Babamın katiliyle yüzyüze geleceğim

Canım
Allah rahmet eylesin,sizlerede sabır diliyorum..
mutlaka cezasını bulacaktır...
sanada Allahım güç ve sabır versin...
Sevgiler....

Allah sabir versin canim çok zor

bu dünyada da öbür dünyada da cezasını alıcaktır inşallah.

Allah sana ve ailene sabır versin. Dualarım seninle arkadaşım.

Vicdansiz...
Canim, Rabbim sana guç, kuvvet, sabir versin
Ne kadar zor bir sinav bu...
Babacigin in yattigi mekan cennet olsun

Eminim, hakettigi cezayi vereceklerdir...Basiniz sagolsun

allah rahmet eylesin canım babana. sanada sabır ve dayanma gücü versin.gerçekten çok acı.

Allah rahmet eylesin gercekten cok zor birsey,Allah sabir versin..
babanizin mekani cennet olsun..

sizin adınıza çok üzüldüm.zor bir durum.yapılan suçun cezasını elbet çekicek umarım on aen büyük cezayı vicadanı verir.sizede sabır diliyorum.

Canım bir hukuk adamı kızı olarak sana yasalara güven demek isterdim ama artık türkiyem adaletiylede değişti.....Eğer hakettiğinden az bir ceza alırsa peşini bırakmayın tekrar tekrar dava açın derim....Babana allahtan rahmet sana ve ailene sabır diliyorum.....

Allah sabır versin canım,sana ve ailene.:1hug:Ne söylenebilirki.Gerçekten çok üzücü.:çok üzgünüm:KK70:ilerim yapanda hakettiği cezayı bulur.a.sAllah rahmet eylesin,mekanı Cennet olsun inşallah.:Saruboceq::Saruboceq:a.s.

cnm ALLAH rahmet eylesın mekanı cennet olsun sizede sabir versin adelet hak yerini bulur cezasını ceker....

Canım başın sağolsun,çok üzüldüm inan ki.Bir arkadaşımızın dediği gibi gözlerinin içine bak o adamın.Başka da bir şey yapma.Allah sabır versin sana ve ailene.

allah rahmet eylesin...
mekani cennet olsun...
dilerim hakketigi cezayi alir, allah sabir versin canim....

çok üzüldüm yaa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
umarım adalet yerini bulur ve hakkettiği cezayı alır.

desteğiniz ve verdiğiniz moral için çok teşekkürler arkadaşlar.kk nın bu yönü gerçekten çok güzel.

Allah sabır versin , başın sağolsun.. güçlü ol....umarım adalet yerini bulur.

Başın saolsun canım, Allah babana rahmet eylesin...
Bol sabırlar dilerim...
İnşallah adalet yerini bulacak...

bundan 6 ay önce,tam 8 martta hayatımın en acı haberlerinden birini aldım.babam ölmüştü!bir (sözde)arkadaşı tarafından bıçaklandı.onu öldüren kişi bıçaklayıp,sokak ortasında ölüme terkedip kaçıp gitmişti.şahitlerden Allah razı olsun hemen o gece yakalandı,şu anda cezaevinde.bütün ifadelerinde babamla arkadaş olduğunu,aslında onu sevdiğini,öldürmek istemediğini söyledi.öldürmek istememiş ama sokak ortasında bırakıp kaçmış!ne yapayım ne diyeyim bilmem.yarın mahkememiz var.o adamla yüzyüze gelmem gerekiyor. Allahtan sabır ve akıl istiyorum sadece,umarım hakettiği cezayı alır.
senağlamaah canım okudum ve çok üzüldüm ayni şeyleri bizde yaşadık gecen yıl tam bir yıl oldu amcama oruçlu idi amçam benim yol ortasında evinin yakınında tam yedi kurşunla vurdu adamın biri yani komşusu/// amcam çok gençti devletimiz bide bu adamları besliyor içerden çok zor bizde katille yüzleştik bide pişkin duruşu varki hiç sormayın içim bi daha kan ağladı canım aynı üzüntünü şu an yaşıyorum ve allahtan size sabır versin geride kalanlara hiç bi şey olmuyor inş o katilerin allah belesını veriri amin canım :Saruboceq:

allah mekanını cennet etsin arkadaşım babanın nurlar içinde yatsın babacığın
inşallah sizw bunu yapan hakettiği cezayı alır:Saruboceq:

X