Dövme Bakırköy beyaz kedi dövme salonu DÖVME SİLDİRME!

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Aaaaa hemen hatırlarmış da arkadaşım benim Yok sevgili adı ya da kötü işçilik değil neyse ki Öyle çok büyük bir rahatsızlığım da yok, ama sanki hiç olmasa daha iyi mi olurdu diye içimden geçirdim. Kesin çözümü varsa belki düşünürüm ama sildirirken yanması riskine giricek kadar da nefret etmiyorum dövmemden.

6 ay sonrasına kadar takip edeceğim çok merak ettim umarım memnun kalırsınız

O zaman dokunma o dövmeyeeee

tabiki zaman zaman sizinle paylaşırım durumu. 200 tl verdim ben. en az 200 den başlıyomuş fiyatlar zaten. kabuk düştükten sonra ve her ay fotoğraf koyacağım.

canım bunlar silindikten sonra ki halimi anlayamadım ben ? beyaz kedinin resimlerine baktım sadece kırmızı kabartılar kalmıştı sende o resimlerde ki gibi olmamış sanki :/

o siyah yerler kabuk olarak atıcak sanırım :26:

canım bunlar silindikten sonra ki halimi anlayamadım ben ? beyaz kedinin resimlerine baktım sadece kırmızı kabartılar kalmıştı sende o resimlerde ki gibi olmamış sanki :/

dövmenin üstü kabuk bağladı ve henüz düşmedi o yüzden fotoğraftakilere benzemiyor. 10 gün içinde düşer sanırım. 2 hafta oldu sayılır, yaptıralı. yarın son halinin bi fotoğrafını koyarım tekrar.

kabuk bağlıyor canım sanırım kabuk bağlayıp atıcak kendini sonra

kızlar merhaba benim elimin üzerinde 7 ay önce yaptırdığım sonradan pişman olduğum bir dövme var iki gün önce beyaz kedi dövme silme sütütyosunda 200 liraya sildirdim büyük ihtimal tek seansta kurtulursun dediler henüz kalın bir kabuk bağlamadı ama belirtileri var sabırsızlıkla bekliyorum gelişmeleri sizinle paylaşırım birde insallah yara izi kalmaz gerçi bnun için 3 tane krem önerdiler 3 ünü karıştır uzun süre kullan hiç iz kalmaz dediler bakalım görücez

kızlar benim dövmemin benim yüzümden kabuğu kalktı geçen hafta. dövme sırtımda ve uzun süre arkama yaslanıp kitap okuyunca kıyafetime yapiştı ve kabuk kıyafette kaldı. ama kabuksuz kalan yerlerde dövmenin rengi yok artık. sadece yara var. sanırım iyileşmesi 2 hafta daha sürecek. o hallerininde fotoğrafını çektim ama gerçekten mide bulandırıcı duruyor o yüzden koymuyorum fotoğrafı.

Son düzenleme:

geçmiş olsun canm. elini mümkün olduğunca sudan uzak tut. kabuk ıslanınca iyileşmesi gecikiyor.benim sırtımda olduğu için her duşta ıslanıyo ve kuruması uzun sürüyo. kıyafetime yapıştı ve kabuk kalktı o yüzden. dikkatli ol.

Son düzenleme:

Canım çok sağol sanada geçmiş olsun benimki şuan 4 günlük henüz kalın bir kabuk bağlamadı umarım kabuk düştükten sonra iz kalmaz sanada 3 krem karıştırmanı söyledilermi yara izi için ben onlara ilave olarak buğday yağındanda 2 damla ilave edicem birde tarçın özlü bir sabun alıcam hücre yenilemeye ve yaranın daha hızlı iyileşmesini sağlıyormuş sen tek seansmı gittin canım birde fotoğrafı koyarsan çok sevinirim

Arkadaşlar bana cesaret verdiniz.. 7 ay önce yaptırdığım omuzumdaki yıldızları sildirmek istiyorum..çok büyük bir hataydı.ince siyah çizgilerden oluşan 4 tane yıldız.
şu an izmir'deyim ama istanbul'a geldiğim zaman mutlaka beyaz kedi'ye uğramayı düşünüyorum.
umarım hiç bir iz kalmadan silinir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…