bacaklarımda kıl yok ama kıl kökleri kırmızı benek benek çare bulan??

selenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
29
0
kızlar bacaklarımda fazla kıl yok dizlerime doğru var ama onlarda çok seyrek benim sorunumda kıl olmadığı halde kıl köklerinin kırmızı benek benek oluşu ağda yapayım yapmayayım hep yeni alınmış gibi benek benek çare bulan varsa benimle paylaşırsanız sevinirim
şimdiden teşekkürleryerimseniben

Cnm bende yıllarca Çektım ama tesadÜfen bı krem kullandım hametan bolca sÜr ve sılme Çok etkılı oluyo

bi gecede hiç bişe kalmıyo inanılmaz :1shok:
hemen deneyecem çok teşekkür ederim arkadaşım sonucunu yazacamopuyorumnanaktan

uygulayınca yazarm mısınız lütfen:)
ben de cok merak ettim doğrusu benim de öyle problemim var da

doktor bana geçmez senin cilt tipin o dedi .. dediğiniz gibi gecerse süper olur.. selenim ben de merakla bekliyorum :)

arkadaşlar kremi denedim ama malesef geçmedi tşk edrim ceylin başka yolu yokmu acaba mafoldumben

her insan bir deiL. kimisinde en basit yöntem biLe işe yarar .kimisine banamısın demez.en etkili yol doktora gidiceksn hayatıım ciLt tipine göre bi krem falan verir herhaLde yerimseniben

arkadaşım bendede aynı sorun vardı doktora gitim furacin diye bir krem verdi ama sonuç alamadım daha sonra bitkisel yöntemler denedim.. benim sorunum daha büyüktü :KK43: önemli olan kıllar izale edildikten sonra hemen bir antibiyotik kullanmak :) çünkü ortam bakterilere anında müsait oluyor ben çözümümü bactroban pomad la buldum 1 günde etkisini gördüm:) eczaneden rahatlıkla alabilirsin ayda 1 tanesinide ssk karşılıyor ama zaten çok pahalıda değil :) umarım yardımcı olmuşumdur ama duştan sonraları nemlendirmeyi ve pudra kullanmayı ihmal etme geçmiş olsun :)

X