Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

aynı sorun bende de var:çok üzgünüm: forumda sivilce için bepanten önerilmişti yara izlerini geciriyomuş bende bunu batıklarda kullandım tabi sıktıktan sonra bana yaradı gibi ama ne yapsamda bidaha batık oluşacak kesin bi kurtuluş yok gibi oda vücudumuzun hassas oluşundan

ben artık epilasyoonu bıraktım yazdan beri kullanmıyorum cesaret edemiyorum kullanmaya şuan jiletle alıyorum arada sır ağda yapıyorum.ama benim için önemli olan kahverengi lekeleri geçirmek,onlara çok sinir oluyorum.

arkadaşlar kesinlikle şu epilasyon aletlerini kullanmayın derim benn..tüyleri ve bacağı iğrenç yapıyolar.jilet yapın makineden daha iyidir hemde batık filan kalmaz.tüyler düzelincede sir ağdaya dönün.her ağdadan sonraki günlerde limon suyu veya limon suyu+zeytinyağı sürün.birde sürekli peeling,kese mutlaka hiç bıkmadan her banyoda yapın.birde bi arkadaş bacaklar kuruyken ponza taşı demiş ben onu yaptım memnunum.fakat çok hafif bastırarak yapın.cildinizi tahriş etmez o zaman.bazı arkadaşlar aşka gelip biraz zorlamışlar sanırım bacaklarını :smiley-cool: ama dediğim gibi hafif dairesel hareketlerle sürekli yılmadan düzenli olarak yaparsanız çok faydasını görürsünüz.hihoyyyt

arkadaşlar benim şuan uyguladığım yöntem var azda olsa farkı gördüm.bacaklarımı gündüz hiç kuru bırakmıyorum devamlı nemlendirici krem sürüyorum.gece yatarkende fucidin krem sürüyorum ve her banyoda kabak lifiyle kese yapıyorum.artık kesinlikle sıkmıyorum usandım artık çünkü onlardan ve epilasyon aleti kullanmıyorum jiletle alıyorum.onuda saç kremi sürdükten sonra jilet vuruyorum.

arkadaşlar valla beni tarif ediosunuz :)
aynen batıklar, onlarla oynamadan duramayan ben ve cildimde açtıkları yaralar lekeler :s
şu kabak lifini aktarlardan mı temin edicez?
ya yeter bitsin bu eziyet :)

evet arkadaşım kabak lifini aktarlardan alabilirsin.oralarda var.ben kullanıyorum memnunum.ama peelingle beraber yapmanı tavsiye ederim.:içelim:

ewet kabak lifini aktardan aldım bende ben başka türlü bişey bekliyordum kese şeklindeymiş o ama bayağı faydasını gördüm.çok derinde olan ve belli olan bir kıl vardı sıkmadım ve her banyoda kese yaptım onu takip ettim hep ve sonunda çıktı.gerçekten sıkmazsanız ve kabak lifini kullanıp gün içerisinde bacağınızı nemsiz bırakmayıp hep kremlerseniz kıllar çıkıyor.

.....................................

Son düzenleme:
benim batıklar sadece denize gidince geçio :çok üzgünüm: bronzlaşınca güzel oluyo ama kendimi tutamıyorum küçücük bi nokta görsem bile oynaya oynaya büyültüyorum o yeri benneyaptımki

Izmirden bir arkadasim kil donmelerinden dolaYI 2 yil once prof doktora gitmis bir hap vermis gecirmis hic kalmamis. ama adini hatirlamiyor. seffaf bir hapti diyor. yakin zamanda izmire gidersem o doktora gitmeyi dusunuyorum olursa yazarim size.

Arkadaşım gidersen eğer mutlaka öğren olurmu..teşekkürler..:enbuyukkk:

Izmirden bir arkadasim kil donmelerinden dolaYI 2 yil once prof doktora gitmis bir hap vermis gecirmis hic kalmamis. ama adini hatirlamiyor. seffaf bir hapti diyor. yakin zamanda izmire gidersem o doktora gitmeyi dusunuyorum olursa yazarim size.

aynı sorun bende de var. ilacın adını öğrenip bizimle paylaşırsan sevinirim.
:Saruboceq:

evet ya lütfen ilacın adını öğrenebilirmiyiz.bende yıllardır çekiyorum.bacaklarım mahfoldu.

evet ya lütfen ilacın adını öğrenebilirmiyiz.bende yıllardır çekiyorum.bacaklarım mahfoldu.

arkadaşlar ilaçtan bahsediliyor, doktora danışmadan nasıl kullancaksınız peki? :1shok:

hııı ilacın ismini alıp doktora sorup onay aldıktan sonra kullanırsanız tamamda
ama direk ilacı kullanmaya başlamayın derim ben şakkıdı
valla sonra ters bişey olur lülülülülülü

krem neyin olsa neyse dicemdeee kaydirigubbakcemile2

evet aslında doğru söylüyosun arkadaşım.önce bi doktora sormak gerekir..

aslında eczaneye fln sorsak onlarda bilir:KK70: batıklar için sefaff renkte bi ilaç? desem komik durumamı düşerim kaydirigubbakcemile3

aslında eczaneye fln sorsak onlarda bilir:KK70: batıklar için sefaff renkte bi ilaç? desem komik durumamı düşerim kaydirigubbakcemile3

senin allah iyiliğini versin emiikaydirigubbakcemile3
eczacılarda artıkım bu karılar iyice sapıttı, makyajı cildi bırakıp bacaktaki batık içinde ilaç arıyolar diceklerkaydirigubbakcemile
koptum vallaaa:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

selam kızlar aynı sorun ergenlik yıllarımdan beri bende de vardı yaz aylarında bile pantolonlarla gezmek zorunda kalıodum. bu kış lazer epilasyona başladım 2 seans yaptırdım 10 gün sora 3. seansım var. sonuç mükemmel!!! senelerdir boşa uğraşmışım hepinize tavsiye ederim psikolojik olarak çok rahatlayacaksınız :KK66:

X