Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

alkisalkisalkis
Ha birde bazı arkadaşlar kadın süslendi diye koca başkasına bakmaz diye bir şey yok içinde varsa yapar demişler..
benim söylemek istediğim bu değildi;
siz kendinizi koyun onun yerine ve düşünün
işten geli eve ter kokuyo ayaklar bütün gün ayakkabıda kokuşmuş tırnaklar pis ay ben anlatırken içim kalktı
adam birde gelince kendine yarım saat ayırıpta temizliğini yapmıyorsa bu bakımsızdır
ama adam gelir gelmez duşa girip tertemiz oluyorsa tıraşını olup deodorantını losyonunu sürüyorsa bunu hem kendisi hemde eşini düşündüğü içindir.
insanın misler gibi koklaya koklaya öpesi gelir valla

kadınlarda böyle baksalar iş biter.. tabiki koca hemen makyajla eve bağlanmaz ama temiz oldunuz diyede koca sizi dövmez herhalde :)
ne bileyim ev kıyafetiyle oturursun ama yüzündeki sivilceyi lekeyi çözersin yada yine eşofmanla oturursun ama bi yüzünü tonikle silmek yada gülsuyuyla yıkamak gelmez aklına
çekmecede onca krem de olsa yapmazsınız
yani karşıda ki insan be sırf isan onu sevdiği için yapar ona daha güzel görünmek ister :))
aldatmasın diye değil yapılan bakımlar o :) öylesine bir göndermeydi sadece..

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

:) birde ben zaten yapabilenlere hayranım ama ben gibi kendini salanlar var işte özellikle onları ayaklandıralım bakmayanlar da baksınlar kendilerine :)
evliliğimizde yaşadığım sıkıntılardan olsa gerek erken uyanmıyordum ve uyandığımda kahvaltımı bile yapmıyordum saçı başı öyle bi toparlayıp günlük temizliği yapıp akşama kadar hangi kanalda ne var izliyordum.. yani vakit öldürüyordum..
vakit bulamıyor değil istek bulamıyordum.. ama son bir haftadır normal yaptığım herşeyin yanına ekstra şeyler yapmaya başladım ve kendimi daha mutlu hissettim ne bileyim böyle aynada insan kendini daha bi güzel hissediyo
ayrıca kocam bana ne güzel olmuşsun sen böyle deyince çok hoşuma gidiyor :)

iki aylık evliyim her haftasonu ailemin yanına gittiğimiz için bir de evim tam yerleşmedi ben de saldım aslında bu da bahane değil içimden gelmiyordu heralde ama artık ben de dikkat etmeye calışacağım

iki aylık evliyim her haftasonu ailemin yanına gittiğimiz için bir de evim tam yerleşmedi ben de saldım aslında bu da bahane değil içimden gelmiyordu heralde ama artık ben de dikkat etmeye calışacağım

ya bir türlü anlam veremiyorum ki üniversiteye giderken saç boyamı ayda bir tazeletirdim zaten kızıl sık bakım isterdi şimdi saçlarımı gidip boyatmaya üşniyorum kızılı bile bıraktım üşengeçlikten..
üniversitede iken ne bileyim almasam bile farklı yeni ürünleri takip ederdim kataloglara bakardım alacağım zaman ne almalıyım bilirdim.. evde saçlarım için bakım kürleri hazırlardım şimdi olmuyo olmuyo resmen ya anlamadım gitti
klasik bakımımı yapıyorum allaha şükür en azından onuda yapmsam herhalde çekilmez bişey olurdum ama ben böyle daha çok şey yapmak istiyorum
daha güzel görüneyim diye değil ne bileyim bi gün yaşlanıcam ve keşke şunları yapsaydım geçti günlerim demek istemiyorum :CüvCüv:

ve burada bu konu bahanesi ile aa bak bugun bunu yapmış bi arkadaş dur bende bi yapıyım diye takip etmek isterim bu konuyu
bi elin nesi var iki elin sesi var

evet sizinde dediğniz gibi arkadaşlar bazen insanın içinden gelmiyor.ama bu konularda asla taviz vermemek gerek.insan tembelleştikçe tembelleşir,saldıkça salar kendini.
ben buna da bir çözüm buldum,bakım deyince insanın aklına sadece cilt bakımı ve saç bakımı gelmemeli,mesela ben her sabah, sabah ezanından 15-20 dakika sonra kalkarım kondisyon aletim var bisiklet yarım saat onu yaparım,5 dakikada karın bölgesini çalıştıran hareketler yaparım,sonrada duş alır ve güne dinç başlarım.bunları yapınca insanın uçası geliyor valla.daha sağlıklı ve daha dinç hissediyor insan kendini.ama asla taviz vermemek gerek az ama sürekli yapmak gerek.

bir de bıyıkları aldırmak konusunda çok hassasım.bu zamana kadar hiç aldırmadığım için yok gibi.
bıyık aldıran arkadaşlarla öpüştüğüm zaman erkek gibi batıyor yüzüme.bu hiç hoş değil.bence bir kadının buna dikkat etmesi gerekir.

bir kadın asla kocası ya da başka birileri için değil,kendisi için yapmalı bakımı.bakımsız kadın aldatılır diye bir kaide de yok.aldatan her şartlarda aldatır zaten. bir erkek kadına bakltığı zaman içi açılmalı demişsiniz.yok canım erkek milletinin içi, ancak kadının dekoltesine baktığı zaman açılır.
sizin aynaya baktığınız zaman içinizin açılması ve mutlu olmanız gerekmez mi?

Ama haklısınız aslında..Hepsi kişisel bakım da yapa yapa insana sıradan geliyor işte..

Mesela bıyıkları çıkmış kadınlar (yaşlılar hariç) var ya etrafta..Hem de genç..

Hayret ediyorum ya kocan seni nasıl öpüyor acaba diye içimden geçiriyorum..

:roflol: çok doğru söylüyorsun benim bile dikkatimi çekiyor güneşte parlıyor çünkü

evet bıyık konusunda bende katılıyorum bıyıklı kadınlar görünce komiğime gidiyor bazen bazende gülmeyeyim aman benimde başıma biter diyorum..
eskiden ben de hiç bıyık aldırmamıştım ve sorunum yoktu düğün için yapılan makyaj öncesinde sir yapılda şimdi tek tük gözüme çarpıyor dayanamıyor alıyorum valla :)

kızlar ben bebğim olduğundan beri kendimi çok saldım ve bana yardım edin o zaman içimde hiç bir şeye heves yok kolayını bulsam pijamayla dolaşçam ne bir kıyafet almaya ne aynaya bakmaya hevesim yok mafoldumbenkuaför olayını aksatmıyorum bir tek.ama giyinme sıfır.

hadi bakalım bu akşam herkes yatmadan önce yüz bakımı yapsın :) özel yapıcakları olan özel yapıcaklarını yapsın ben hiç bişe bilmiyorum ne yapıyım diyenler yüzleri yağlı ise limon ile yıkasın kuru ise gül suyu soda ile yıkasın
yatadan önce bakım yapcaz bir sürü işimiz olsa bile,
hem aşkı memnu da bitti kalkın ekran başından..

asiye sende yüz bakımı ile katıl kampanyaya
gündüz giyeceklerinede bi çare düşünürüz sonra :)

ay hakkaten ne güzel olmuş burası benide katın aranıza kızlar

bi şartla alırız :eek:lmaz: bugün kendin için ekstardan yapmaya üşendiğin ama yapmak istediğin bişey yap koş bakiim sonrada gel bize anlat ne yaptın :)
işte ozaman alıcaz.. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

sonunda herkes kadının bakımlı olması konusunda hemfikir olmuş nihayet tebrikler! zemuszemus

yemekten sonra eşimle yeşilköy sahilinde kıs bir yürüyüş yaptık yediklerimi hazmettim birde limonlu soda içtim midemede bakım yaptım :)
ben şimdi nemlendiricimi sürdüm ve saçımı taradım ve yatıyorum bugünlük bunu aktariyimm hihoyyyt

iyigeceler

Vallahi bu topigi bayila bayila okudum,opuyorumnanaktan
ne hatunlarsiniz yahuzemuszemus

slm kizlar bu topik cook güzelya,hemen simdi kalkip önce cildimi temizleyip birgüzel kremleniyorum,sonrada göbek ve bel cevreme sikilastirici inceltici kremimi sürüyorum.gaza geldim yawww:eek::eek:

slm kizlar bu topik cook güzelya,hemen simdi kalkip önce cildimi temizleyip birgüzel kremleniyorum,sonrada göbek ve bel cevreme sikilastirici inceltici kremimi sürüyorum.gaza geldim yawww:eek::eek:

tebrikler kaydirigubbakcemile2
ayrıca sadece beğenmeyelim harekete geçelim zemuszemus sloganda buldum konu için
:lepi:
bende şimdi gidiyorum ve saçlarıma bir kür hazırladım nemlendirmek için onu uygulayacağım (ekstradan)

Bende sabahtan başlayım o zaman alın olurmu aranıza, hem inşallah biraz daha iyileşirim.

noluyo burda yaa herkes gaza gelmiş

ben üşenirim öle bakım falan yapamam her gün
daha doğrusu unutuyorum yaa aklıma gelmio hiç :kedi:

kaydirigubbakcemile3

X