Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Sabah ararlarsa yaz mutlaka
Tabiki canım bı arasinlarda daha banyoyau giricem valla cokk işim var sama sadece idrara sıkışık ve banyo yapın gelin mi dediler başka ne dediler galiba öğleden sonra transfer olduğu için bn öğleden önce yapıp gidicem zaten niyeyse ialclardan sonra sürekli geliyo bide çok kasıklarım aciyo bilmiyorum seninde oylemi göbeğimin altı diken gibi

Ya benimde iğne yerleri çok acıyor taytımın lastiğini bile göbeğime kadar çekemiyorum morarma yok ama acı çok, benim başka hiçbirşey im yok yumurta toplamanın üzerinden biraz geçti ya o yüzden, ama senin yeni toplandığı için ağrıyodur endişe etme valla aynı opu gibi dediler kozmetik ürünleri kullanmayın banyonuzu yapın aç tok farketmiyor idrara sıkışık olun, eğer olmazsanızda biz kontrol edicez gerekli seviyeye gelene kadar bekletiriz dedi bu kadar

Bende bugün dünyanın işini yaptm valla evi sildim süpürdüm çamaşirlari bitirdim sepeti boşalttm resmen eşim diyoki bana ben sanki yapamammı evide süprürüm herşeyi yaparım sen sanki birdaha ayaği kalkamiyckmiş gibi hazırlık yaoıyorsn

Ohhh neguzel bende pazar günü eşim saolsun yaptı ben bu hafta ful yatarim diğer haftada artık normal hayatıma devam ederim diye düşünüyorum sen de kasma çok kendini transferden sonra da ağır iş yapmadigin sürece bişey olmaz canım ins bu arada transfere aç gelmicez dimi yemek yiyebiliriz yanı

Yaa bu mesajı görmemiştim iyi bakalım kozmetikten kasitlar parfüm felandirben makyajsız gelemem hahahah

Yok ben ful yatmam da iki gün düşünüyorm o kadar diyorm ya zaten temizlik olmasa benm evde ağir işim yokki zaten, kuzenim Birtane lif sipariş etmişti onu bekliyor bian önce yap diyo onu yapcam fırsattan

Yok ben ful yatmam da iki gün düşünüyorm o kadar diyorm ya zaten temizlik olmasa benm evde ağir işim yokki zaten, kuzenim Birtane lif sipariş etmişti onu bekliyor bian önce yap diyo onu yapcam fırsattan
Yaaa ne guzel benim annem gelicek yaa Çarşamba günü burada olur oyzuden artık biraz daha rahatlarim herhalde artik yemeklerimi annecim yapar

Yaaa ne guzel benim annem gelicek yaa Çarşamba günü burada olur oyzuden artık biraz daha rahatlarim herhalde artik yemeklerimi annecim yapar
Maşallah keşke benim annemde gelebilseama sürpriz yapcam diye demiyorum, sanki hissediyor gibi her konuştuğumuzda kızım iysin demi bir sıkıntı yok diyip duruyor önceden hiç demezdi öyle şeyler

Annen sana bakmak için mi geliyo
Aynn kuzum napsin eşim çalışıyor mecbur çağırdım yoksa nasıl yapicam yemek yapamam uzun süre mutfakta olunca çok kötü belim felan agriyo oyzuden kendimi çok yormak istemiyorum eşim de işe gitmeyince işleri birikiyo mecbur oyzuden senin annenler erzurumdami canım ins gzuel sonuclanirda annene söylersin ondan sonra qblan felan ordaysa gelsin sana yardım etmeye canım yada eşin evde oluyorsa artık eşinle idare edicen güzel sonuç alalım da gerisinin bı önemi yok valla bende yarın aricaklar hiç embriuonuz kalmadı diyicekler diye çok korkuyorum

Korkma canm Allah hevesimizi kursağımızda bırakmasın Birtane de olsa şükürevet benim annemler memlekette, aslında kayınvalidem alt katım da oturuyor ama birşey ummuyorm

Eşimin elinden keşke bir yemek yapmak gelse tadından yenmezde malesef bilmiyo kahvaltı falan hazırlıyor o kadar ama evin süpürme olsn çamaşir ütü herşeyi yapar normaldede bu dönemdede yapar ya hemde öyle yemek düşkünü biri değil ya sıkıntı yapmıyorum bunların çaresi var önemli olan sonucumz

Aynn çok haklısın valla eşim yapiyo benimde bn istemiyorum hem annem gelirse daha rahat ederim biraz kafam dagilir hem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…