BakımLı güzel bayanLar yardımınıza ihtiyacım var!!

Ben pek yemekte yemiyorum doğum yptım 65 kiloydum sütüm yoktu olsun diye iki güne bi yarım kilo antepfıstıklı helva yedim 76 cıktım 5 aydr veremiyorum nasıl yedinz diye sormayın bayıla bayıla tiryakisi olmştm sabh öglen gece

Hahaha masallah diyim o zaman afiyet olsun:KK48:en azindan yedim de aldim diyebiliyosunuz verirsiniz oyleyse

Eğer istersen ben sana marka ve ürün tavsiyesinde bulunabilirim bu yüzden sordum zaten o soruları. Ten rengin ve cilt tipin hakkında biraz bilgi verirsen ucuza bu işi çözeriz seninle :-) ayrıca nasıl kullanman gerektigini ve temizligini de anlatırım ;-)
Süper biz de faydalanalım ✌️

Bende eşimde koku konusunda çok hassasızdır. Benim vaz geçilmezim burberry serileri ve sıkarken kokuyu sadece bana yaklaşan kişi almalı yoğun parfüm her zaman midemi bulandırmıştır. Ama kilodan bir an önce kurtulun boyunuz kaç olursa olsun 65 üzeri bir bayan için fazla bunu içinde düzenli yani saatlik ev yemekleri yiyin zaten bebeğiniz var sürekli hareket halindesinizdir ve tatlı şeker hamur işi şeylerden uzak durduğunuz an kilo vermeye başlıyorsunuz.
Doğum sonrası bir erkeğin istediği sadece enerji dolu ve mutlu olan bir kadındır malesef şuan bende yok o enerji ama olması için çabalıyorum:-)
Bakım dediğin şey yaptığın gün var ertesi gün yok

Slmkızlar eşimle severek evlendik doğum kilolarımdan kurtulamıyorum bakımlı eşime güzel sevgiliyken ki gibi gözükmek istiyorum ama olmuyor evlenmeden önce kapandım cok sükür pişman değilim ama eşimin acık halimi özlediğini düşünüyorum ve oda bana acık halini özlüyorum diyor zaman zaman ev işi iki tane küçük cocugum var onlardan kendime bakamadığımı aynaya baktığımda görüyorum eşim cok kıskanç yürüyüşe gidemiyorum ondan izinsiz hiçbiyere gidemiyorum bana yeniden aşık olmasını istiyorum sizlerden günlük hayatta tüyolar istiyorum mesela kullandığınız kalıcı parfüm markaları sac parfümü güzel kokulu vücudunuzdan hiç cıkmayan vücut losyonları krem isimleri istiyorum yardım edin suan bide 76 kiloyum zayıflamıyorum zayıflamak içinde tüyo bu arada daha 25 yasndaym eşimin beni sevdiğini biliyorum ama bunukendim içinde sorun ediyorum kişisel bakım cok önemli güzellik sırranız şimdiden cok tşk ederim
Kocan gelmeye güzelce giyin hafif doğal makyaj yap üstüne göre kıyafet seçersen kiloların okadar belli olmaz ki çok kilolu değilsin zaten doğal makyaj her zaman iyidir ben eşim gelmeye yakın bb krem sürerim bir sürme bi maskara tamam normal hayattada abartılı makyaj yapmam zaten çok makyaja gidipte cildini bozma derim vücutta da palmolive çilekli duş jeli varya allahım o ne güzel bişey bayılyorm :KK70: parfüm olarak pek kullanmam bebeğim vsr çünkü anca dışarı çıkarken falan,

Kocan gelmeye güzelce giyin hafif doğal makyaj yap üstüne göre kıyafet seçersen kiloların okadar belli olmaz ki çok kilolu değilsin zaten doğal makyaj her zaman iyidir ben eşim gelmeye yakın bb krem sürerim bir sürme bi maskara tamam normal hayattada abartılı makyaj yapmam zaten çok makyaja gidipte cildini bozma derim vücutta da palmolive çilekli duş jeli varya allahım o ne güzel bişey bayılyorm :KK70: parfüm olarak pek kullanmam bebeğim vsr çünkü anca dışarı çıkarken falan,
Bende zatn abartıyı sevmem eşim ruju hiç sevmez sürme maskara allık hastasıyım o parfüm cok sever benimkini bile sıkar arada

X