Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

noluyo burda yaa herkes gaza gelmiş

ben üşenirim öle bakım falan yapamam her gün
daha doğrusu unutuyorum yaa aklıma gelmio hiç :kedi:

kaydirigubbakcemile3

her gün buraya yazmak için bişeyler yap zemuszemus unutmazsın ozaman en son ne yapmştım diye bakarsın

hmm senin bu unutkanlığa ne yapsak acep :KK70: sen şimdi önce bugunu kurtaracak bişeyler yap kendine ne bileyim tırnaklarını törpüle eline krem sür :KK70: ayaklarına krem sür hadi bakiimm
nerde hareket orda bereket

bende yarın kuaföre gidiorum..

dip boyam geldi onu yaptırcam, we bi saç bakımı yaptırim diorum gür olsun die uğraşıorum yaza düğün var lazım saçyerimseniben

kaş-bıyık operasyonu gerek..

bide maşa yaptırmak istiorum ya uzun süredir düz kullanıodum değişiklik olsun..zemuszemus

akşamada yatmadan önce kil maskesi yapıcam, ilk defa yapıcam tawsiye üzerine..kaydirigubbakcemile5

Ben bu haftasonu annemlerdeyim kızlar öyle bekım yapamıycam malesef ben de pazartesi başlayayım artık olur mu

Evin icinde hepimiz Bihter gibi olalim ozaman. Ee bizim kocalarimiz da Adnan bey degil ki ama,
onlar da eve gelince esorfmanlarini giyiniyorlar.
Ki ben ev kiyafeti konusuna ters bakmiyorum, benim ev kiyafetlerim de hos ve
temiz hicbiri paspal degil ki evli olmasam bile evde paspal ev kiyafeti giyinmem.
Yani cok hos esorfman takimlari, badiler, t-shirtler, sweaterler var.
Ben suslu puslu kiyafetlerle evde oturmam, bu bana cok sacma geliyor.

Bana gore bakim sus pus makyajdan ibaret degil
temizlikten, vucut temizligi yuz temizligi, sac bakimindan vs ibaret.

Kadin kendi icin bakimli olmali, esi icin degil.
Kocasinin icinde aldatmak varsa kadin istedigi kadar bakimli olsun kardesim o es yine aldaticaktir, bukadar basit.

Bu yoruma kesinlikle katiliyorum.Bende böyle düsünüyorum.Ben en süslü kiyafetlerimi giyip temizlik yapamiyorum.Patlarim icinde ve kirlenir leke olur,kiyamam.

Ama disarida cok güzel giyinirim.En büyük zevkimdir güzel giyinmek ve taki takmak.

Ama arkadaslar birsey söyleyeyimmi,cevre de cok önemli ya.Cevrende kimse bunu yapmiyorsa hatta senin gittigin ortamda sen farkli kaciyorsan kötü oluyor ya.Gerci ben bikmadan yinede güzel giyinmeye devam ediyorum.sositosositosositososito

Cünkü cevremde en güzel giyinen kiyafete en cok para harcayan benim.Mesela bugün arkadasta kahvaltiya toplanicaz,biliyorum ki herkes ya kot üstüne eski bir tisört giyip gelecek ya da eski paspal bir etek üstüne de yine öyle bir gömlek.Iclerinde yine ben siriticam.
Makyaj zaten yapmiyorum kapali oldugum icin.

beni gaza getirdiniz kızlar bu akşam pırasavari saçlarıma maşa çekicem kaydirigubbakcemile2

Ben de bayilacagim artik tuylerimi makina ile almaktan! Gectigimiz hafta cok hastaydim, bir suru kan tahlili vs. sadece bir bacagimi aldim! Saka gibi, hastalikta, yorgunlukta ugrasilmiyor. Turkiye'deki gibi super agdacim da yok burda:KK43:(. Hiiiic odun veremem kokoslugumdan valla, lazer epilasyona basliyorum derhal.

valla ne diyim ya harikasınız bakın beni dfe gaza getirdiniz. zaten bu aralar gaza gelmeye meyilliyim :)))

şimdi gidiyorum yüzümü yıkıyorum tonik krem sürüyorum hafif de bi makyaj yapıyorum öyle geliyorum ha bi de ojelerimi silcem yeni oje ayarliim kocam uyanınca sürerim kızım izin vermez ojeli ellerimle alamam da onu kucağıma :))

günaydın hanımlar sabah duştan önce ölü deriler için olan yüz maskemi yaptım. duş aldım bütün vücut baştan aşağıya losyonlandı kremlendi, hafif bir makyaj şu an işteyim. bakmlym ama uykusuzum :bbo:

yüzümü yıkadıktan sonra tam olsun bari dedim maske yaptım şimdi oturuyorum maskeli maskeli kaydirigubbakcemile3

kesinlikle evli olmaya bekar olmaya ev hanımlılığına iş kadınlığına çoluğa çocuğa bakmaz bu bakım işi tv az izleyin ama kendinize bakın

dün akşam eve çok yorgun gittim....

yemekti falan filan derken yatarken duşumu aldım, ama normal duş değil sıcak suyla kese yaptım yüzüme+tüm vücuduma çıktım saçlarımı taradım bütün vücuduma nemlendiric sürdüm....

ben hamile olduğum için goca göbeeme susam+zeytin yağı sürdüm çatlak oluşmaması için bu kadarcık....

ama sabah yataktan çok zor kalktım yorgun ve uykusuzum bide cuma günü olmasından kaynaklanıyor heralde haftanın son günü yorgun oluyorum....

dün akşam eve çok yorgun gittim....

yemekti falan filan derken yatarken duşumu aldım, ama normal duş değil sıcak suyla kese yaptım yüzüme+tüm vücuduma çıktım saçlarımı taradım bütün vücuduma nemlendiric sürdüm....

ben hamile olduğum için goca göbeeme susam+zeytin yağı sürdüm çatlak oluşmaması için bu kadarcık....

ama sabah yataktan çok zor kalktım yorgun ve uykusuzum bide cuma günü olmasından kaynaklanıyor heralde haftanın son günü yorgun oluyorum....

canım bişey sorucam yüzüne keseyle peeling yapmışsın ya, ben ne zaman böyle yapsam ki lifi çok hafif sürüyorum yüzüm soyuluyor. nerde yanlış yapıyorum ki?

canım bişey sorucam yüzüne keseyle peeling yapmışsın ya, ben ne zaman böyle yapsam ki lifi çok hafif sürüyorum yüzüm soyuluyor. nerde yanlış yapıyorum ki?

canım benim hiç böyle bi sorunum olmadı...

cildin çokmu kuru?

nemlendirici kullan mutlaka banyodan sonra....

ay bende bayıldım buraya akşam bi gazla aşkı memnunun reklam aralarında heryerimi kremledim(normalde kkya takılırım boş geçirmem:))neyse işte güzel bi uyudum sabah kalktım ayıptır sölemesi tuvaletimi yaparken arkamda koca bi dolap var bi değişik parfüm ordid falan isteyince açtığım, karıştırdım birazcık,aylardır kullanmaya üşendiğim inceltici liposction etkili kremlerimi buldum bi de acıbadem temizleme sütüyle kremini almışım hiç kullanılmamış duruyo, türkün aklı nerde biyerde çalışır hesabı hemen kremlendim yüzüme acıbademleri sürdüm ama çok yağlı geldi pamukla sildim fazlasını cildim pırılpırıl oldu..paylaşıyım dedim

X