babamı kaybettim :((

amin Allah razı olsun :KK43:(

ateş düştüğü yeri yakıyormuş gerçekten :KK43:(

Mehmet Zeki babamın adı :hasta:

Yasin süresini okuduğunuzda babamın adını da tüm ölmüşlerimizin içinde anarsanız :dua:

amin Allah razı olsun çok sağolun
cnm başın saolsun.
bende okudum.
şu dünya ne ilginç arkasından mağfiret dilenecek kadar iyi olan babalar gidiyor da pislik bablar kalıyor.
keşke senin baban yerine benim babam ölseydi.

cnm başın saolsun.
bende okudum.
şu dünya ne ilginç arkasından mağfiret dilenecek kadar iyi olan babalar gidiyor da pislik bablar kalıyor.
keşke senin baban yerine benim babam ölseydi.

Allah razı olsun :KK43:(
hem ilginç hem adaletsiz bu dünya.. diyecek söz çok gerçekten.

gurur duydum onunla evladı olarak, Rabbim gani gani rahmet etsin babama.. şerefli, haysiyetli,onurlu dimdik bir adam.. adam gibi adamdı :KK43:(((
öle çok sevdirmiş saydırmış öyle güzel insanlar biriktirmiş kendi gibi.. doldu taştı evimiz :KK43:((

öyle babalara da şahit oldum.. ama yine de demeyin.. Allah bildiği gibi yapsın öylelerini..

inanın ne olursa olsun ama ne olusa olsun baba.. yapmadıkları için bile yüreğiniz sızlar acıtır.

Allah size de selamet versin.

Allah razı olsun :KK43:(
hem ilginç hem adaletsiz bu dünya.. diyecek söz çok gerçekten.

gurur duydum onunla evladı olarak, Rabbim gani gani rahmet etsin babama.. şerefli, haysiyetli,onurlu dimdik bir adam.. adam gibi adamdı :KK43:(((
öle çok sevdirmiş saydırmış öyle güzel insanlar biriktirmiş kendi gibi.. doldu taştı evimiz :KK43:((

öyle babalara da şahit oldum.. ama yine de demeyin.. Allah bildiği gibi yapsın öylelerini..

inanın ne olursa olsun ama ne olusa olsun baba.. yapmadıkları için bile yüreğiniz sızlar acıtır.

Allah size de selamet versin.
yok ya benimki çok fena.
onu ALLAH ıslah etsin artık.
ben vazgeçtim.

Başınız sağolsun. Babacığınızın ruhu için okudum. Mekanı cennet olsun inşallah, Allah’ım size sabır versin.
Ne zaman konuşmak isterseniz, içiniz daralırsa, bunalırsanız bir mesaj atmanız yeter...

Başınız sağolsun. Babacığınızın ruhu için okudum. Mekanı cennet olsun inşallah, Allah’ım size sabır versin.
Ne zaman konuşmak isterseniz, içiniz daralırsa, bunalırsanız bir mesaj atmanız yeter...

ayy Allah razı olsun...
Allah ım kabul etsin kendi katında..
konuşmak değil de iç daralması hiç geçmiyor..
ama çok sağol..

bugün 18 gün oldu..
ilk günler bizim diil ölen başkası içindi her şey .. babam da bir yere gitti gelecek gibiydi..
şimdi ne yaparsan yap gelmiyor.. ve ben, biz kardeşler hepimiz Onu çok özledik, çok özledik çokk göresimiz var.. ah babacağızım.. 2 ay içind eyok oldu elimizden kuş gibi uçtu gitti yaa :KK43:(
bekliyoruz gelmiyor, artık göremiyoruz, sesini duyamıyoruz..
gerçekten günler geçtikçe daha da zor geliyo :KK43:((
ya çok zormuş çok acıymış ölümle bu kadar yakından tanışmak ...:KK43::hasta:
çok özledim ben babamı yaa:hasta:

ayy Allah razı olsun...
Allah ım kabul etsin kendi katında..
konuşmak değil de iç daralması hiç geçmiyor..
ama çok sağol..

bugün 18 gün oldu..
ilk günler bizim diil ölen başkası içindi her şey .. babam da bir yere gitti gelecek gibiydi..
şimdi ne yaparsan yap gelmiyor.. ve ben, biz kardeşler hepimiz Onu çok özledik, çok özledik çokk göresimiz var.. ah babacağızım.. 2 ay içind eyok oldu elimizden kuş gibi uçtu gitti yaa :KK43:(
bekliyoruz gelmiyor, artık göremiyoruz, sesini duyamıyoruz..
gerçekten günler geçtikçe daha da zor geliyo :KK43:((
ya çok zormuş çok acıymış ölümle bu kadar yakından tanışmak ...:KK43::hasta:
çok özledim ben babamı yaa:hasta:
Büyümek, büyüdükçe ölümle böyle çok yakından tanışmak çok zor... İnsan hep başına gelmeyecek zannediyor ama hayat işte...
Acınızı tahmin bile edemem ama ben de çok sevdiğim anneannemle dedemi kaybettim. Özlem duygusu hiç geçmiyor ama zamanla hafifliyor inanın bana.
Siz babacığınız için bol bol dua edin ve ağlamamaya çalışın ki babanız yattığı yerde huzurla uyusun. Rüyalarınıza gelsin.
Ölümü veren Allah sabrını da veriyor...

Büyümek, büyüdükçe ölümle böyle çok yakından tanışmak çok zor... İnsan hep başına gelmeyecek zannediyor ama hayat işte...
Acınızı tahmin bile edemem ama ben de çok sevdiğim anneannemle dedemi kaybettim. Özlem duygusu hiç geçmiyor ama zamanla hafifliyor inanın bana.
Siz babacığınız için bol bol dua edin ve ağlamamaya çalışın ki babanız yattığı yerde huzurla uyusun. Rüyalarınıza gelsin.
Ölümü veren Allah sabrını da veriyor...

aynen öle.. hiç başımıza gelmeyecek gibiydi babama kadar :KK43:(
inşaallah hafiflenir sanki bana da daha da ağır geliyor gibi gün geçtikçe.. büyüyor acı çoğalıyor acıyor daha çok acıyor her yanım :KK43:( inşaallah o haffliği Rabbim bana kardeşlerime ve başta anneme de nasip etsin..
dilerim huzurla uyuyordur.
daha hiç gelmedi rüyama inşaallah en güzel hali ile görmek nasip olsun çok özledim çünkü...
amennaa..
Allah hepinizden razı olsun.. Rahmet dileklerinizi fatihalarınızı kabul buyursun.. her dua O nun ruhuna rahatlık versin dlerim ..

çok sağolun çok...

X