Bakımlı olmak istiyorum yardım :)

Bu konuda bende fikir istiyorum cildim kuru.. su ve sabundan baska bisey kullanmiyorum. Ne kullanmam gerek onu da bilmiyorum ama daha temiz daha parlak gorunsun isterim. Bu arada oyle tek tuk sivilce cikar yuzumde..

kuruysa çok şanslısın benim de kuru en iyi kuru cilde tavsiye verebilirim naçizane

neutrogena'nın yeni serisi hydra boost var. yıkama jelini aldım, kremi de var. ben çok memnunum, hem de ekonomiktir. deneyebilirsiniz:)

Yaa konu sahibi musadenleee... Her defasinda soruyorum bi daha sorcam..
Yuzu tertemiz, isil isil, bembeyaz parlayan hanimlar nasil yapiyorsunuzzz??

artık o kadar iyi değil cildim, 35 yaşındayım, ama bikaç yıl öncesine kadar aynen dediğin gibiydi,
özel bişey yapmıyordum o zaman da, sadece cildimi çok özenle ve sadece dermokozmetik ürünlerle temizlerim, her zaman nemlendiririm ve asla güneşlenmem/güneş kremi sürmeden evden dışarı adım atmam. ama en önemlisi genetik, hatta biz yeni nesil kozmetiklerle bozmuşuz cildimizi, annemin teyzelerimin falan 50 küsür yaşlarında hala porselen gibi yüzleri...
son yıllarda cildimde renk dengesizlikleri oldu bb krem kullanmadan dışarı çıkmıyorum yani yine görenler ne güzel cildi var diyorlardır ve fakat aslında öyle değil

Yaa konu sahibi musadenleee... Her defasinda soruyorum bi daha sorcam..
Yuzu tertemiz, isil isil, bembeyaz parlayan hanimlar nasil yapiyorsunuzzz??

Benim cildim beyaz değil buğday tenliyim ama pürüzsüz ve düzgün bir cildim var.şoyle bir tavsiye verebilirim sabahlar kahvaltıdan 40 dk önce 4 bardak (gerçi ben 2-3 bardak zor içiyorum ama) su için çok işe yarıyor regl döneminde çıkan bir iki sivilce vardı artık onlarda çıkmıyor.

kuruysa çok şanslısın benim de kuru en iyi kuru cilde tavsiye verebilirim naçizane

neutrogena'nın yeni serisi hydra boost var. yıkama jelini aldım, kremi de var. ben çok memnunum, hem de ekonomiktir. deneyebilirsiniz:)
Tsk ederim. Hemen bakiyorum ve hatta aliyorum. :-D cok anlamadigim icin tavsiyeleriniz onemli benim icin

siyah noktalarınız için maske kullanmanız gerekiyor düzenli olarak. benim de siyah nokta problemim var aynı şekilde ancak maskeyle çözebiliyorum. bir ara bim'in siyah nokta bandını aldım ama yeterli gelmedi bana. bir markanın pembe maskesini kullanıyorum şimdi çok memnunum bence deneyebilirsiniz.
aylar sonra yazmış oldum ama umarım faydası olur :)

Kendine bi bakim rutini belirle bence, al bi defter eline, sac, cilt, vucut, makyaj vs diye kategoriler yap, saclarin icin durulanmayan serumlar, dusta uygulanan maskeler vs edin, haftada 2 gun fon cektir yada kendin sekillendir, cildine duzenli peeling yap maske uygula, her gun temizle, tonikle nemlendir, asla makyajli uyuma, bakim cok yonlu bi durumdur bence, fon cektirmekle bakimli olunmaz yada bi ruj bi rimel surmek makyaj yapmak demek deildir, bunu yapip da bakimli gorundugunuzu saniyosaniz yaniliyosunuz malesef, cilt sac vucut kilik kiyafet taki makyaj hepsi bi butundur
Kas biyik epilasyon durumlarini asla atlama, sabahlari da 15dk erken kalkip hafif makyaj yapabilirsin, hic bilmiyorum demissin, cok fazla video blog falan var, biraz onlari izle, az cok kafanda bisey olusur ve yapa yapa iyice ogrenirsin, mesela ben her gun ise gitmeden yaptigim makyaji anlatayim belki isine yarar
Cildimi jelle temizleyip dislerimi fircaladiktan sonra bb krem surerim, sonra gozalti kapaticisi ve pudra surerim ( pudranin verdigi mat ve puruzsuz hissi cok seviyorum, oteki turlu disardaki tum toz yuzume yapisacak zannediyorum)
Acik renk bi seftali allik, eyeliner ve rimel surerim
Elmacik kemiklerime kas altima goz pinarlarima aydinlatici surerim
Dudagima da genelde parlatici yada nude bi ruj
Vaktim varsa gozumun icine beyaz goz kalemi suruyorum, nude tonlar kullandigim icin makyajim cok sade ama profesyonel gorunuyo, bi suru sey surmeme ragmen asla cok makyajli bi goruntu olusmuyo, nude make up amaci da bu zaten, yuzu guzellestirip cok bakimli bj goruntu olusturmak ama cok makyajli gibi durmamak, goz yormamak, saglikli aydinlik isil isil gorunmek
Kolay gelsin, bakimli olmak gibisi yok bence, once kendin icin bakimli ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…