bacak arasında göbek kordonu

aDminnn44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
27
4
31
Merhaba hanımlar sizde yaşadınız mı
İlk doktora gittim bana pipisini gösterdi doktor eminmisiniz dedim yüzdelik dilim verdi/85/90
Sonra başka doktora gittim oda bacak arası göbek kordonu ile dolu oldu için net bir şey diyemedi ısrarla baktırdım yüzdelik dilim vermedi kız gibi dedi
Benim durumda olan varımı
Kafam çok karışık 18 haftalık hamileyim 15 haftamdan erkek dedi
Diğer doktor 17 haftamda bacak arası dolu kız gibi dedi

En kötü detaylı Ultrasonda netleşir dur bakalım

Cinsiyeti öğrendiğimizde 11+6'daydık ya. Şak diye erkek dedi doktor ve 24 haftaya geldik kimse fikir değiştirmedi. Çok şaşırıyorum böyle şeyler duyduğumda :) 2 ayrı doktor da tereddüt etmiş, enteresan :)

Canım oluyor öyle seyler banada erkek dediler ogluma 3 doktor en son doguma gidecegim zaman baktiklarinda kiz dediler cok korkmustum

Canım oluyor öyle seyler banada erkek dediler ogluma 3 doktor en son doguma gidecegim zaman baktiklarinda kiz dediler cok korkmustum
Yok artık ya çok şaşırıyorum gerçekten. Hani 15-20 sene önce çok varmış bu hikayelerden tamam da şu an teknoloji bu seviyedeyken valla ilginç
Bizimki buradan dönmez herhalde, sizce? (11+6 görüntüsü )

Eklentiler

• 124b281f-6d51-4378-a770-2c80c20030e7.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 36
Pardon bu 18 haftaymış öncekini bulamadım

Haklısın
Hak
Pardon bu 18 haftaymış öncekini bulamadım
Bariz beli erkek dönmesi imkansız maşallah bende karışık erkek diyor diğeri koz gibi diyor ben Kocaeli’de yaşıyorum Kocaeli’de İstanbul’da ki kadar hastane ağırlıklı bir şehir değil maalesef hayırlısı artık sağlıkla doğaun bebişleir miz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…