Bacaklarımdaki batık görüntüsü

mecitefendi kayısı çekirdeği kremi kılları güçlendiriyomuş ve batıklara iyi geliyomuş. bide sakın uğraşma bende az var ama uğraşınca iz kalıyo yani

nedir bu bacaklarımızdan çektiğimiz bende batıklarda bacak görünmez hale geldi,dönem dönem kese vs işe yarıyor oh diyorum devam edersem geçer diye düşünüyorum ama yok yeniden çıkıyorlar.. bu son seferde cımbızla baya haşır neşir oldum ve bacaklarımı mahvettim.. puantiye modası hüküm sürüyor bacaklarımda sitede bir arkadaşın tavsiye ettiği krem tarifini kullanmayı düşünüyorum. normal kremin içine bazı merhemlerin karıştırılarak hazırlandığı tariften memnun kalanlar vardı. en güzeli lazer diyorlar ama ben lazere de gitmiştim ne tüylerimde ne de batıklarda azalma oldu. gerçi tüyler güçsüzleşmişmiş... geçen sene başka bi yere gittim lazer için oradaki kadın önceden işlem gördüğünden dolayı aletin tüyleri rahat göremeyeceğini çok fazla verim alamayabileceğimizi söyledi. bir de batıklarını hallet öyle gel dedi... benim anlamadığım batıkları lazer halletmiyor mu ben becerebilsem zaten lazere gitmem ki... çok dertliyim bu durumdan ondan uzattım kızlar kusura bakmayın cilt kuruluğu+ kıvırcık yapıdaki tüyler= batık demekmiş... bol bol nemlendirmeye çalışıyorum ama tüylerden tamamen kurtulmadan bunun önüne geçmek mümkün değil sanırım

epilasyon aleti kullanıyorsan batık yapar.Mutlaka ağda geçmelisin ve her iki üç ağda yapışından sonra jilet kullanmalısın.Çünkü ağda da uzamaya başladığında her yer eşit gelmiyor ve ağda tatlı olduğu için gözenekler sıkışıyor batık oluşuyor.Ğdadan sonra zeytin yağı sür bacaklarına bide tahriş olan gözenekleri kapanan cilt nemlenir esner...

canım seni anlıyorum bende uzun zaman boyunca batıkla uğraştım . hatta leke bile yaptı. bir yerde okumuştum şimdi hatırlamıyorum nerde yazdığını ama neyse Banyo yaparken bildiğimiz bulaşık süngerinin üzerine vücut şampuanı döküp iyice ovuyorum. biraz canım acıyor ama buna değer batık oluşumum hiç yok gibi. şimdi yeni bir ürün kullanmaya başladım. otis diye bir marka sadece yabancı ülkelerde satılıyodu. türkiyede 2 yerde satılıyor biri 250 tl diğeri 60 tl. ben 60 tl lik olanı aldım otis pharmaderm hem tüy azaltıyor hem selilüt oluşumuna iyi geliyor hemde nemlendiriyor. 2 haftadır kullanıyorum banyodan sonra nemlendirici kremde kullansam gene pul pul dökülüyodu şimdi öle bi sorun yok ve inanmıcaksınız ama bacaklarımda ve kollarımda tüyler gözle görülür şekilde azaldı. tüm tüy azaltıcıları kullandım diyebilirim bioder, karınca yumurtası yağı..... hiç bu kadar çabuk sonuç almadım bi araştırın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…