bacak sısmesı

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
dun fark ettım sadece sag bacagım sıs komple.....cok korktummmmmmmmmm...dr.u aradım hemen gel dedı.....oglen gıdecem.....basınıza boyle bı durum gelen var mı?

tansıyonum hep dusuktur halbuku sısme neden??

geçmiş olsun canım git tabi doktoruna ihmal etme bende yok canım şişme ayaklarım biraz şişmiş onuda başka ayakkabı giyince farettim yoksa farketmmeiştim inşallah önemli bişi yoktur cnm...

bende bacak falan yok ama benimde çok ayaklarım şişiyo..
yinede ihmal etme git görün yine doktora ..
geçmiş olsun cnm...

su toplamistir muhtemelen .. gelince mutlaka haber et bize ..
gecmis olsun cnm

Benim ayaklarimda cok sisiyor canim doktorum idrara felan bakmamiz lazim dedi bakti birsey cikmadi ama basin felan dönerse gözlerin kararirsa hemen gel dedi
Tansiyonuna kanina bakilsin dedi.Bilemiyorum sismeler galiba tansiyonla ilgili benimki hep normal ama anlayamiyorum saglik olsun azkaldi
Bu arada benimde iki ayagim farkli sisiyor bir biri büyük öbür gün digeri iste hayirlisi saglikla bebis lerimize kavusuruz insallah SANADA GECMIS OLSUN doktordan haberlerini bekliyoruz.....

hepınıze tesekkurler ılgınıze...a.s.

dr.muayene ettı herhangı bısey yok dedı agrın varmı dedı bacagında yoktu zaten....ıkı bacagıda olctu enteresan ama aynı cıktı...sol tarafına yat dedı.........yerimseniben.

bel agrılarımıda sordum senı doguma hazırlıyor dedı cok normal...kafamçokkarıştı

ıste boyle arkadaslar:1hug:

geçmiş olsun cnm. benim de ayaklarımda çok şişlikler oluyor. ama asıl bunun dışında ellerimdeki parmaklarda uyuşma ve şişme var. doktoruma hiç sormadım henüz, haftaya sorucam. inşallah hepimiz sağlıkla atlatırız hamileliğimizi...

dun ıkı bacak arasındakı farkı olctum tekrar 5 cm kadar fark cıktı..sag bacak sıs.....dr.umu aradım kalp damar cerrahıye gorun dedı......aksam 6.3. randevu aldım.....korkuyorummm:çok üzgünüm:

canım çok geçmiş olsun.

hayırlı haberlerle gelirsin inşallah...

canım çok geçmiş olsun iyi haberlerle gel iyi haberlerini bekliyoruz stres yapma sakın canım

Hayirli haberlerle gel canim bakalim ne diyecek doktor Cünkü benimde sagtarafim daha cok sisiyor.Insallah önemli birsey cikmaz Allah yardimcimiz olsun canim.

geldım hastaneden..

dr.renklı doopler cekılcek bacagına dedı.cektırdık dr.a gosterdık..ALLAH a sukur temız cıktı..bebeklerın baskı yapması sonucu olusmus....varıs corabı onerdı..

sagolun arkadaslar:1hug:

Cok sükür canim hayirli haberlerle geldin.Cokkkk gecmis olsun .Bitti zaten az kaldi 1 ay sonra sanki hic hamile olmamis yillardir bebeklerimizleymisiz gibi gelecek bize göreceksiniz kizlar haksizmiyim?

dogru ole vallaha
bende bazen bole sisiyor ayaklarim ellerim falan hele ayak parmaklarim dayanilmaz oluyor
ama oglumda daha beterdim ayaklarimla
ayakabilarimi zor giyiyordum
bunda pek ole degil ama cekmedim sey de kalmadi mubarek :)

yaa bende kırk yılın başı canım cips cekti yedim ve ilkkez elim ayagım şişti dün halada şişler ne zaman iner bunlar yaa cok tuzlu geldi sanırım cips bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…