Bacağımda ağrı var pıhtı atması olabilir mi?

Sheeda

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
947
0
Bacağımın hatta sağ basenim 1-2 haftadır ağrıyordu, önceleri sadece geceleri üstüne yattığımda ağrıyordu, şimdi üstüne yatmasamda ağrıyla uyanıyorum. Bu sabah farkettim ki ağrıyan yere yakın bir yer morarmış, sanki çarpmışım veya sürtmüşüm gibi kan toplanmış. Doktorum izinli ve ben yarın tatile gidiyorum önemli bişey midir, bilen var mı???

üzgünüm canım hiç bir bilgim yok ama sen yine de bi doktora görün kendi doktorun olmasada başkasına git tatilde sorun yaşama sonra gerçi üstüne basabiliyosan çok bi problem yoktur

bencede tatile gitmeden bir hastaneye git göster.

büyük ihtimalle bişey yok diyceklerdir ama kafan rahat eder hiç değilse.

canım benimde sağ bacağımda çok ağrı olmuştu kasığıma yakın yerde dr.calsiyum ve demir vitamini eksikliğinden olabilir dedi evelit ve demir verdi ve birkaç günde ağrısı geçti ama sen yinede dr.danış mutlaka belki farklı bi şeydir allah korusun geçmiş olsun canım.

arkadaşım pıhtı atması ne demek? benim anladığım pıhtı atmasıysa eğer bu olay o kadar basit bir şey değil... bacağın morarmakla kalmaz, felç olursun allah muhafaza... pıhtı atması öyle olmaz... arkadaşın dediği gibi ya vitamin eksikliğidir, ya varis başlangıcıdır ya da bir yerlere fark etmeden çarpmışsındır... büyük geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…