbakcemile2
süpersin bacım...bizede gaz versene :eek:

bakin kendinize anacim simdi bakmiyacaksinizda ne zaman bakacaksiniz..zemuszemus
öylede olmuyor işte hatun.. sen bi evlen hele görüşürüz o zaman...
ayyyy uğrayamadımne zamandır kızlar diil bakıma topice bile zaman ayıramıyorum ayol
kızlarım biraz daha büyüsün bak nasıl acısını çıkarıyorum:teselli:
inşallah... canım..

selam kısslarrrr a.s.
benı gormek istiyorsanız tıklayın yeter :))
http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...ler/288092-eskisehir-bulustu.html#post7454161
:mymeka: ne bakımsızı nan dana
sen kimi kandırıyon..
çok güsel çıkmışsın yafriimm maşşallah sana :nazar:

bu ara topic az ilerlemiş. ben haftasonu memleketteydim.. annemelre ziyarete gittik
kızım kabakulak çıkarıyor bu arada yavrum benim... canım kızım..
bugün kot giydim siyah straplez badi üzerine önü göbeeeme e kadar v yaka yarasa kol bluz kılıklı birşey giydim.. onun rengi de mor...
makyaj yapmadım. sıcakta eriniyorum valla :kedi:

Tesekkur ederim.. amin ins. :1hug:
ewet canim benim a.s

süpersisn sürmeli nediyim maşallahsana
Allah nazarlardansaklasın

seningibi güzellikleri , bakımlıları görüp şevke gelmek istiyoruz biz

ama daha 2 günügeçen bi abba var sanırım..

ben yarıyolda kaldım kafamçokkarıştı

hiçde pasaklı diilmişsin arkadaşıma.s. ne işin var bakmsız topicinde
yaa kk için suslendım puslendımm ,taktım takıstırdım yaneee ;-) hele bu sıcak aylarında hiç makyaj yapmıyorum yani akıyor cunku yada bana olee gelıyor sadece yuzume bi krem sonrada kalem cekıyorum baskada bişi yapmorum..
kıss fotoda benım yuzumde fondotenmıs neymı sonlar yok zaten kullanmayıda bılmıyorumki..
bakımsızım anacım cunku kokoş arkadaslarım gibi olamıorum ben içimden gelmıyorr yerimsenibenyerimseniben
ayy ben kendim ağda yaparım çok şükür.. sadece yazın sevmiyorm ağda yapmak.. zor geliyor...
:mymeka: ne bakımsızı nan dana
sen kimi kandırıyon..
çok güsel çıkmışsın yafriimm maşşallah sana :nazar:
bu ara topic az ilerlemiş. ben haftasonu memleketteydim.. annemelre ziyarete gittik
kızım kabakulak çıkarıyor bu arada yavrum benim... canım kızım..
bugün kot giydim siyah straplez badi üzerine önü göbeeeme e kadar v yaka yarasa kol bluz kılıklı birşey giydim.. onun rengi de mor...
makyaj yapmadım. sıcakta eriniyorum valla :kedi:

ayy kuzum heç gulecem yoktu dana dimek kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bende kendımı hiç beyenmedım tatlım doruya doruu bölee bi değişik çıkmısım sankı.. hoşma gıtmedi anlıceeennn laelaelaelaelae dişlerimi gostertmemısım tebessum edıncede burnum kocaan çıkmıss vallah.. mafoldumbenmafoldumben

bende bu gidişle mecburen ogrenecegım ağda yapmayı ,baska carem yok zemuszemus
ooo bugun yakıyosunn bacımm :nazar: çok guzel gıyınmıssın , mkyajda tek ruj veya goz kalemı ceksen yeter kıss ;-) hiç yoktan bunları yapsan yeter yerimseniben opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yaa kk için suslendım puslendımm ,taktım takıstırdım yaneee ;-) hele bu sıcak aylarında hiç makyaj yapmıyorum yani akıyor cunku yada bana olee gelıyor sadece yuzume bi krem sonrada kalem cekıyorum baskada bişi yapmorum..
kıss fotoda benım yuzumde fondotenmıs neymı sonlar yok zaten kullanmayıda bılmıyorumki..
bakımsızım anacım cunku kokoş arkadaslarım gibi olamıorum ben içimden gelmıyorr yerimsenibenyerimseniben

ayy kuzum heç gulecem yoktu dana dimek kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bende kendımı hiç beyenmedım tatlım doruya doruu bölee bi değişik çıkmısım sankı.. hoşma gıtmedi anlıceeennn laelaelaelaelae dişlerimi gostertmemısım tebessum edıncede burnum kocaan çıkmıss vallah.. mafoldumbenmafoldumben

bende bu gidişle mecburen ogrenecegım ağda yapmayı ,baska carem yok zemuszemus
ooo bugun yakıyosunn bacımm :nazar: çok guzel gıyınmıssın , mkyajda tek ruj veya goz kalemı ceksen yeter kıss ;-) hiç yoktan bunları yapsan yeter yerimseniben opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
abbacım burnun filan kocaman değil. benimkide o kadar
üstüne üstelik ben dişleğim :nazar:
kocaman dişlerim var ve çoook öndeler..
tedavi için çok geç.. ve birde ana rengi beyaz değil
sarımtırak sarıya çalıyor :bbo:
ben külli işkenceyim yani :roflol:

abbacım burnun filan kocaman değil. benimkide o kadar
üstüne üstelik ben dişleğim :nazar:
kocaman dişlerim var ve çoook öndeler..
tedavi için çok geç.. ve birde ana rengi beyaz değil
sarımtırak sarıya çalıyor :bbo:
ben külli işkenceyim yani :roflol:
oyyoyyy fıstıkım sen bunları hiççç dert etme cunku sen kendınle barısıksın zaten ne bılım kımı suslu hatun vardır bu eksıklerını asla gostertmez hem kamufle eder.. bunun gibi zaten biz onlardan 1-0 ustunuz.. bak konuyu nasıda kendı tarafımıza cektım :):):)))
benım dıslerım beyaz kendısı ama 1gun fırcalama oyle beyazlıgı kalmıyor yani.. bide ten rengıne gorede değişiy yanı esmerde dişler bembeyaz duruyor beyaztenlılerde ise kreme kaçıyor..
mesela benm esım bana gore koyu ten biraz daha onun dıslerı benımkınden krem olmasına ragmen yanyana durunca onunkıler benden beyaz duruyor.. bi ara tutturmustumm nolurr sölee dişlerine naposun die :))
dişleri %100 duzgun insan çok nadir var.. ben tel taktım 11yasında öğüree öğüree iyy felaket yıllardı benım için lise 2de çıakrttım..dişlerim idare eder acıkcası..
gonlumuz kusursuz olsun yeter gerisi faso fisoo tatlımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
haa birde dudaklarım köfte gibi şakkıdı
kötü yane
ayy ben kofte dudakları çok severımm ve ımrenerım dıorum keske benım dudaklarımmm bölee olsaaa die bıyerde ölee dudak gorunceee... kıymetını bil bakemmm zemuszemuszemuszemus

oyyoyyy fıstıkım sen bunları hiççç dert etme cunku sen kendınle barısıksın zaten ne bılım kımı suslu hatun vardır bu eksıklerını asla gostertmez hem kamufle eder.. bunun gibi zaten biz onlardan 1-0 ustunuz.. bak konuyu nasıda kendı tarafımıza cektım :):):)))
benım dıslerım beyaz kendısı ama 1gun fırcalama oyle beyazlıgı kalmıyor yani.. bide ten rengıne gorede değişiy yanı esmerde dişler bembeyaz duruyor beyaztenlılerde ise kreme kaçıyor..
mesela benm esım bana gore koyu ten biraz daha onun dıslerı benımkınden krem olmasına ragmen yanyana durunca onunkıler benden beyaz duruyor.. bi ara tutturmustumm nolurr sölee dişlerine naposun die :))
dişleri %100 duzgun insan çok nadir var.. ben tel taktım 11yasında öğüree öğüree iyy felaket yıllardı benım için lise 2de çıakrttım..dişlerim idare eder acıkcası..
gonlumuz kusursuz olsun yeter gerisi faso fisoo tatlımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayy ben kofte dudakları çok severımm ve ımrenerım dıorum keske benım dudaklarımmm bölee olsaaa die bıyerde ölee dudak gorunceee... kıymetını bil bakemmm zemuszemuszemuszemus

kıymetini bileyim bari :kedi:

bugünkü ekşınıma gelinceee :jeyyar:
etek giydim asker yeşili
etek uçlarında çiçek desenleri ve pul işlemeleri var
kiloş etek varya hani kalçaya oturuyor. altı tek parça döküm döküm duruyor
ondan hani etrafında hıçlıca dönünce semazenlerinki gibi kalkıyor kaydirigubbakcemile3
üstüne sarının değişik bi tonunda badi giydim
hardal sarı gibi
güzel bi sarı işte.. sarı da babetlerim var
yalnız çantam taba rengi .. içindeki leri sarı çantama geçirmek zor geldi..
saçlarım öylesine toplu
yine makyaj yok ammaasengözlerimebaksanab

Bu pasaklığın üstüne bide grip oldum yaa.
Oyy ben nerelere gidem nası edem mafoldumben

dudaklari kofte olanlar hic aglamasin valla incecik dudaklarim var sinir oluyorum:ecrin_bebek:

kıymetini bileyim bari :kedi:

bugünkü ekşınıma gelinceee :jeyyar:
etek giydim asker yeşili
etek uçlarında çiçek desenleri ve pul işlemeleri var
kiloş etek varya hani kalçaya oturuyor. altı tek parça döküm döküm duruyor
ondan hani etrafında hıçlıca dönünce semazenlerinki gibi kalkıyor kaydirigubbakcemile3
üstüne sarının değişik bi tonunda badi giydim
hardal sarı gibi
güzel bi sarı işte.. sarı da babetlerim var
yalnız çantam taba rengi .. içindeki leri sarı çantama geçirmek zor geldi..
saçlarım öylesine toplu
yine makyaj yok ammaasengözlerimebaksanab
ayy şekerimm herseyın mukemmel olmuss emmeee nediee cantanı değiştirmedin bakem.. bisim kuralımızda üşengeclık yokki :p :KK70: olmasın yaneee.. susumuze pusumuzu tam yapalım ;-) hadi evdekı neysede en azından dısarı çıakrken yaneee zemuszemuszemuszemus

kıss sende benım gibi baslasan nasıl olur.. evden çıkarken en azından .. yuzune nemlendirici krem surdukten sonra .. ilk baslar sadece ruj sur.. sonra zamanla gozune kalemde cekersın.. oyle oyle yavastan alısıyosun ciddi bak..
sonra bi bakmıssın ruj-kalemden sonra rimel de suruyosun.. ardından dıyosun aa farda yapem filan..
oyle pat dıe ınsanın içinden gelmıyor bu dogru baslı baslına.. ama yavas yavas makyaj yapmaya baslayınca.. alısıo ınsan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
gecmıs canım canım benım :1hug: yaz gribi hiç çekılmess yaa... sanırıms algın gbi bişii var bende dun çok fenaydım sımdı toparladım kendımı.. zemuszemus
dudaklari kofte olanlar hic aglamasin valla incecik dudaklarim var sinir oluyorum:ecrin_bebek:
ayy canım benımde oyle valla incecik dudaklarım var hiç gozukmiceek nerdeysee.. koyu ruj hiç suremıyorum ..yoksa hepten bi çizgi halınde kalcak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bugun evdeyım ben,banyomu yaptı gunluk ev kıyafeterımı gıyındım.. yuzume kremımı surdum
saclarımı kuruttum (normalde saclarımı kurutmazdım ben nasısa kendı kuruo die kaydirigubbakcemile3 )
saclarımı sekıllendırdım tokaylan tutturdum yanından.. dudaamaaa hafif ruj surup gozlerımede yesil renkte kalem çektım yeter bugunluk bana ;-) :KK70::KK70:

bugun evdeyım ben,banyomu yaptı gunluk ev kıyafeterımı gıyındım.. yuzume kremımı surdum
saclarımı kuruttum (normalde saclarımı kurutmazdım ben nasısa kendı kuruo die kaydirigubbakcemile3 )
saclarımı sekıllendırdım tokaylan tutturdum yanından.. dudaamaaa hafif ruj surup gozlerımede yesil renkte kalem çektım yeter bugunluk bana ;-) :KK70::KK70:

teşekkür ederim canım.
ne zaman niyetlensem yeni başlangıçlara ya oğlan hastalanıyo ya ben.:gitme:
bu benim alınyazım herhal.

evde bu kadar süs kime kız. ruj kalem malem ne iş.:uhm:

ya kızlar,üstüme başıma dikkat ediyorum,takılarımı da hiç eksik etmiyorum ama yapamadığım iki şey var.birincisi makyaj,ikincisi de şu saçlara bi şekil vermek.dışarı çıkarken şık şıkırdım giyiniyorum ama ne bi ruj ne bi saç bakımı.bi toka var,saçımı kıstırıp çıkıyorum.beceremiyorum anacım napıyım.her bi yetenek var Allah'ıma şükür ama bi makyajla saç bakımı sıfır sıfır sıfır

teşekkür ederim canım.

ayy anacımmm benımkısı bugun liman yaptııda guyaa nete gırcektııı valal şu oturdumm yerdeeennn makiyeeee döndum yaa bodur agac oldum çıktım falla.. gelcek bakalım halaaa beklıosss kötükedihüsokötükedihüso
gerci 24saat nobetten sonra sımdı horul horul uyuyordum aradım acmadıdaa püff :umursamaz:
ya kızlar,üstüme başıma dikkat ediyorum,takılarımı da hiç eksik etmiyorum ama yapamadığım iki şey var.birincisi makyaj,ikincisi de şu saçlara bi şekil vermek.dışarı çıkarken şık şıkırdım giyiniyorum ama ne bi ruj ne bi saç bakımı.bi toka var,saçımı kıstırıp çıkıyorum.beceremiyorum anacım napıyım.her bi yetenek var Allah'ıma şükür ama bi makyajla saç bakımı sıfır sıfır sıfır

hoşgeldın canım aramıza... a.s. :1hug:
bende saclarımı sekle pek sokamam evdekı sac kremlerinin miladıı doldu dıyebılırım sana..
drydenise dedım gibi ilk önce ruj sur onu sureklı cebınde tası :) sonra goz kalemı cekmeye baslarsın arka arkaya hepsi oluyor.. tamamen insanın içi istemıyor zaten hemen bişiler yapem surunem yokk olmuyor..
ben kendımı boyle alıstırdım.. ruj surdum sadece... sonradan goz kalemı cekmeye basladım.. şimdi arada da olsa rimel ve far yapıyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan daha ilerde yuzume fontotende surerım umarımmm :lepi: sonra allıgıda gelsın ohhh... bak nasıda sıraya dizdim hepsini kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy geçmiş olsun kıyamam... tez zamanda düzelirsin inşşalh

biçimli olması gerek..yoksa köfte de olsa şekil olmaynıca olmuyor yaaa

süpersin abbaa... bravo sana..
ben dudamaaa ruj sürmeyi sevmiyorum...
normaldede sürmem zaten.. ne partalıcı ne nemlendirici..
hele yazın krem hiç çekilmiyor beeeee

teşekkür ederim canım.

ay ben evde pek bi salaş ım

ayy illa bi eksik olcak üstümüzde başımızad makyajımızda.... hey yarabbim
bi şeyide tam yapanımızı bulamadık kaydirigubbakcemile3

X