bakımsız erkek :((

Hani hayatınıza bir çok insan girer ama bir şekilde hiç biri olmazz dersinizkii ben sevmiycem sevenlee olucamm.Benimkide öyle bir durumdu etrafım ailem imrenirdi ilişkimizee ama içten içe hesabı başkaymışşş ben onun beni sevmesini seviyordum bu bakım olayıda bir şekilde düzelir diye düşünüyordum.Buraya konu açmamdaki amaçta belki bir kaç fikir çıkar onları uygularım en son çare açık açık konuşurum oda olmadı bitiririm diye düşünüyodumm.kendine bakmayan biriylee ne kadar devam edebilirsiniz ki hele birde kör kütük aşık değilsenizz
Her işte vardir bir hayırrr ne denebilir ki artıkk:1ninca:

canım zaten tatrtar denen şey beyaz mı olur sor bakalım hangi dişci baeyaz olur dicek yok öyle bişi bi gün fırçalamazsa tatrtar olur ve hafif bi sarılık olur yani olmasa bile sarımtırak olur yani tartardan dolayı bu demek olur ki bembeyaz olmaz o kadar şey yiyo içiyo o kişinin diş mineleri extra mesayi mi yapıyolar onu anlatmaya çalışmıştım ama

tartar denen şey dişlerin sararması değilki...beyaz beyaz bişiler olur diş etiyle diş arasında,tartar odur....fırçalasanda çıkmaz....dişçide temizletince çıkar anca.....sararmada ayrıca olan bişey...sararma kararma...sigaradan,çay kahveden vs....

Kızlar hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Ama hiç ummadığım gelişmeler oldu.Malum askere gitcek demiştim dün gece resmen şoka girdim herşeyı yaşamak istediğini söyledii.Benden asker dönüşü evleniriz yaşarız herşeyi dedim.Ama beyimiz gitmeden istiyomuş( kısaca özeti bu )kötükedihüso
Nerde doğru erkek ooofffff bu ilişkide böyleliklee bitmiş olduusenağlama

tam yorum yazacaktımki ayrıldığınızı gördüm....öncelikle ayrılmamış olsaydınız diyeceğim şey huylu huyundan vazgeçmez olacaktı....fırçayı eline verip zorla fırçalatmışsın ötesi varmı?çocuk gibi ne o öle....eşek kadar adama dişini zorlamı fırçalatacaktın....valla çekilmezdi canım ömür boyu.....düşünesene evlendiğiniziakannehir

ama sen yinede adamı nası yola getiririm derdine düşmüşsün çaba sarfetmişsin bravo...ben olsam yapmazdım.....direk bitiriridim....hatta hiç başlamazdım....

bide birlikte olmak istemiş utanmadan....üff neyse iyi olmuş bittiği boşver canım....:1hug:

umarım üzülmüyosundur,üzülüyosanda fırçalanmamış dişlerini düşünkaydirigubbakcemile3

Yok hayır üzülmüyorum tabikidee ama içim buruk doğal olarak belkide hakettiğinden fazla değer verdim.Ben kendimi toparlarım bir kaç günee o kendi derdinee yansınnn beni kaybettiğine üzülsünn:kahve:

zaten öyle aşk sevgi yokmuş her işte vardr bi hayır ama gerçekten ne sandıysa seni öyle teklifte bulunan erkeklere sinir oluyorum ne yani sevgi aşk bumu hemen yatağa atmakmi yaa iyi yapmışsın ayrılmışsın bulur yatağa atacak bi kız hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin

hayır canım ağız kokusu yokk bir örnek olarak yazdım onuu dişlerini 1 gün fırçalamazsan nasıll bi görüntüü oluşurr meselaa öylee bi durum varr ama ağız kokusu yok üstelik dişleride çok güzell bembeyazz ama bakmıyoo kendinee bi örnek daha vereyim deoderant kullanmıyooo parfüm koktuğunu hiçç hatırlamıyorumm ten kokusu varr sadece ama bu yazz sıcağımdaa bayıltıyoo insanı.

canım bence sen ona bi parfüm ve deo hediye al
sen aldın dişe sıkmak zorunda kalıcaktır
sıkmadgndada naz yap okadr senın için aldım sen begenmedn mi yoksa
sıkmıomusn de opuyorumnanaktan

ayyy canım ayrılmşsnz sonradan gördüm
ayıp etmş hemen ne yatağı alla alla erkekleri anlamıorum
nese üüzlme sen hayırlısı olsun canım

işiniz zor ama denildiği gibi bu yaşa kadar geldiği halde bu alışkanlıkları kazanamamışsa yapılabilecek fazla bir şey yok:eek:lmaz:

kendi adıma söylecek olursam dayanamaz kapı dışarı ederdim :eek:klava:

ayrılmışsınız bende sonradan gördüm kusura bakma cnm
ama doğru olanı yapmışsın aklı başka yerlerdeymiş onun
hiç üzülme o kaybettiğine yansına.s.

bebğim bahsettiği basit birşey değil ağız ve diş bakımından bahsediyorsun açıkca söyle oda sende kurtul kuzu

hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ederim kızlarolumunekankayizsmile
Rabbim hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın kötü olanlardan da bir şekilde uzak tutar inş:Saruboceq: Bugün daha iyim en azından nasıl yola getirebilirim diye düşündüğüm biri yok en azından hayatımdaahihoyyyt

bakımsız değil sizinki birebir pismiş ıyy hiç hoşlanmam annesinin eğitemediğini siz zor eğitirsiniz

valla benim erkek arkadaşm evdn çıkmadan 1 saat önce duş alır dişini fırçalar ayakkabısını siler parfüm sürer daha snra çıkar hatta bigün dayanamadımddm ki seni 1 saat bekliyorum hep oda bana ddiki senin yanında kötü görünmek istemiyorum seni taşıyabilmek istiyorum biir arkadşn yada vs biri beni gördüğünde ne pis adam demesin diee ne düşünceliymi aşkımm meğersee :kedi: Şeniz

kizlar benmi yanlis düsünüyorum bilmiyorum ama

ben türkiyeye gidince nedense dis ve agiz bakimina pek önem verilmediginin farkina vardim

yada benim denk geldigim insanlarmi öyleydi bilemiyorum...

ama söyle bi durumda var

sen o adami seviyorsun sadece dislerini yikamadi diye de ayrilamazsin ya dimi ama : )

tabi ki hos bi durum degil ama bence kadin isterse herseyi basarir : )

haksizmiyim ?

Nişanlı değilizz erkek arkaşım henüz ilerisini zaman gösterir tabi. 24 yaşındaa okumuş kültürlü kendi ayakları üzerinde durabilen biri. Tayini yaşadığım şehire çıktığı için ailesinden uzaktaa tek başına yaşıyorr.Ama kişisell bakım çokk başkaa bişi ooffffff umarım düzelirr..
Düzelmeeeez. Aynısı bende var. Rahatsız olsa pis olmaktan zaten pis olmaz, senin demenle bir iki hamlesi olur belki. Eğer hijyene çok önem veriyorsan, kaç kurtul.

bunu bende düşündümm ama küçük çocuğu kandırır gibi olcak biraz napalımm. Son kozlar artık bunlar:kedi: belki böyle böyle düzelirr ya da herkes kendi yoluna bakar:gitme:
Acaba bu adamla evlendiniz mi çok merak etdim. Konu onaltı yıl öncesinde kaldı ama.

X