Bakimli Bayanlarr Bir Bakin :)

anabelmontero

idare edemem anne !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
2.284
1.248
Universiteye baslayacagim ve kendimde bir takim degisiklikler yapmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim
1- baya süt beyaz tenliyim acik mavi gozluyum, suratım minyon degil ve suara cildim biraz kotu malesef bunu soyledim çünkü cok acik renk sac kullanamam cildim yüzünden. Bana sac rengi onerir misiniz
2-Kirpiklerim sapsari eyeliner surunce cok komik duruyi :) parliyo kirpiklerim surekli rimelde surmek istemiyorun kirpiklerin boyatildigini duydum ama acaba bi zarari olur mu bide cok korkuyorum ya gözüme gelirse diye
3- benim sıkılasmam ve kilo vermem lazim sinav doneminde ve ramazan dolayisiyla cok kilo aldim ortalama 162 boylarindayim kilom da yine ortalama 56 57 olmustur 10 kilo verebilsem cok iyi olur hic degilse bu 5 6 kilo. Ama kilo verirken sıkılasmaliyim sarkmiyim sonra bana hangi sporu onerirsiniz , yuzme olur mu mesela? Ama tabi 1 ayim var ortalama kilo vermem icin en hizli ve saglikli hangisinde kilo veririm acaba
Ha bide sunu sormak istiyorum bildiginiz sunu yapan kuafor var mi ya cok aradim bulamadim ben simdi goz karari hangi sac renginin ve modelinin bana yakisacagini bilememki istiyorumki kuaforlerde peruklar oluyo onlari bana tek tek denetasinlerde bende ona gore karar vereyim

üniversiteye mi gideceksin best modele mi katılacaksın
biz okula giderdik üniversiteye gidicem kendimi baştan yaratmalıyım derdine düşmedik hiç...
seni yermek için söylemiyorum canım sakın alınma ama şimdiki nesile ağzım açık bakıyorum ..ki daha 27 yaşım:26::26::26::26:

Tabiki best model olma gibi bi niyetim yok 1 sene boyunca surekli calismak zorunda kaldigim icin kendime hic bakamadim ve simdi kendimi ödullendirmek istiyorum ve hakkim oldugunu dusunuyorum her bayan bakimli, guzel olmak ister bu her bayan icin ayni olmali isterse 18 yasinda olsun isterse 58 neden sasirdiniz anlayamadim

benim mavi goz ve beyaz tene yakistirdigim iki renk var ya simsiyah yada kızıl ı yakistiririm bence harika olur

bende beyaz tenliyim ve yeşil gözlerim varrr kirpiklerin sarı ve kısa kaşlarımda sarı ama rimel sürüyorum devamlı ve çokda güzel duruyor sanada tavsiye ederim. Birazcıkda allık olay tamamdır. Saç konusundada kızıl ve bakır süper bnce:):):)

canım çok haklısın kendini nasıl hissediyorsan öyle olmalısın eğer bakımlı daha iyiysen ki ben bakımlı oldugumda daha mutlu oluyorum öyle yap salla gerisini!! bence kumral tonlarını kullanmalısın zira artık sarı saç devri bitti! kiprik boyatan arkim olmadı hiç zararlı olabilir. kilo vermek içinde bence evde bşyler yapma bi diyetisyene git ve düzenli spor fln yap yalan yanlış haplar fln kullanma

ha bir de bi abla tavsiyesi daha sınıfından biriyle asla çıkma

Bakirdan donmek cok zor oluyomus pek goze alamiyorum keske bi kuafor perukla denetsene gorsem nasil olur :) rimelide surekli kullanmak istemiyorum cok yıpranmazmi hergun hergun surunce

Suanda da sacim kumral oyuzden biraz degissin istiyorum :) kilo vermek icin insallah gidebilirsem yuzmeye gitmek istiyorum fitnessta falan sıkılıyorum biraz yuzme hem daha eglenceli hem kilo veridiyor hemde yazin en iyisi o sanirim.
Neden sinifimdan biriyle cikmiyim ki�😁

sürekli birlikte olacağınız için problemler çıkıo artı sınav öncesi kavga ettiğinde derslerini etkiliyo :44:

Bakirdan donmek cok zor oluyomus pek goze alamiyorum keske bi kuafor perukla denetsene gorsem nasil olur :) rimelide surekli kullanmak istemiyorum cok yıpranmazmi hergun hergun surunce

her akşam güzelce temizliyorum aradada bakım için yağ kullanıyorum. ben rimel kullanmayı seviyorum yoksa soluk duruyorum ama sen bilirsin

kızacağını düşünmüştüm :18:seni yermek için söylemedim ..hani desenki saldım kendimi iyice sınavlara hazırlancam diye, toparlanmak için ne önerirsiniz desen bende şu renge boyat şunu yap derdim zaten..ben yanlış anlamışım demekki

Canm bnce sacini kizil yapmalisin cok yakisir sna.Kahverengi rimel kullanablrsin kirpiklerin sariysa eger.Bu arada hangi bolum kazandin

Estf. kizmadim ama hani abez biseyde soylemedim sasirdim tepkinize :)

Canm bnce sacini kizil yapmalisin cok yakisir sna.Kahverengi rimel kullanablrsin kirpiklerin sariysa eger.Bu arada hangi bolum kazandin

Keske peruk denetseler ya kizildan donmek zor oluyomus bende ona gore yapardim :/ suan tercih donemindeyim guzel bi puan yaptim halkla iliskiler ve tanitim, yeni medya, psikoloji, gorsel iletisim tasarimi bunlardan birini dusunuyorum istanbulda 😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…