bacaklarımın iç kıısımları uyuşup ağrıyo

melser

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
288
16
kızlar sizinde oluyomu bacaklarımın kalçayla birleştiği noktadaki kemiklerim uyuşup ağrıyo gündüzleri geceleri çok uyuşuyo lavaboya bile kalkmak istemiyorum arada ayaktayken kemiklerim ayrılcakmış gibi bir ağrı girip hemen geçiyo

Benim neredeyse iki haftadır aynen anlattığın şekilde ağrım var şimdi yürüyüşümü bile etkilemeye başladı herhalde kemikler normal doğuma hazırlık yapıyor diye düşünüyorum

aynen yürüyüşümde değişti bacakları açık evin içinde sünnetli çocuklar gibi yürüyorum

aynı dert bendede var yataktan kalkarken ayaklarımın üzerinde kısa bi süre duramıyorum kemiklerim sanki beni taşımıyo

ya kızlar bıraz komık olcak ama gercekten benımde yurumemm degıstı kendımı ordek gıbı hıssedıyorum gercekten oyle yurumeye basladım :)

eşim penguen diyo bana düşünün o kadar değişti yani
benim belim çok ağrıyo siyatik varmış sanırım kalçamda ki kemiklerim ağrıyo yani
gece 2 defa kalkıyorum tuvalete ayaga kalkmaya zorlanıyorum

ağrılarınız arttı mı ben çok zorlanıyorum bacak arasındaki kemikler gün geçtikçe daha çok ağrıyo

ben dün geceden bu yana çok kötüyüm kızlar..sağ kasığım zaten iflas etmiş durumda..gece 3 tede sancılandım bi saat ağrıdan ve korkudan ağlamaktan gece..bugün boğazım şişmiş..bi cm de açılmam var..kanamam var..benim doğum yakın herlde..

canım kanaman var mı doktorun ne dedııı..
hastaneye gıttın mıı

gittim bugün öğleden sonra..şimdi kan boşaldı resmen...idrar yollarımdanmış...nası bu kadar üşüttüysem bilmiyorum..daha sancım başlamamış..ama dün gece öldüm sancıdan..oda idrar yollarımdan..ilaç kullanmam lazımmış buscopan falan verdi doktor

ewt ondanmış cnm..doktor ne yapmışsın sen oo ç0ok intihaplanmışsın falan dedi

canım yıne dıkkat et..bu gecede oyle olursan hemen doktora gıtt..

normal dogumda zorlanıyor boyle durumlarda

benim de sol kasığımda ağrılar var... ayağa kalktığım an bacaklarım vücudumu taşıyamayacakmış gibi oluyor... ağrıdan yürüyemiyorum.... bide.. yürüyüşüm de paytaklaştı walla....

fazla ıltıhap varsa bebıse zarar verebılr..

benım bazı arkadaşlarım ondan sezeryan oldu

bugun nasılsın canımmmm

bugün daha iyiyim ama intihabım çok hala.doktor antibiyotik verdi..naapiym kullanıymi bilmiyorum..kullanmazsamda doğum sancılarımı başlatıyo bu intihap..

evt canım banada grıp ıcın ve bıde nahlet olucası dıs ıcın antibıyotık vermıslerdı kullandım gectı sanrımm bu durumlard kulanılması bebege zarar vermıyomuss oyle soyledı doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…