Bakar mısınız

keskeler

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
121
25
doktora anlatamadım beb evli değilim annem vardı yanımda hastaneye muayeneye gittim ama enfeksiyon hastalıklarına ve dahiliyeye .kadın doğuma sıra yoktu. onlara tam şikayetlerimi söyleyemedim ama kan idrar istediler ama beta hcg içinde yoktu enabızda sonuçlarda. İlla betaya şart mı eğer olsaydı kanda ve idrarda yine de belli olur muydu

Kanda beta istememiş doktor hayır yoktu Ultrasona gün verdi bide ultasaonda bakalım deid

Ben anlamıyorum hala ya nasıl kıyafetle sürtünmeyle ve elime buşalan spermi sildiğim halde yarım saat sonra feğmesiyle nasıl olur da bu kadar basit şüpheyle bu belirtiler olabiliyor bnede

Ben anlamıyorum hala ya nasıl kıyafetle sürtünmeyle ve elime buşalan spermi sildiğim halde yarım saat sonra feğmesiyle nasıl olur da bu kadar basit şüpheyle bu belirtiler olabiliyor bnede
Nasıl yani kıyafet varken, gebe kalacağına inancın var mı? Bence annene anlat durumu psikolojik olarak iyi değilsin gibi, psikiyatri randevusu alman gerekiyor.

Karnım neden şiş belim neden ağrıyor ve bu kan neden geliyor idrarı yaptıkça damla damla

Karnım neden şiş belim neden ağrıyor ve bu kan neden geliyor idrarı yaptıkça damla damla
Ablacım hamile değilsin merak etme. Çok merak ediyorsan geçmişinde gözükmesin ailen görmesin diye devlet hastanesinde kan verme. Eczaneden bir tane gebelik testi alıyorsun onu yapıyorsun. Tek çizgi çıkacağı için içinde rahatlamış oluyor.

X