bacaklarımın iç kıısımları uyuşup ağrıyo

bence cocudun ıcın kullanmalısın pramature dogması daha kotu olur canımmm kullan bence antıbıyotıklerı hem doktorun vermısse emınımkı bı zarrı yoktur bende kullandımm

matematikci1981 bence de kullan idrar yolu iltihabı erken doğumu tetikliyo bu haftada da doğum olursa kuveze koyarlar oğlunu
hem doktor verdiyse bi bildiği vardır

KIZLAR İLAÇ KULLANMAKTAN SAKIN AMA SAKIN KORKMAYIN İDRAR YOLU ENFEKSİYONU ÇOK ÖNEMLİ ERKEN DOGUMLARA BİLE NEDEN OLUYORR VE SONUCTA Bİ ENFEKSİYON VE YOK EDİLMESİ GEREKİYOR ZATEN HER AY DR İDRAR TETKİKİ İSTİYODUR YADA İSTEMESİ LAZIM VE ANTİBİYOTİK V.B İLANLARIDA DR TAVSİ ETTİĞİ İLAÇARI HİÇ KORKMADAN KULLANIN BİŞİ OLMAZ HEM İÇİNİZRAHAT ETMİYORSA PROSPEKTÜSLERİNİ OKUYUN.
VALLA BENİM HER AY İDRAR TAHLİLİM YAPILIYO VE HER AY ANTİBİYOTİK KULLANIYORUM GECİYO VE YİNE BAŞLIYO BUDA HAMİLELİKTE OLABİLİYOR..
AMA İLAÇLARNIN DR TAVSİYESİSLE ONUNUN ÖNERDİĞİ İLAÇLARI KULLANIN

geçmiş olsun tekrar
bide maydonozu kaynatıp suyunu içsen iyi gelir iltihabı söküyo
ama doktora sor yinede belki rahime falan etkisi olur belli olmaz
kendine iyi bak

içtim maydonoz suyu..zayıflatıyo beni zaten 11 kilo aldım sadece 56 kiloyum..

ah ah ben neler çekiyorum o ağrının üstüne bide kuyruk sokumum acıyor şimdi batıyo gibi ama normalmış bebişler için katlancaz artık:)

siz kaçıncı haftalardasınız arkadaşlar? bende de bacaklarımın iç kısmında tarif ettiğiniz türden ağrı vardı kollarım da ağrımaya başladı sonra dr bana kalsiyum magnezyum takviyesi verdi geçti ben daha 18. haftadayım, kemiklerim sızlıyordu yürüyemiyordum sabahları kalkamıyordum hala az bir şey ağrım var ilaçları 4-5 gündür kullanıyorum ama ağrım çok azaldı belki sizin de böyle bir şeydir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…