Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

G

gizayy

Ziyaretçi
Arkadaşlar bacaklarımda kıl dönmeleri oluyor acaba makinadan mı dedim ağda kullandım olmadı, jilet denedim yne olmadı haala ,inanılmaz derecede kıl dönmelerim war yara yara oldu bacaklarım bana bu konuda yardım edebilecek biri olurmu acabaaaaaa..senağlama

Arkadaşlar bacaklarımda kıl dönmeleri oluyor acaba makinadan mı dedim ağda kullandım olmadı, jilet denedim yne olmadı haala ,inanılmaz derecede kıl dönmelerim war yara yara oldu bacaklarım bana bu konuda yardım edebilecek biri olurmu acabaaaaaa..senağlama

malesef ayni dert bende de var canim hep makine yuzunden :nazar:

Canım bende o kadar çok ki onlardan bir bilsen.Birçok yöntem denedim ama hiçbiri ponza taşı kadar işe yaramadı şiddetle tavsiye ederim.Mutlaka banyonuzda bir ponza taşı vardır.Bendeki kuaförlerin pedikürde kullandığı uzun spatula tarzında olandan.Bunu özellikle epilasyondan önce kuru cildin üzerinde hafifçe bastırarak uyguluyorsun ve batıkların çıktığını görüyorsun.Ama şunuda belirteyim birkez yapar bırakırsan olmaz aklına geldikçe ponzayla bacaklarını ovala.Bu aynı zamanda peeling görevi görerek ölü derinin atılmasını sağlıyor.Kolay gelsin

canım ben onu denedim ama hiçbir faydasını görmedim belki bacağımdaki yaraları da atar diye düşündüm ama faydasız..önemli olan kıl dönmesinden dolayı oluşan ve geç iyileşen yaralar onları gideremiyorumm:KK43:

bndede var malesef:KK43: makineden değildir bnce çnkü her yolu denedim tbi batık olunca sıkarsan iice çoğalır yara olur dokunmamaya çalış bşka çözm yolu yk bnce cilt yapısından kaynaklanıo

mısraaa arkadaşın dediği gibi ponza taşı ölü deriye çok iyi geliyo.Ben arkasından limon sürüyorum.Oda yaraları iyileştiriyo en son nemlendirmek için bepantol sürüyorum.tabi bide sıkmamak lazım insan dayanamıyo.Bende bi ara çok fena olmuştu.Bende epilasyondan sonra hep bunu uyguladım sonraki 1ay jiletle aldım. çok toparlamıştı ama epilasyon makinesi gerçekten beni mahvediyo.

ben bide şey duydum kabak lifi iyi geeliyomuş batıklara :S halamın kızı önermiştii

ben bide şey duydum kabak lifi iyi geeliyomuş batıklara :S halamın kızı önermiştii

Evet kızlar kabak lifi çok iyi geliyormuş ayrıca selülitede çok iyi geliyor
Ama doğall kabak lifi olacak bacağınızı aşağıdan yukarı doğru dairesel hareketlerle ovuyorsunuz
Deneyin kızlar faydası oluyormuş

Bende aynı problemi yaşıyorum ve hep sıkıyorum sıkmadan duramıyorum acaip hastalık gibi bişey bacağım harp alanına dönüyor

kadın olmak çok zoooooooooooor:çok üzgünüm:

Canım bende o kadar çok ki onlardan bir bilsen.Birçok yöntem denedim ama hiçbiri ponza taşı kadar işe yaramadı şiddetle tavsiye ederim.Mutlaka banyonuzda bir ponza taşı vardır.Bendeki kuaförlerin pedikürde kullandığı uzun spatula tarzında olandan.Bunu özellikle epilasyondan önce kuru cildin üzerinde hafifçe bastırarak uyguluyorsun ve batıkların çıktığını görüyorsun.Ama şunuda belirteyim birkez yapar bırakırsan olmaz aklına geldikçe ponzayla bacaklarını ovala.Bu aynı zamanda peeling görevi görerek ölü derinin atılmasını sağlıyor.Kolay gelsin

bu ponza tasini daha oncede duymustum
bende bi deniyim o zaman:jeyyar: insallah ise yarar canim:kahve:

sanki beni anlatıyosunuz :1rolleyes: aynıları bende de var. 2 sene oldu yazları çok sıkıntı yaşıyorum.ilerledikçe ilerledi. düzelmiyorda .bepanthen de sürüyorum .batıkları düzeltsen oluşan lekere çözüm lazım.

[/FONT]
sanki beni anlatıyosunuz :1rolleyes: aynıları bende de var. 2 sene oldu yazları çok sıkıntı yaşıyorum.ilerledikçe ilerledi. düzelmiyorda .bepanthen de sürüyorum .batıkları düzeltsen oluşan lekere çözüm lazım.

tatlim kullanmadigim krem kalmadi ama malesef lekelere daha cozum bulamadim ben yaaa :a015: bepanthen, fucidin, bactobran aklina ne gelirse surdum bacim ama nafile :1no2: evde yapilan maskeleride yaptim ama onlarda fos cikti malesef. pes etmek uzereyim:sm_confused:
biri bize yardim etsin lutfeennn senağlama

arkadaşlar merhaba ben devamlı sizin yazılarınızı takip ediyorum şuan yeni kayıt oldum.aynı sürun bendede var kahverengi lekeler yazın düğünüm var ve iyileştirmeye çalışıyorum herşeyi denedim.ponza taşını çok sert kullanmışım feci kıazrdı bacaklarım ama sanki küçüldüler şuaan bid ekabak lifi aldım denicem.:CüvCüv:

Canım ben onu denemiştim,baştan baktım ölü deriyi almış gibi göründü falan,çok güzel oldu sandım.Ama sonra kızarmaya yanmaya,acımaya başladı..Ben de birdaha denemeye cesaret edemedim açıkçası.Cildi hassas olanlar bunu uygularken bidaha düşünsünler derim arkadaşlar..a.s.

arkadaşlar ,ağdacı bir akrabamız var.o diyor ki hr epilasyondan sonra jiletle üzerinden geçin.ama ters yönde.bir kaç seferden sonra düzeliyormuş.ben henüz denemedim.önce epilasyon yap,bi de jiletle geç...zor geldi.ama deneyen olursa bizi de sonuçları bildirsin:)

X