Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

saçınızın rengini açmak istiyorsanız papatya suyu veya bira ile saçlarınızı yıkayın ve durulamadan güneşte bekleyin ozaman saçlarınız doğal yollarla daha açık olacaktır..

İstanbul'da bir kozmetikçide papatya suyu görmüştüm. Şişelenmiş hali :bbo: . Bu yaz kısmet olmadı düğün olduğu için. Seneye inş. alüminyum folyo ve papatya suyu ile gölge atacağım saçlarıma...-tatlicadiarzu-

İstanbul'da bir kozmetikçide papatya suyu görmüştüm. Şişelenmiş hali :bbo: . Bu yaz kısmet olmadı düğün olduğu için. Seneye inş. alüminyum folyo ve papatya suyu ile gölge atacağım saçlarıma...-tatlicadiarzu-

peki alimünyum folyonun içine güneşi nasıl koyacaksın kafamçokkarıştı

Bendeki hesaba bak, ısıyla alakası yok mu bu açılmanın yaw??

bilemiyorum :)) araştırmak lazım ozaman fön tutarsın sıcak sıcak
ama ben güneşin papatyadaki d vitaminini aktşfleştirdiğini ve saçı açtığını düşünüyorum :))

azcık araştırdım papatya suyu kızılımsı açıyormuş üzerine boya tutmuyormuş ve saçları inceltiyormuş..
oksijenli suda iyi değilmiş

Hmmm... Yine mi prof.yöntemlere kaldık yahu?? Doğal birşey araştırmak lazım. Orielsiz zaten açılmaya çalışan her renk biraz kızıllık verir. Araştırmak lazım doğal bir şeyler...

bizde arkadaşlarla oksijenli su ile açardık.güneşte yarın saat bir saat kafamız pansuman edasında ve kokusunda dolanırdık.tavsiye ederim çok güzel açıyor.
ama dikkat etmek lazım çok fazla bekletirseniz saçınız incelebilir.

Araştırdım canımcım, kadınlar kulübünde link verdi :eek:

Makyaj yapmıyorum ama eller gibi yüzde hergün kirlenir bu yüzden bana önerebiliceğiniz (gülsuyu dışında,kullandıktan bikaç hafta sonra cildim pullanmaya başladı) bi karışım yani doğal bi yöntem var mı?

sabahleyin bahsetmiştik cnm ben ilk defa uyguladım bundan sonra da devam edeceğim elma sirkesi limon suyu ve suyu karıştır yüzüne tonik olarak kullan cnm

eğer cilddin kuruysa ballı yoğurt çok iyi geliyor
tek başına balda iyi geliyor.. cildin yağlı ise limonlu sirkeli suu :))

ben bugün neler yaptım
adaçayı son gaz gidiyor
göğüslerimi büyütmek için bakım kremini uygulamaya başladım..
ayrıca bütün bakım ve makyaj malezemelerin şöyle bi inceleyip düzelttimki neyim var neyim yok kontrol ettim :)))

yalnız zayıflatıyomuş ben zaten zayıfım dikkat etmem lazım
bağırsakları çok çalıştırıyor ve hazmı kolaylaştırıyor..
birde uykumu getiriyor benim :))

boyum 160 kilom 50 nasıl sence:) bir ara almıştım 53 tüm hemen verdim şimdi bu kilodayım

X