Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Yok yarın gidicem ilk kez
Diyarbakır'dakine degilmi valla canım misagirhane kapanmış ben soylimde geçen hafta dedim hatta bize söylendi misafirhanede kalırsınız felan ama misafirhane yok ortada hemşirede dedi bizim yok gelenlere belediyenin misafirhanesine yönlendiriyorduk orada kapanmış dedi haberiniz olsunda ona göre öğretmen evine felan kalırsınız doktor spermogrami son halini istiyor bizde yapamamistik bn son halini görmem gerek ona göre tedaviye baslicam dedi bizde mecbur kaldık hatta bende hormonlarimi başka yerde yaptım dokotr bidaha istemesin diye o şekilde yirttik maddi olarak bahcecide baya pahalı ama mecbur bir kere girdik bu yola rabbim nasip etsinde paranın bı önemi yok bu arada hemsehriliuoz merak ettim seni

Merhaba canım ben Diyarbakır’a geldim ama burada bower hastanesini de övüyolar orayı duydun mu

Genel olarak Diyarbakır hastane konusunda iyi ya özel hastaneler falan çok mesela memorial falan da var bende iki şık arasında kalmştim ama artk zeki hocayi seçtim nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…