Bacak bakmnda bebe ya kullananlar yardm

guzelimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
3.990
426
Merhaba arkadaşlar bacak ve vücüt bakımı için önerebileceğiniz bebe yağı yada herhangi bir yağ var mı?Cilt tipinizi yazarak bilgi vrin lütfen.....

valla canım ben 8 aydır ilaç tedavisi görüyorum (sivilce için roaccutane) cildim aşırı yağlıydı ama ilaçtan sonra baya bi kurudu. her gün yıkadığım saçlarımı 4-5 günde yıkar hale getirtecek kadar kurudum. doğal olarak vücudum da kurudu. tavsiyem exipial lipo (kokusu çok hoş ve güzel nemlendirir) bir de exipial liponun daha su bazlı olanı ürederm var. bunları tavisye ederim eğer cildin çok çok kuruysa. banyodan sonra sürüyorum vücudum pamuk gibi oluyo. geceleri uyumadan evvel sürünce de iyi geliyor. ( ürederm'in kokusu yok bu arada var da ilacımsı gibi sanki )

valla canım ben 8 aydır ilaç tedavisi görüyorum (sivilce için roaccutane) cildim aşırı yağlıydı ama ilaçtan sonra baya bi kurudu. her gün yıkadığım saçlarımı 4-5 günde yıkar hale getirtecek kadar kurudum. doğal olarak vücudum da kurudu. tavsiyem exipial lipo (kokusu çok hoş ve güzel nemlendirir) bir de exipial liponun daha su bazlı olanı ürederm var. bunları tavisye ederim eğer cildin çok çok kuruysa. banyodan sonra sürüyorum vücudum pamuk gibi oluyo. geceleri uyumadan evvel sürünce de iyi geliyor. ( ürederm'in kokusu yok bu arada var da ilacımsı gibi sanki )

Excipial Hydro, üre bazlı olduğu için kafaya göre düzenli kullanılabilecek bir nemlendirici değil. Dermatolojik hastalıkların tedavisinde kullanılan, fazlasının emilimi vücuda zararlı olabilecek bir ürün.

bende bebek yağı kullanıyorum.banyodan sonra nemli vücuduma sürüyorum yumuşacık oluo.dalinin mor kapaklısı var.gayette memnunum..sonuçta bebekler için..zararsız nemlendiriciler bunlar

azdırmıyor ayrıca bebe yağını suda seyreltin yani bi kap suya 1 yemek kaşığı kadar koyun omuzlardan aşağı dökün ben hep böyle kullanıyorum çokda memnunum johnsons bebe yağı bir tane bitirdim daha yeni aldım yine bence kullanın vücudu nemlendirmek için bire bir.. hihoyyyt

ya şu tüylendirme işini 1-2 kez duymuştum bende:uhm:
ama saçma değilmi yahu bebeklerin kıl yumağı olması gerekmez mi:eek:lmaz:

azdırmıyor ayrıca bebe yağını suda seyreltin yani bi kap suya 1 yemek kaşığı kadar koyun omuzlardan aşağı dökün ben hep böyle kullanıyorum çokda memnunum johnsons bebe yağı bir tane bitirdim daha yeni aldım yine bence kullanın vücudu nemlendirmek için bire bir.. hihoyyyt

pekiii yağlı bir ten olmuyor değil mi? pek hoş olmaz da:lepi:

ben jhonson baby kullanıyorum nemliyken kullanırsan daha etkili olur
Evet nemli kullanmak daha iyi oluyor kızlar.
bende bebek yağı kullanıyorum.banyodan sonra nemli vücuduma sürüyorum yumuşacık oluo.dalinin mor kapaklısı var.gayette memnunum..sonuçta bebekler için..zararsız nemlendiriciler bunlar
O kadar emin olmamak lazım.Hassas ciltlere hiçte yaramıyor.Bnde yaramadığı gibi.mafoldumben
pekiii yağlı bir ten olmuyor değil mi? pek hoş olmaz da:lepi:

Banyodan çıkarken silinirken biraz yağlı bir his oluyor.Sonrasında ipeksi bir görünüm oluyor.

arkadaşlar johnsons bebe yağı belki işe yaramayabilir başka bebe yağları kullanın sonuçta her cilt tipi uygun değil mesela benm yengem bebeğine nıveanın mı ne galiba tam hatırlamıyorum dışı mavi zaten görünce anlarsınız ama kaliteli bir marka herneyse =) ou kullanıyor johnsons dan ben çok memnunum ve hala kullanıyorum..her duşta kullanmıyorum ama haftada 1 kez kesin kullanıyorum ben duştan tam çıkacakken üstüme döküyorum ondan sonra birazcık bekleyip temiz su döküyorum biraz kendimi çalkalıyorum :jeyyar: sular gitmiş oluyor öyle havluya sarılıyorum evde kimse yoksa çıplak gidiyorum odama ki yağı emsin diye :KK70:

arkadaşlar johnsons bebe yağı belki işe yaramayabilir başka bebe yağları kullanın sonuçta her cilt tipi uygun değil mesela benm yengem bebeğine nıveanın mı ne galiba tam hatırlamıyorum dışı mavi zaten görünce anlarsınız ama kaliteli bir marka herneyse =) ou kullanıyor johnsons dan ben çok memnunum ve hala kullanıyorum..her duşta kullanmıyorum ama haftada 1 kez kesin kullanıyorum ben duştan tam çıkacakken üstüme döküyorum ondan sonra birazcık bekleyip temiz su döküyorum biraz kendimi çalkalıyorum :jeyyar: sular gitmiş oluyor öyle havluya sarılıyorum evde kimse yoksa çıplak gidiyorum odama ki yağı emsin diye :KK70:

:roflol::roflol:

Arkadaslar adi sirf bebe yagi diye tamamen zararsiz oldugunu düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz... ben bi ara bayagi bir arastiriyordum ve icindekileri görünce birgün kismet olur da bebegim olursa asla kullanmiycam diye karar vermistim...
Bence en güzeli dogal katkisiz organik yaglar...

johnsons baby oil kullanıyorum.güzel nemlendiriyor.fakat her duşta değil sadece çok kuruluk hissettiğim zamanlarda ve biraz suyla karıştırıp vücuduma dökerek kullanıyorum.yumuşak,nemli ve güzel kokulu bir his bırakıyor.aloe veralı olanı da daha bi güzel sanki.

bende dalinin mor kapaklısını kullanıyorumBanyodan sonra sürüyorum.Mis gibi kokuyo,hemde yumuşacık yapıyo teni.valla kıl için bir şey diyemiyeceğim bende sanırım bi problem yok onunla ilgili:)bende bebeklere kullanılan bi ürün olduğu için zararlı olabileceğini sanmıyorum:)

Bende Nivea nınkini kullanıyorum. Islakken sürünce sonrasında yağlı bir his bırakmıyor İpeksi oluyor hemde mis gibi kokuyor. opuyorumnanaktan

X