Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Aynen bende ilk aşılamada protestondan dolayı göğüslerim şişip ağrımışlar dı ve ciddi ciddi hamileyim sanmıştım ama sonra tam kan gönünde adet oldum

Kızlar şimdi aradılar 26 yumurtadan 20 si olgunmuş 14 tanesi döllenmiş gelişim takip edicez dediler sizce iyi mi
İyi tabiki canm insallah sperminde yumurtanında kalitesi iyi olurda çok döllenir dondurulmş fazla embriyon olursa insan daha çok mutlu oluyo benim hiç olmadığı için bu karnmdakine bağlı bütün umutlarm

Valla inşallah iyi sonuçlar alırız hepimiz test falan yaptın mı bugün
Yok testim yok elimde yoksa yapardm erken gebelik testin de artk silikte olsa birşeyler olmasi lazm yoksada yoktur.Direk kan vericem napiyim dayancam birgün daha cumartesi gidip vericem sendende güzel haberler alırız insallah

Tabi ki keseniz görüldü mü yoksa hala beta hcg baktıruyomusunuz
Keseyede gitmedim valla daha işte yarın ikinci kanı vericem insallh artış görürurum ondan sonraa pazartesi doktora aticam ondan sonra o ne zman derse ozman artık gider görürüm insallh bakalım insallh yükselme olur valla şuan bacaklarım belim ve karnım agriyo korkuyorum da

Canım bebeğim cinsiyeti ne maslalh ins bende gelebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…