Bakırköyden okmeydanı perpaya nasıl gidilir?

BaSiYaZMaLiKiZ

"MuSMuTLu"
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
5.174
2
Arkadaşlar pazartesi bir iş görüşmem var .
bakırköyde oturduğum için okmeydanı perpa ilk önce uzak geldi kulağıma ama belkide bilmediğimdendir.
güzergahı bilen varsa yardım edin banaaaaaaaa:bbo:

Arkadaşlar pazartesi bir iş görüşmem var .
bakırköyde oturduğum için okmeydanı perpa ilk önce uzak geldi kulağıma ama belkide bilmediğimdendir.
güzergahı bilen varsa yardım edin banaaaaaaaa:bbo:

bildiğim kadarıyla bakırköyden direkt perpanın önünden geçen otobüs yok. ama 85 numaralı BAKIRKÖY -CEVİZLİBAĞ otobüsü otobandan çokçabuk okmeydanına gidiyor. okmeydanında yada şişlide inip perpaya ulaşabilirsin, şişliden 5 dk zaten.
fakat tam önünden geçen otobüs de olabilir. istersen duraktaki hareket amirliklerine sor sen, garanti olsun...

FndMst, Bakırköy'den direkt giden var mı bilmiyorum :uhm: , ama Bakırköy'den Cevizlibağ' a gidersin, Cevizlibağ'dan 522- Cevizlibağ-Ümraniye/ Alemdağ otobüsü Perpa'nın önünden geçiyo , tam önünde durak var zaten....

canim ben bakirkoyden degil de topkapidan biliyorum. topkapi sarigazi (umnraniye) otobusleri okmeydani perpanin onunden geciyor. 520 olmasi lazim. topkapiya da zaten otobusle gidersin.

iettnin wb sayfasına gir. oraya nasıl giderim bölümü var. nereden nereye gitmek istediğini yazınca alternatifleri karşına çıkartıyor. Çok faydalı bir hizmet.
85 yada 84le cevizlibağğa gelirsen, cevizlibağdan 85a yada 522ye binebilirsin hemen önünde durak var...
İş görüşmende başarılar...

çok teşekkür ederim yardımlarınız için kızlar.
peki bakırköyden 85 e binip okmeydanında insem ordan perpanın önüne giden otobüs var mı?

Bakırköy meydandan 85e biniceksin mecidiyeköye gelip ordan okmeydanı arabalarına biniceksin.yada 85ile cevizlibağa gelip 522ye biniceksin ama en basit yolu şu bence incirliden metrobüse bin.okmeydanında in(yeni girdi sisteme)üst gecide çıkınca perpa karsında.tahmini gelme süren 15dk bu yolla....perpaya yakın oturuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakırköy meydandan 85e biniceksin mecidiyeköye gelip ordan okmeydanı arabalarına biniceksin.yada 85ile cevizlibağa gelip 522ye biniceksin ama en basit yolu şu bence incirliden metrobüse bin.okmeydanında in(yeni girdi sisteme)üst gecide çıkınca perpa karsında.tahmini gelme süren 15dk bu yolla....perpaya yakın oturuyorum.

yani bakırköyden 85 e binsem ve okmeydanında insem 15 dk yürüyüp perpaya ulaşabiliyorum öyle mi?ben tek vesait olsun istiyorum eğer böyleyse daha kolay canım..

yani bakırköyden 85 e binsem ve okmeydanında insem 15 dk yürüyüp perpaya ulaşabiliyorum öyle mi?ben tek vesait olsun istiyorum eğer böyleyse daha kolay canım..

canım incirliden metrobüse bin.okmeydanında incem de.üst gecide çık perpa karsıda.en çabuk yol bu...metrobüs yeni başladı bu tarafa.ayın 8inden beri var.

X