bacak sısmesı

laz kızı geçmiş olsun valla...benim bacaklarım şiş değil de, ayak tabanlarım çok ağrıyor nedense...

Bende şişlik yok. Çalışırken oluyordu. Ayaklarım çok şişiyordu. İzine çıktığımdan beri şişlik falan kalmadı.

bende yoktu bu zamana kadar şişlik şişlik diye diye benide şişirdiniz kızlar 2 gündür elim ayagım şiş ama bugün biraz daha az şişligi bugün sorucaktım doktora ama kızımı görünce feleyim şaştı unuttum herşeyi :dance:

ayak ve eller deilde bacaklarim sisti benimde .. anneme soruyorum yok bise ayni dio ama bacaklarim cok kalin gözüküyo gözüme ..
devhasa göbegin altinda kücük görüneceklerine büyük görünüyolar ya insallah su dur .. en azindan dogumdan sonra gecer.. ho$ kiloysa o da gececek klava: insallahhhhh

aynen banada heryerim şişmiş gibi gelioo hiç çatlağım yok diye sevinirken heryerim çatladı yaaa popom bile çatlamış azıcıkk görünce çok sinir oldummm neydim ne oldummm:)))olsun ama çocuğum için herşeye değer napalımm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…