Bacaklarımın dolgun olması,bileklerimdeki yamukluğunda düzelmesi için ne yapabilirim?

iloscuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
21
0
Arkadaşlar benim bacaklarımda 5 sene öncesine kadar belirgin yamukluk vardı.Sonra iki sene çok düzenli olmasa da step yaptım.Bacaklarım biraz kas oluşunca daha düzgün görünmeye başladı.Şimdi ise beni rahatsız eden kısmı bileklerimdeki yamukluk ve bacaklarımın vücuduma göre ince olması.

Bileklerimdeki yamukluğu düzeltmek ve bacaklarımı dolgunlaştırmak için sizce ne yapabilirim?

Bu arada yaş 31.Ben artık rahat rahat etek giymek istiyorummm ve giyenlere de özeniyorum.

Son düzenleme:
Bileklerin icin doktora gorun bence.
Bacaklarin icin de, ben senin yerinde olsam onlari kalinlastirmak yerine vucudumu inceltirdim. Nacizane tavsiyem.
Benim de bacaklarim cok incedir, butun kiloyu vucudumun ust tarafina alirim, onun icin kilo veriyorum bacaklarima uysun vucudum diye :)

sağol melek.Mantıklı söylediğin fakat yüzüm zayıflıyor kilo verince de o halimde pek güzel olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…