Babamın katiliyle yüzyüze geleceğim

Nur içinde yatsın canım.Çok acı bir olaydır.Cezasını çekecektir.Allah böylelerini iflah etmez.

başın sağolsun...
umarım en acı şekilde çeker cezasını...

cnm basin saolsun benim babamda iscisi tarafindan bicaklanarak öldürülmüstü..
cesedini ilk görende biz olmustuk daha 11 yasindaydim
babasizligin ne demek oldugunu cok iyi anliyorum cok zor
ALLAH`im sana peygamber sabri versin umarim hakettigi cezayi alir umarim af cikmaz
banim babamin katili hapisten kacmisti sonra yakalandi afla tekrar cikti gecen yillarda duydum tekrar birini öldürm+s
anlamiyorum ki böyle insanlara af veripte tekrar ortam icine saliyorlar .....
cok üzüldüm tekrar basin sag olsun

başin sağ olsun cnm
babanada allah rahmet eylesin
allahtan sana ve ailene sabirlar diliyorum

Allah yardımcın olsun o adamın karsısına çıkmak zordur acın tazelenir
hakettiği cezayı alır inşallah..
babanın mekanı cennet olsun :Saruboceq:

arkadaşlar yarın babamın davasında yeni bir celse var gelişmeleri yine paylaşırım.

bugün karar davası vardı ve katil 8 yıl dokuz ay ceza aldı.bir cana bedel değil ama en azından ceza aldı.destek olan bütün arkadaşlara teşekkürler

güçlü ve ne kadar olsa mantıklı olman gerekirse eğer..
o allahla katil arasında.. sense acını yaşamk zorundasın.. sana bu verildi..
o katilin cezasıda vebalide allah katında..
siz katili düşüneceğinize babanızın acısını yaiayın bence..
mutlaka bi ceza alacaktır.. yinede çok bişey beklemeyin bizim cezalarımız malum..

Allah rahmet eylesin canim
basiniz sag olsun :teselli:

katili de Allah cezasini elbet vercek bir gun hic merak etme

benim de babami bicakladilar malesef, Allah' dan simdi hayatta ama insan babasini oyle kanlar icinde can cekisirken gormeksenağlamasenağlama seni cok iyi anliyorum
bizim hala bi sey yok bekliyoruz kac yil oldu
neden beklenir anlamiyorum hey Allah' im sen buyuksun senin yuce adaletin kazancak elbet bir gun :1closedeyes:
Allah yardimciniz olsun minikiz arkadasim cok uzuldum gercekden:çok üzgünüm:

babam mart ayında vefat etmişti ve 7 ay sonra katilin cezası kesinleşti.sanırım bu anlamda şanslıyız.açıkçası dava çok uzar ve en fazla 3-4 yıl alır deniyordu.Allah kimseyi sevdiklerinden böyle ayırmasın.benim gibi suçlular cezasını bulsun diye bekleyenlere de sabır versin ve bir an önce yüreklerine su serpilsin.verilen ceza insana yetmiyor ama bu bile birşey.

canım ya inan çok üzüldüm allah sizlere sabır versin,allah rahmet eylesin.

minik kız başın sagolsun babanada allah rahmet eylesin çok kötü bişey allah sanada ailenede sabır versin inşaallah

Allah rahmet eylesin canim
basiniz sag olsun

katili de Allah cezasini elbet vercek bir gun hic merak etme

ALLah rahmet eylesin cnm sabır diliyorum sana ve ailene umarım katil hakettiği cezayı bulur..:eek:klava:

Allah rahmet eylesin, mekani cennet olur insallah
Belki yasadigin aciyi anlayamam ama yaklasik 2 ay once ruyamda babami olmus gordum (Allah esirgesin) insan ruyasinida gercek duygularla yasar ya uyandigimda gogsum ates almis gibiydi.. Cok sukur ruyaymis dedim.. Keske sizinkide bi ruya olsaydi ve uyanmak olsaydi..
Allah sabrinizi bol versin..

X