Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

selam kızlar aynı sorun ergenlik yıllarımdan beri bende de vardı yaz aylarında bile pantolonlarla gezmek zorunda kalıodum. bu kış lazer epilasyona başladım 2 seans yaptırdım 10 gün sora 3. seansım var. sonuç mükemmel!!! senelerdir boşa uğraşmışım hepinize tavsiye ederim psikolojik olarak çok rahatlayacaksınız :KK66:

canımcım biraz bahset bakalım bundan bize
biraz duydum ama ücreti seansı falan nasıl
o detaylara girersen memnun olurum kaydirigubbakcemile3

Kızlar aynı sorun bendede vardı, ben sir ağdaya geçtim ve her hafta düzenli olarak peeling yapmaya başladım ve bir tane bile batığım kalmadı.Peeling olarak ince çekilmiş deniz tuzu aldım bunu az zeytinyağı ile karıştırıyorum ve bu şekilde bacaklarıma uyguluyorum inanın bana gördüğünüz en etkili peeling bunun üzerine pepanthen de sürünce değmeyin keyfime bacaklarım ipek gibi oluyor :)

ya iyice solaryumda esmerleşcez.yada lazer..diger yolları denemdim hiç işe yaramadı:KK43::KK43::KK43::KK43:

[..................................................

Son düzenleme:
Mesaj Linki
aslında eczaneye fln sorsak onlarda bilir:KK70: batıklar için sefaff renkte bi ilaç? desem komik durumamı düşerim

Yukaridaki mesajima senden alinti yapmistim ama yanlis oldu.

Aynı problem bendede vardı kızlar hatta o kadar kötüydükü ev arkadaşım bulaşmasından korkuyodu kendine kıpmırzı oynayarak iyice kötü olmuş batıklar,izler kanverengi.Hatta cilt kanseri olduğumu düşünenler çıktı.batıklar vardı bide üstüne oynayınca eşofmanım sıyrılsa korkardım biri görecek diye.kafayıda çok takmıştım yolda gördüğüm cillop bacaklı kadınlara bakıyordum sürekli sapıık gibi.delikafadulden
neyse sadede geliyim eşim askere gitti 6 ay almadım bacaklarımı mağara adamı gibi gezdim, hamamda kese yaptırdım çünkü ben keselerken yoruluyordum, bebe yağıyla hemlendirdim ve asla oynamadım eşim askerden geldikten sonra jiletle aldım.
şimdi cillop gibi etekde giyiyom şortda.kese ve oynamamak yeterli
izleride kafayı takmayın yanık izleri bile cilt kendini yenilerken geçiyo bunlar zaten geçer.hihoyyyt

Aynı problem bendede vardı kızlar hatta o kadar kötüydükü ev arkadaşım bulaşmasından korkuyodu kendine kıpmırzı oynayarak iyice kötü olmuş batıklar,izler kanverengi.Hatta cilt kanseri olduğumu düşünenler çıktı.batıklar vardı bide üstüne oynayınca eşofmanım sıyrılsa korkardım biri görecek diye.kafayıda çok takmıştım yolda gördüğüm cillop bacaklı kadınlara bakıyordum sürekli sapıık gibi.delikafadulden
neyse sadede geliyim eşim askere gitti 6 ay almadım bacaklarımı mağara adamı gibi gezdim, hamamda kese yaptırdım çünkü ben keselerken yoruluyordum, bebe yağıyla hemlendirdim ve asla oynamadım eşim askerden geldikten sonra jiletle aldım.
şimdi cillop gibi etekde giyiyom şortda.kese ve oynamamak yeterli
izleride kafayı takmayın yanık izleri bile cilt kendini yenilerken geçiyo bunlar zaten geçer.hihoyyyt

merhaba senin linkini okuyunca biraz rahatladım arkadaşım.benimde bacaklarım felaket ve aynen bende senin gibi güzel bacak gördümmü özeniyorum.bir zmanlar bend eçok sıkıyordum ama artık sıkmıyorum,yanlız kılları uzatamıyorum ben duramıyorum öyle çünkü ama ayda bir jiletle alıyorum ve devamlı kabak lifiyle kese yapıyorum hiçte sıkmıyorum inşallah geçer artık çünkü yazın düğünmüm var Allah kısmet ederse:asigim:

canımcım biraz bahset bakalım bundan bize
biraz duydum ama ücreti seansı falan nasıl
o detaylara girersen memnun olurum kaydirigubbakcemile3

cnm kusura bakma tekrar buraya girmediğim için cevabım gecikti :eek: şimdi yaza giriorz yaptırman biraz zor olabilir denize havuza girip güneşe çıkıosan.. ben bütün yaz jilet yaptım çünkü kıllar ne kadar sert olursa o kadar çabuk cevap verio.. eylül ekim gibi de başladım.. fiyatlar bence çok abartı deil çünkü hayatın boyunca uğraşacağın bi dertten kurtuluosunyerimseniben ben komple bacak,bikini,genital,koltukaltıma seans başına 650 veriorm.pazartesi 3. seansım var yani daha 2 seans yaptırmama rağrem kılların % 70 % 80 bitti diebilirim yerimseniben

cnm kusura bakma tekrar buraya girmediğim için cevabım gecikti :eek: şimdi yaza giriorz yaptırman biraz zor olabilir denize havuza girip güneşe çıkıosan.. ben bütün yaz jilet yaptım çünkü kıllar ne kadar sert olursa o kadar çabuk cevap verio.. eylül ekim gibi de başladım.. fiyatlar bence çok abartı deil çünkü hayatın boyunca uğraşacağın bi dertten kurtuluosunyerimseniben ben komple bacak,bikini,genital,koltukaltıma seans başına 650 veriorm.pazartesi 3. seansım var yani daha 2 seans yaptırmama rağrem kılların % 70 % 80 bitti diebilirim yerimseniben

teşekkür ederim tatlım,
evet haklısın çünkü ödediğin bu miktarı uzun vadeye yayarsak ucuz bile kalabiliyor aslında. Zaman kaybı, herzaman herşeye hazır olabilmekde cabası. Tatil, havuz gibi..

Seans başına 650 mi mirmirmirmir Valla ucuz diyenlerin ne iş yaptığını merak ediyorum. Türkiye de geneli orta halli insanlarız arkadaşlar. Seans başına 650 veriyorsunuz ama emin olun o kıllardan ömür boyu kurtulmak için en azzz 7-8 seans devam etmeniz gerekecek. Ben sadece göbek bölgemdeki kıllar için gitmiştim. Toplam 4 seans 120 TL. 4. seans sonunda tamam artık bitmiştir dedim. Hatta 2-3 ay hiç çıkmadı ama baktım sonra ufaktan ufağa çıkmaya başladılar. Şimdi gene aynı hale döndüler. Yani bitmiyo arkadaşım. Yada dediğim gibi min. 7-8 seans devam edeceksin. 650x7= 4.550, TL şaka gibi yaa yazık bu paraya... Ben her 45 günde bir komple sire gitdiyorum 30 TL para veriyorum. Yani epilasyona vereceğim parayla yaklaşık 18 Yıl düzenli olarak sir yaptırabilirim :)

Son düzenleme:
Seans başına 650 mi mirmirmirmir Valla ucuz diyenlerin ne iş yaptığını merak ediyorum. Türkiye de geneli orta halli insanlarız arkadaşlar. Seans başına 650 veriyorsunuz ama emin olun o kıllardan ömür boyu kurtulmak için en azzz 7-8 seans devam etmeniz gerekecek. Ben sadece göbek bölgemdeki kıllar için gitmiştim. Toplam 4 seans 120 TL. 4. seans sonunda tamam artık bitmiştir dedim. Hatta 2-3 ay hiç çıkmadı ama baktım sonra ufaktan ufağa çıkmaya başladılar. Şimdi gene aynı hale döndüler. Yani bitmiyo arkadaşım. Yada dediğim gibi min. 7-8 seans devam edeceksin. 650x7= 4.550, TL şaka gibi yaa yazık bu paraya... Ben her 45 günde bir komple sire gitdiyorum 30 TL para veriyorum. Yani epilasyona vereceğim parayla yaklaşık 18 Yıl düzenli olarak sir yaptırabilirim :)

cnm tabi ki yaptırdığın yer çok önemli ben zaten yaptırdığım yere çeşitli referanslar üzerine gittim çok araştırdım dediğin gibi az bi para deil. komple vücudu 300 400 e de yapan yerler var ama sonuç dediğin gibi hüsran... ben 3 seansta istediğime kavuştum kıl dönmesi problemim de bitti.. pürüzsüz bi tene sahip oldum.. 45 günde bir verdiğin 30 tl yi aylara senelere vuracak olursan ben karlı bile çıkmış oluorum :KK66:

ben hem jilet yaptım , hem sir ağda ,hem makine..Hepsini denedim yani .ve bacaklarımı berbat ettim .siğ ağda yüzünden bacaklarımda lekeler oluştu. sıcak sürdükleri için , makine yüzünden batıklarım arttı. 2 senedir bacak spreyi kullanıyorum. ve son çare lazer başladım inş. düzelicek .Çünkü cildiyeye dittiğimde bana lazeri önerdi. bende gözümü kırpmadan başladım ilk seansıma gittim.

bu kış bende lazerli epilasyona gideceğim.
başka türlü kurtulamayacağım bu batıklardan .

banada konusunun ehli olan kuaförüm şöyle demişti(ama kış ayı için geçerli bu diyeceğim) bacaklarını hemen bugün jilet yap uzun bir müddet alma bayağı yani 3 ay kadar sonra her duşa girdiğinde kese yap ve ağda yapalım dediğini uyguladım ve ağda yaptıktan bir gün sonra yine kese yaptım batııklarım gerçekten bayağı bayağı azaldı ağdadan yada keseden 3 saat sonra nemlendirici yada krem sürüyorum ben ve etkiside oluyor umarım sizdede işe yarar...

biraz önce dikkatimi çekti batık sıkmak resmen bir bağımlılık(!) yapmamam gerektiinin farkındayım sıkmaktan kendimi alıkoyamıyorum benneyaptımki kesinlikle tedaviye ihtiyacımız var :1closedeyes:

biraz önce dikkatimi çekti batık sıkmak resmen bir bağımlılık(!) yapmamam gerektiinin farkındayım sıkmaktan kendimi alıkoyamıyorum benneyaptımki kesinlikle tedaviye ihtiyacımız var :1closedeyes:

En büyük hobileirmden biri oldu valla her fırsatta sıkıyorum-tatlicadiarzu-
Bacaklarım harita gibisenağlama

En büyük hobileirmden biri oldu valla her fırsatta sıkıyorum-tatlicadiarz

aynen benimde hobim oldu:ecrin_bebek: onlarin deri altindan cikarken suzuluslerini gormek beni mesttt ediyorrrrrsositosositosırnaşık şey

ya mors bu kadar olur....aynen bence de öyle.onların deri altıdenn doğru süzülüşlerini görmek dünyayı unutturuyor o an.bendeki öyle bi bağımlılık oldu ki bazen 2 veya 3 saat batık sıkıyorum.ya çıldırmak üzereyim.bacaklarım savaş alanı gibi resmen.
dün saydım her iki bacağımda toplam 32 yara izi oluşmuş.artık eşimden utanıyorum
gerçi batıktan olduğunu bilmiyor düştüm eski yara izlerim falan diyorum

ya kızlar bendede var bu sorun ve benimde bacaklarım sıkmaktan berbat oldu.. ya yokmu bunlara bir kesin çözüm ya... yok olsunlar istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaa ühüüüüü:KK43:

kızlar bakın ben yıllardır çekiyorum bu illeti.
geçen hafta madecassol ve expigment %4 aldım.önce madecassol yarım saat sonra da expigmenti sürüyorum inanın 3 gününde o batık izler yaralar yani soyulmaya başladı inanın rengi açıldı iyice. 3 günde böyleyse 15-20 günde sanırım bayağı düzelir

X