Babamın katiliyle yüzyüze geleceğim

Acını az çok anlayabiliyorum canım.
Allah sana o an kuvvet versin.
O adama söylemek istediğin ne çok şey vardır.İçini azda olsa boşaltmak için kağıda yaz ona söylemek istediklerini,nacizane tavsiyem,belki bir nebze kininden üzüntünden arınırsın canım.
Allah sabır versin.

hepinize çok teşekkür ederim.bugün davaya girdik ve o adamı gördüm.içerde güzel beslemişler semirmişkötükedihüso.değil gözüme,kafasını kaldırıp yüzüme bile bakamadı.dava ileriki bir tarihe ertelendi.o adamın avukatı tahliyesini talep ederiz deyince kan beynime sıçradı ama avukatın suçu yok o görevini yapıyor.neyse sonuçta en fazla on yıl verirler onun da 3-4 yılını yatıp çıkar deniyor.insanların vereceği ceza çok önemli değil nasıl olsa birileri gene af çıkartır.umarım cezasını Allah layığınca verir.desteğinize tekrar teşekkürler.:enbuyukkk:

Allah rahmet eylesin.sabır versin size.çok zor bi durum.
hak ettiği cezayı alır inşallah.
bide arkadaşı olacak derler ya dost böyleyse düşmana gerek diye...
çok üzüldüm gerçekten

canım babana allahtan rahmet senin için ise bolca sabır diliyorum umarım o sahtekar cezasını fazlasıyla alır.. metin ol canım

ne kadar acı bir arkadaşın elinden öldürülmek. Allah ölümün bile hayırlısını versin derim hep...
başın sağolsun canım. allah sabır versin

minikiimmm...:çok üzgünüm:başın saolsun bitanem yaaa:çok üzgünüm:

Allah rahmet etsin, mekanı cennet, toprağı bol olsun. Çok zor durumdasın ama kendini lütfen bırakma. Ailene de başsağlığı diliyorum.

benimde babam3 yıl evel öldü çok acı birşey dayanılması çok güç ama rahatsızdı eceli ile öldü senin baban bir insan tabiki insan denilemez böyle iş yapan mahluga ancak katil cani denir böyle biri tarafından öldürüldü acın tarifsizdir üzüntün ise katlanılmaz azda olsa çektigini hisedebiliyorum allah yardımcınız olsun ailece sabır diliyorum arkadaşım

canım başın sağolsun. çok acı bir durum Allah sabır versin. umarım babanın sözde arkadaşı hakettiği cezayı alır.

Başın sağolsun, babanın mekanı cennet olsun. Diğer kişi zaten yerini belirlemiş hem bu dünyada hem öbür dünyada. Kimsenin birşey yapmasına gerek yok. Vicdanı ona cezasını verecektir heleki gerçekten arkadaşı ise. Sana sabır diliyorum.

Allah'tan babana rahmet, sana da sabir diliyorum canim. Insallah katil hakettigi cezayi alir!

çok sağolun arkadaşlar.umarım bir sonraki davadan iyi haberle dönerim

umarım sonraki davanız istediğiniz gibi sonuçları, allah sabır versin.

talin düşüncelerimi yazıya dökmüş benden önce. Buradan takip edeceğim davanın devamını. Tabii ki kaybedilenleri geri getirmiyor ama alacağı, çekeceği ceza insanın hayatının geri kalan bölümünde kendini ne derece güvende hissedeceğini belirliyor. Adalete güvenip güvenemeyeceğini...:çok üzgünüm:

canım babanın mekanı cennet olsun
allah sana ve geride kalanlar bol sabırlar versin
o arkadaşı olucak haininde hak ettiği cezasını versin inş
arkadaş mı nasıl arkadaş bu ya arkadaş kimliği altına saklanıp cezasını hafifletme yolundadaır o

allahim sabrini versin canim sana ve ailene...
insallah o sahsiyetsiz adamda cezasini ceker....insan cani ne kadar ucuz oldu hayret ediyorum gercekten

Dün akşam annemle babam bu olaydan bahsediyordu,Bursa'da oturduğumuzdan dolayı duymuş annemler.Seni hatırladım canım,inan diyecek bir şey bulamıyorum.Allah sabır versin sana ve ailene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…