bakımsız erkek :((

çokk zor bir olay yaa
söylesen söylenmez,söylemesen olmaz
kendi kişisel temizliğinden filan bahsetsen,mesele ben günde 2 3 defa fırçalarım,ben çokk titizim
falan filan işte.
benimde arkadaşımın kardeşi var 21 yaşında 2 haftadır banyo yapmamış,çocuğun annesi zorla banyo yap diyormuş,anlatınca şoka girdim resmen.hemde bu yaz günlerinde oo terle ııııyyy

Demek ki çocuk nasıl olsa tekrar terleyeceğim
onun için iyisimi 2 haftada bir yapayım demiştir.delikafadulden

ben anlatamadım belkidee dişlerini fırçalayınca bembeyazz ama 1 gün fırçalamadığını düşün o beyazz diişleriii bir de benimlee buluşuyoo insan dikkat ederrlaelaelaelaelae

ıyyyyy diş fırçalamaz,deodorant kullanmaz
arkana bakmadn kaç

delikafaduldenya benim anlamadığım arkadaş saçmalamış ya nasıl oluyo hem diş fırçalamıcak biri hem dişleri bembeyaz olucak bi defa dişini fırçalamayan insanın dişlerinde tartar olur yani sonuç olarak sararırkafamçokkarıştı

sen mücadeleye devam et ee bide askere gidicek diyosun askerde düzenli olarak diş fırçalanır fırçalamazsa yer fırçayı sempatiksalakcinni ama orda belki alışır ama diş fırçalamıyo diyede ayrılanı ilk defa görüyorum sende enterasan sende çok inceleme be güzelim takılmışsın dişlerini hep onu görüyosun takmasan görmezsin ama sen ona söyle böyle böyle benim bazı takıntılarım var bunları es geçemiyorum sende benim için biraz daha titiz olursan hiç sorun kalmıcak de oda anlarsa yapar ne diyeyim inş bu huyundan vazgeçer

delikafaduldenya benim anlamadığım arkadaş saçmalamış ya nasıl oluyo hem diş fırçalamıcak biri hem dişleri bembeyaz olucak bi defa dişini fırçalamayan insanın dişlerinde tartar olur yani sonuç olarak sararırkafamçokkarıştı
yani bu adam 7 24 bişiler yiyip içiyo yada sigara içen birisi 1 gün fırçlamassa doğrudur sararır sigara içtiği için ama buda yoksa 1 günde hemen sararırmı :uhm:

Demek ki çocuk nasıl olsa tekrar terleyeceğim
onun için iyisimi 2 haftada bir yapayım demiştir.delikafadulden
hemşom ya.:lepi::roflol::roflol:
zeki işte zeki.gel öpecem Şeniz

evet ya nasl diş fırçalanmasada beyaz olur naniknanik
deodorant kullan ten kokusu
ben deodorant sürmesem o ten kokusu olur,ter kokusudelikafadulden
ya ben cinsim,ya esas oğlan :nazar:

Önce erkek kardeşimin sevgilisi yazıyor dedim.Kardeşim özellikle diş fırçalamayı sevmezdi, neler anlattık ettiysek nafile.Bu arada babam diş doktoru gerisini siz hesaplayın."Dişini fırçala" derdik koca çocuğa yada "duş alsana" o da derdi ki "nasılsa denize gideceğim, su değecek".Böyle insanı deli ederdi. Şimdi üniversite öğrencisi ve kız arkadaşı var.Bakıyorum her gün duş alma adeti edinmiş, dişler inci gibi, losyonlar parfümler, ütülü gömlekler...Bizim 20 yılda kazandıramadığımız temizlik, bakım ve diğer şeyleri ilişki sırasında kazanmış. Tatlı sözler, iltifatlar, güzel davranışlarla umarım bu alışkanlıkları ona kazandırabilirsiniz.
Dişlerinin arasında yemek artığı var demişsiniz.Olmadı canınıza tak etti :"Dün gece semizotu ve pilav yemişsin" dersiniz.Nerden anladığınızı sorarsa da "dişinden sarkan semizotu ve pirinç tanesinden" dersiniz.Böyle konularda söylesem mi söylemesem mi derdine düşmeyin lütfen.Tamam abarttım ama kim dişinden semizotu sarkan ya da bir önceki öğünde yediği 3 çeşit yemeği dişlerinde gösteren bir insanı öpmeye can atar ki? Ter konusundaki durum gibi, millet ay ne yapsak, kırılır mı falan...Arkadaş bizim burnumuzun direği kırılıyor ona söylesek çok mu? Kimse kırılmak incinmek istemiyorsa düzenli duşunu almalı, kaliteli ya da pahalı hikaye temiz kıyafetler giymeli, dişini fırçalamalı ve kokmamalıdır.Ama bunlarda eksik varsa da onun daha fazla toplumdan dışlanmaması, lakaplara maruz kalmaması ya da arkasından dedikodusunun yapılmaması için bir şekilde bu gerçekle yüzleştirilmelidir.

evet ya nasl diş fırçalanmasada beyaz olur naniknanik
deodorant kullan ten kokusu
ben deodorant sürmesem o ten kokusu olur,ter kokusudelikafadulden
ya ben cinsim,ya esas oğlan :nazar:

hahahahahadelikafaduldendelikafaduldendoğru didin zebanim esaas oğlan filmlerdeki esas oğlanlar gibi gerçek dışı ne terliyo teri kokuyo ne dişini fırçalamadanda ağzı kokmuyo her eve lazımdelikafadulden

yani bu adam 7 24 bişiler yiyip içiyo yada sigara içen birisi 1 gün fırçlamassa doğrudur sararır sigara içtiği için ama buda yoksa 1 günde hemen sararırmı :uhm:

canım zaten tatrtar denen şey beyaz mı olur sor bakalım hangi dişci baeyaz olur dicek yok öyle bişi bi gün fırçalamazsa tatrtar olur ve hafif bi sarılık olur yani olmasa bile sarımtırak olur yani tartardan dolayı bu demek olur ki bembeyaz olmaz o kadar şey yiyo içiyo o kişinin diş mineleri extra mesayi mi yapıyolar onu anlatmaya çalışmıştım ama

canım zaten tatrtar denen şey beyaz mı olur sor bakalım hangi dişci baeyaz olur dicek yok öyle bişi bi gün fırçalamazsa tatrtar olur ve hafif bi sarılık olur yani olmasa bile sarımtırak olur yani tartardan dolayı bu demek olur ki bembeyaz olmaz o kadar şey yiyo içiyo o kişinin diş mineleri extra mesayi mi yapıyolar onu anlatmaya çalışmıştım ama
mesai yapıyo cnm demekki full time çalışıyo :roflol:

hahahahahadelikafaduldendelikafaduldendoğru didin zebanim esaas oğlan filmlerdeki esas oğlanlar gibi gerçek dışı ne terliyo teri kokuyo ne dişini fırçalamadanda ağzı kokmuyo her eve lazımdelikafadulden

hah işte öyle bi esas oğlan bana denk düşmez
nerde bi öküz orda ben sempatiksalakcinni
şansım klozete düşmüş iyi mi :roflol:
filmlerde de böyle.her an bakımlılar:mymeka:
strese giriyorm canım aaaa delikafadulden
banlanmadan gideyim.işi geyiğe dökmekten ceza alcam anladn sen onu delikafadulden:kahve:

herkes işi geyiğe dökmüş harbiden ilk yazdıklarımı okumadınız sanıırm diş firçasına macunu sıkıp verdim yazdım lütfen dikkatli okuyun ee doğal olarak dişleri temizlenince beyazlığı çıktı ortaya madem çok merak ettiniz sararır mı beyazmı kalır kendinizde test edin arkadaşlar 1 gün boyunca fırçalamayın çay kahve sigara yemek artıkları bakalım dişleriniz ne alemde olucakkötükedihüso
bir arkadaş yazmıs ismini hatırlıyamıyorum şimdi oğlan kardeşini sevgilisi yola getirmiş umarım benimkide düzelirr :asigim:

delikafaduldenhakaret kabul ederim benim gibi temizlik hastası ve bakımlı birine bunu hakaret kabul ederim sheker:roflol::roflol:delikafadulden

Hohla bakayımakannehirkaydirigubbakcemile3

ŞenizŞeniz

Annem erkek kardeşim fırçalamadığı zaman zorla fırçalatırdıboshayallersmile
Onun da fırçalayınca beyazlığı ortaya çıkar sonra annem de
bak dişlerinin kemiği beyaz ama fırçalasa derdi
Bu o hesap:roflol:

Son düzenleme:
herkese teşekkürler arkadaşlarr konu baya bi geyik muhabbetine döndüükötükedihüso En iiysi açık açık konuşmak olursa olur olmazsa olmaz artık herşeyy kısmett:eek:klava:

Kızlar hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Ama hiç ummadığım gelişmeler oldu.Malum askere gitcek demiştim dün gece resmen şoka girdim herşeyı yaşamak istediğini söyledii.Benden asker dönüşü evleniriz yaşarız herşeyi dedim.Ama beyimiz gitmeden istiyomuş( kısaca özeti bu )kötükedihüso
Nerde doğru erkek ooofffff bu ilişkide böyleliklee bitmiş olduusenağlama

X