Bacaklarımdaki batık görüntüsü

merlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
219
0
kızlar bacaklarımı epilasyon aleti yada ağda veya jilet neyle alırsam alayım batık mı deniyor işte o iğrenç görüntü oluşuyor daha 20 yaşındayım düzeltemiyorum ne yapmam gerekiyor ne olur yardım edin kafayı yiyeceğim bu gidişle

kimse okumuyor bile iki konu açtım ikisine de ne yorum yapıyosunuz ne yardım ediyosunuz kızlar beni neden sevmiyosunuzzzzzzzzzz

bacaklarını aldığın zaman pürüzsüz bir görüntü oluşmuyor mu biraz daha detaya inersen sevinirim

tam oluşuyor diyemem yani aldığım zaman dokunduğumda prüzsüz ama beni rahatlatmıyor görünüşü hoş değil bu arada sağol yorum yaptığn için :)

tam oluşuyor diyemem yani aldığım zaman dokunduğumda prüzsüz ama beni rahatlatmıyor görünüşü hoş değil bu arada sağol yorum yaptığn için :)

önemli değil arkadaşım...peki beyaz bir tene mi sahipsin?

okey anladım....şimdi beyaz tenli olduğun için pıtır pıtır pembe pembe bir görüntü oluşuyor sanırım...sana tavsiyem ciletten uzak dur .....ve epilasyon aletinide kullanma..bir cildiyeye git mutlaka bu konuda sana yardımcı olucaktır...kafana da takma çünkü ten beyaz olduğu için o görüntü bir çok bayanda vardır

evet cildiyeye gitmek hiç aklıma gelmedi nedense.ben şu batık kremlerinden kullanayım diyordum.bi de böyle kıl içeride ters dönüyor kazıyorum tırnağımla hafiften çıkıyr içinden.bacağım neredeyse böyle.baksan prüzsüz görünüyor ama hepsi içe dönük çıkıyor

ah o batıklar ben kendimce çaresini buldum tüylerim uzamaya başladığında dar tayt yada çorap giyerdim ve batık oluşurdu şimdi yok.tüylerin uzamaya başladığında sıkı tayt çorap bacaklarını yada kolarını sıkacak şeyler giyme bak bir daha batık olmayacak sonra bana teşekkür edeceksin

kesinlikle haklısın bacakları mahvediyor gerçi bana faydası oldu tüylerimi döktü...

her banyado kese yap yada vücut fırçaları var bacaklarını fırçala canım hem selülitler gidiyor hemde batık olmuyor

epilasyon aleti batik yapiyor benimde yain olurdu hep sir agda kullandim bide kili cekme yonune bakli batiktan sorna bir kac kez zilet vurudm batiklar ciksin diye su an cok iyi sir agdadan sasmiyorum ama sen beyeaz tenlisin hep olur o benima rkadsinkide oyle kirmizi kirmizi noktalar o ciltle akalai doktoru oneren dogru yapmis

çok canımı sıkıyor ya kısa hiçbirşey giyemiyorum.hatta iğreniyorum dokunmaktan :|

canını sıkacak bir durum yok buna emin ol benim yeğenimin cildi pütür pütür...çok beyaz kırmızı kırmızı kollarında da var ama bu bir çok bayana göre normal takıntı yapma..kafana taktığın için sana batıyor aslında çok olagan bir durum

ama prüzsüz olmasını istiyorum reklamlardaki gibi.hatta onu da geçtim batık olmasın bari bu kadar çok olmasın ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…