Bakar mısınız acaba ?

lutfenyardi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
482
15
25
Bazı sorularım olacaktı?
Gebeliğin 10. Haftasında en yüksek beta değerine ulaşıyormuş. Bazıları 6. Aydan sonra beta değeri giderek düşüyor demişti. 0-1-2 gibi tek rakamlara mi düşüyor. Yoksa yine binlerde stabil mi kalıyor.
1-İlişkiden 5 ay sonra beta Kan sonucu 0.2 çıktı. 5 ay geçtiği için mi böyle düşük çıktı sonuç.
2-
Bide iliskiden 5 ay gecmisti doktora gittim yani 2 hafta önce kan değerim 0.2 çıktı. Adetim de biteli 2 gün olmuştu. Rahim duvar kalınlığı 5 mm çıktı. Bu değer ince olarak geçiyormuş. Bunun da ne demek olduğunu merak edihorjm
Doktora bisi var mı dedim rahim temiz bilmiyorum sen kan ver bide dedi. Ultrasonda 5 aylık bir şey gözükürdü neden bilmiyorum dedi anlamadım.

Kadın doğum yerine psikiyatriye gitseydin belki şimdiye çözülmüştü.

Dert etme son 4 ay kalmış altı üstü, doğurunca rahatlayacaksın.

Kadın doğum yerine psikiyatriye gitseydin belki şimdiye çözülmüştü.

Dert etme son 4 ay kalmış altı üstü, doğurunca rahatlayacaksın.
gittim merak etmeyin ilaç tedavisine başladım. Dert ediyorum. Son adet tarihine göre hesap ettiğimde 28 hafta cikiyor bu 7 aya mı giriyor 6 aya mı

7 ay oluyor. Karnın burnunda o zaman herhalde.
Siz neden tepkili yaklaşıyorsunuz ki anlamıyorum. Karnim burnumda değil stresten 6 kg verdim. Ama nedense Karnım biraz da olsa büyüdü sanıyorum stresten bağırsak sendromu yaşıyorum. sert bi karnim yok yumuşak ve oturunca ikiye katlanıyor

Siz neden tepkili yaklaşıyorsunuz ki anlamıyorum. Karnim burnumda değil stresten 6 kg verdim. Ama nedense Karnım biraz da olsa büyüdü sanıyorum stresten bağırsak sendromu yaşıyorum. sert bi karnim yok yumuşak ve oturunca ikiye katlanıyor
Hiç ultrasonda 27-28 haftalık gebelik görüntülerine baktın mı

Evet 3 aylıktan beri çabalıyorum 😅 bu benim 21 haftalık karnım. 27-28'i sen hesap et. Karnım çıktı BİRAZ demişsin ya ondan bunu da atayım dedim

Eki Görüntüle 3471350
Bu Kocaman tatlı bi hamiş göbeği. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Gerçekten benimle 3 aydan beri uğraşıyorsunuz ve cok sağ olun her konuda yardım ettiniz

X