Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Siz, anlattığınız kadarı ile bakımla uzaktan yakından alakanız olmadığı için ,bakımlı kadın lafına da gıcık olmanız normal yani..zemuszemus

Temizlik zaten her insanda olması gereken bir durum..Bunu söylemeye bile gerek yok.

Ayrıca emin olun ki gerçek anlamda bakımlı olan kadınlar:) bunu, aman kocam elden gitrmesin diye değil, gerçekten içlerinden geldiği için, kendileri için. yaparlar.

Bazı şeyler insanın içinden gelir, mesela sizin içinizde yok, kim ne derse desin yapmazsınız..
:hulya:

evet kafanızdaki bakımlı kadın genellemesiyle uzaktan yakından alakam yok çünkü siz zaten temizliği saymıyormuşsunuz... demekki kafalardaki bakımlı kadının temiz olması yeterli değilmiş..

gerçekten içinden gelerek kendisi için yapan kadına lafım yok benim daha öncede söylemiştim. ama içinden gelmeyen benim gibi zavallılar için de bak kocan elden gidecek diye laflar söylenmesi beni gıcık ediyor yapan yapar yapmayan yapmaz. kocası için zoraki yapanda zaten baştan kaybetmiştir çünkü kendi olmuyordur...

ben kocam için yapmayı seviyorum kocamda benim için kendisine dikkat etmeyi seviyor.. evde yedi 24 pijamalı bir erkek görmek istemem göbekli, traşsız, kirli, ayağı kokan bir erkekle evli olmakta istemem..
insan tabiki önce kendisi için yapar ama eşinede hoş şeyler yapar..
sizin bakış açınız beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.. siz istediğiniz kadar pijama ile oturun..
ben ve bir çok kadın kendisi ve eşi için süslenmekten bakım yapmaktan zevk alıyor..
hayatım çok güzel olmuşssun lafını eşimden duymak çok hoşuma gidiyor kendimi daha çok özel hissediyorumm
ayrıca ordaki o lafın gelişi diye bir açıklamda bulunmuştum bazı takılan arkadaşlara

temizlik zaten olmalı diyor akadaş söylemeye bile gerek yok temizliği saymak gereksiz demiyor

ben kocam için yapmayı seviyorum kocamda benim için kendisine dikkat etmeyi seviyor.. evde yedi 24 pijamalı bir erkek görmek istemem göbekli, traşsız, kirli, ayağı kokan bir erkekle evli olmakta istemem..
sizin bakış açınız beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.. siz istediğiniz kadar pijama ile oturun..
ben ve bir çok kadın kendisi ve eşi için süslenmekten bakım yapmaktan zevk alıyor..
hayatım çok güzel olmuşssun lafını eşimden duymak çok hoşuma gidiyor kendimi daha çok özel hissediyorumm
ayrıca ordaki o lafın gelişi diye bir açıklamda bulunmuştum bazı takılan arkadaşlara

araları okuyacak vaktim olmadı ama başlığı açtığın yazın bence kadınları bir obje olarak göstermekten başka bişey ifade etmiyor.. örneğin kendinizi güzel hissetmek için neler yaparsınız kızlar, ya da hergün kendinize nasıl şımartırısınız gibi olabilirdi... neyse bu benim düşüncem tabii...

evet kafanızdaki bakımlı kadın genellemesiyle uzaktan yakından alakam yok çünkü siz zaten temizliği saymıyormuşsunuz... demekki kafalardaki bakımlı kadının temiz olması yeterli değilmiş..

gerçekten içinden gelerek kendisi için yapan kadına lafım yok benim daha öncede söylemiştim. ama içinden gelmeyen benim gibi zavallılar için de bak kocan elden gidecek diye laflar söylenmesi beni gıcık ediyor yapan yapar yapmayan yapmaz. kocası için zoraki yapanda zaten baştan kaybetmiştir çünkü kendi olmuyordur...

Valla sayın site arkadaşım ben inandım ''bakımlı kadın'' lafına gerçekten gıcık olduğuna çünkü ne kadar sinirlendiğini hissedebiliyorum:):jeyyar::roflol:
(kötü anlamda gülmüyorum burda ha)
Neyse herkesin tercihi kendini bağlar tabii ama dünden beri beri bu topicte ''kocam beni bırakmasın diye bakımlı olmaya çalışıyorum'' diyene denk gelmedim (belki de kaçırdım ben), ama sizin çevrenizde varsa o konuda haklısınız çünkü zoraki yapılan şey, uzun süreli olmaz..
vereliniortak

bence çok yerinde bir başlık çoğu kişi ev iş eş çocuk derken salıveriyor ondan dolayı insanları motive etmek adına çok güzel bir topic açan arkadaşı da tebrik ediyorum

temizlik zaten olmalı diyor akadaş söylemeye bile gerek yok temizliği saymak gereksiz demiyor

yani benim anladığım kadarıyla insanın temiz olması zaten olması gereken şey. sanki hiç kirli insan yok bu dünyada.bakım temizliğin üstüne eklenen birşey. benim içinse temiz olmak yani düzenli duş almak, temiz kıyafetler giymek, dişlerini fırçalamak, temiz pijamalar giymek v.s zaten bakımlı olmak demek...yani benim lügattta temizlik eşittir bakım. arkadaşlarda ise bakım=temizlik+birsürü aktivite

ben benden cok eşıme takmış durumdayım..
hal boyle olunca (bır nevı ınadımdan) bende salıyorum kendımı...
adam sankı ben ne yapsam mubahtır dercesıne yaşıyor evde ya..
bıldıgı bırşeyler var (dı) sabah akşam krem surerdı el ve dudagına bırde cok nadırde olsa bır kacgun maske yapardı ust ustte..
ınsan azıcık dıkkate alınmak ıstıyor...
paşam sankı..
almış kumandayı elıne oraya buraya cevırmek ıstıyor..
sankı evde kurulu bıblosu var..
bu kadar tepkım az once tartışmamdanda kaynaklanıyor...
ofkem gecsın benımde kendım ıcın yapmak ıstedıklerım var (eşime ınat)
ınadımda olmasa bırşey yapacagımda yokmuş hani...

yani benim anladığım kadarıyla insanın temiz olması zaten olması gereken şey. sanki hiç kirli insan yok bu dünyada.bakım temizliğin üstüne eklenen birşey. benim içinse temiz olmak yani düzenli duş almak, temiz kıyafetler giymek, dişlerini fırçalamak, temiz pijamalar giymek v.s zaten bakımlı olmak demek...yani benim lügattta temizlik eşittir bakım. arkadaşlarda ise bakım=temizlik+birsürü aktivite

haklısın cnm temizlik imandan gelir

ben benden cok eşıme takmış durumdayım..
hal boyle olunca (bır nevı ınadımdan) bende salıyorum kendımı...
adam sankı ben ne yapsam mubahtır dercesıne yaşıyor evde ya..
bıldıgı bırşeyler var (dı) sabah akşam krem surerdı el ve dudagına bırde cok nadırde olsa bır kacgun maske yapardı ust ustte..
ınsan azıcık dıkkate alınmak ıstıyor...
paşam sankı..
almış kumandayı elıne oraya buraya cevırmek ıstıyor..
sankı evde kurulu bıblosu var..
bu kadar tepkım az once tartışmamdanda kaynaklanıyor...
ofkem gecsın benımde kendım ıcın yapmak ıstedıklerım var (eşime ınat)
ınadımda olmasa bırşey yapacagımda yokmuş hani...

yani benim dediğimde buna benzer bişey. sen kalk maskeler yap aman neymiş kocam beni alımlı görsünde gözü dışarıya kaymasınmış. ama adam göbek üstüne göbek eklesin, traşına dikkat etmesin v.s yok öyle dava. adamlar da karım kaçmasın diye nası daha şirin gözükebilirm diye başlıkalr açsınlar. var mı böyle bir anlayış toplumumuzda? yok

haklısınız..
vallahı az once işten geldı uzerını cıkardı...
oyle uazndı..
Allahtan ıc camasır var yani...

teolog iyi niyetini anlıyorum ama bütün dünya Müslüman değil bunu da eklemek istiyorum..

cnm ben sana yine diyorum haklı oldgun noktalar var ama diğer insanlar tamamen yanlış düşünüyor yanlış yapıyorlar gibi sert tavır içinde buluundugundan dolayı bu gerginlik oldu diye düşünüyorm bnm için de bakım temizliktir makyaj değildir ama diğer ark lar için öyle değil makyaj da bakımdır ama onlara saygı duyarım

bende az önce fırında tavuk yaptım.soğanı,sarımsağı rendeledim.közlenmiş domates çorbası yaptım.domatesleri közleri falan derken üzerim leş gibi koktu.hemen banyoya girdim.güzel bir duş yaptım.daha sonra cildimi peling etkili bir kremle(anew clinical) yıkadım.vucuduma losyon sürdüm.saçımı,başımı düzelttim.parfümümü sıktım.
son olarak eşim iş gezisindeyken aldığım bir elbise baya pahalıya aldım.eşim dün geldi zaten.o elbiseyi giyeceğim.bakalım neler olacak kızlar.benden mi etkilenecek,yoksa elbisenin fiyatından mı?
çok merak ediyorum.

Senden etkileneceği kesin... Elbisenin fiyatını sorarsa "boşver cnm şimdi bunları da neler yaptın bugün?" diye sor; sorarken de gözlerine öyle derin derin bak ki unutsun etiketi (nıhahahah çok kötüyüm yaa) :lepi:

Kesinlikle katılıyorum... Bakım en başta kendini iyi hissettiriyor, sonra eşinden aldığı iltifatlarda dondurmanın üzerine çikolata parçaları oluyor :icecream: ... Ayrıca fön meselesini ben başlattıysam ekleyeyim ben kuaföre gitmem; kocam katlanamıyor başkasının saçlarıma dokunmasına... o yüzden bakımını da fönünü de kendim yapıyorum...

Kesinlikle katılıyorum... Bakım en başta kendini iyi hissettiriyor, sonra eşinden aldığı iltifatlarda dondurmanın üzerine çikolata parçaları oluyor :icecream: ... Ayrıca fön meselesini ben başlattıysam ekleyeyim ben kuaföre gitmem; kocam katlanamıyor başkasının saçlarıma dokunmasına... o yüzden bakımını da fönünü de kendim yapıyorum...

Hadi ya...Niye ki, sizin orda kadın kuaför yok mu?CADIARZU

Hadi ya...Niye ki, sizin orda kadın kuaför yok mu?CADIARZU

Olmamı?? Sürüsüne bereket... Ama adam hoşlanmıyor ellemesin istiyor saçıma... Kaç kez kavga çıktı böyle şeylerden... Allah'tan elim yatkın... Düğünde bile kuaförün kapısında bekledi (kuaför erkekti) :roflol: ... Artık siz düşünün...

Olmamı?? Sürüsüne bereket... Ama adam hoşlanmıyor ellemesin istiyor saçıma... Kaç kez kavga çıktı böyle şeylerden... Allah'tan elim yatkın... Düğünde bile kuaförün kapısında bekledi (kuaför erkekti) :roflol: ... Artık siz düşünün...
:) oda ayrı bi kıskkançmış benimkisi hala kadın doktor mevzusunda ama ona inat bu huyundan vazgeçene kadar erkek doktora gidiyorum dünde göz doktorum erkekti
alışır yavaş yavaş:)

ben erkek olsun bayan olsun genel temizlik başda olmak üzere her daim bakımlı olması gerek tamam
her gün bir olmaz ama temizlik oldukdan sonra ter kokmadıkdan sonra biraz da dikkat edilirse her bayan bakımlı olabilir...
flört ve arkadaşlık dönemlerinde çifler ne kadar özenli ve bakımlı oluyor bunun evlendikden sonrada devam etmesinden yanayım...
zaten başda insan kendi için bakımlı olmalı ben duşumu alıp nemlendiricilerimi sürdükden bir güzel giyinip saçımı ve hafif bir makyajımı yaptıkdan sonra kendimi acayip güvenli ve iyi hissediyorum...
önce kendim için bakım yapıyorum...insanın moralini hoş bir makyaj o kadar değiştiriryor ki...
tabi genel temizlik her daim olmalı tertemiz mis gibi kokmak,tertemiz dişler,erkeler için de aynı şekilde çok dikkat ettiğim noktalardır...

X