Babamda, eşimde, kardeşimde Corona virüs covid-19 çıktı🤢😥

birde kızınıza bugün test yapıcaklardı galiba ? haber verirseniz sevinirim . inşALLAH birşey çıkmaz .

Böyle düşüncesizlik bencillikolmaz. Yazıklar olsun size bir de evladınız var. Kendinizi düşünüp adamı odaya kapıyorsunuz ama aman aç kalmayalım diye adama markete gönderip orada çalışan alışveriş yapan herkesi tehlikeye attınız. Kimse 3 gün 5 gün açlıktan ölmez hanımefendi. TV ler sosyal medya da bangır bangır diyorlar vefa sosyal desteği arayabilirdiniz. Adresinizi bilsem polise şikayet ederdim sizi. Yazık.

Benim babamda bır hafta önce hastalanmaya başladı hemen hastaneye gitti kan tahlili tomografi çektiler tomografiden şüphe çıkınca test yaptılar o süre iş yerinde kaldı hiç bir yere çıkmadı. İlaç vermişlerdi o ara baya kötüleşmişti öksürük nefes alamıyordu artık hastaneye yattı iki gün sonra pozitif çıktı 4 5 gün hastanede kaldı yarın çıkıyor evde izole edilxek sonra tekrar test yapılcak. Biz de hiç bir şekilde dışarı çıkmıyoruz ekmek su vs getiriliyor. Siz neden kurallara uymuyorsunuz başka insanların sağlığıyla oynuyorsunuz. Nasıl şüpheli birini markete yollarsınız pess

Geçmiş olsun. Babanızın kronik hastalığı var mıydı ve yaşı kaç acaba?
Bana da umut olsun diye soruyorum atlatacak ne güzel

Geçmiş olsun. Babanızın kronik hastalığı var mıydı ve yaşı kaç acaba?
Bana da umut olsun diye soruyorum atlatacak ne güzel
Babam 25 sene önce tüberkülozdu atlatmıştı o yüzden aslında ağrıları vs daha ağır geçti. 53 yaşında. Başta korkmuştum iş yerinde kaldı uc gün baya kötü olmuştu konuşurken telefonda kelime söyleyemiyordu öksürmekten sonra hastaneye yattı doktorlar sağ olsun çok iyi ilgilenmişler sistemden her gün tahlillerini vs inceliyorduk. Doktoru her gün arayıp bilgi verdi durumu orta korkmayın elimizden geleni yapıyoruz dediler. 3 5 arası her gün arayıp bilgi verdiler bugünde hastamızın oksijen değerlerini gözden tekrar geçireceğiz yarın büyük ihtimalle taburcu etcez dediler. Evde kalıcak tekrar sonradan test yapılıcak herhalde

Hayır henüz değiller ama annemde de babamda da kronik hastalıklar var. Yaşları da 55 üstü
O yüzden korkuyla yaşıyorum
Korkmayın dikkat edin yeter babamda test pozitif çıkınca o gün akşam kardeşlerimle biz de hastaneye gittik tomografi röntgen kan tahlili yapıldı kardeşlerim ile biz de şüpheli bir durum çıkmadı annemde tomografide cam kırıkları çıktı ona test yaptılar. Annemin vücut ağrısı ile ateşi vardı sadece ona da test yapıp ilaç verdiler o da evde odasında yemeğini vs maske eldivenle veriyorum evi sürekli çamaşır suyu ike silip çatal bıçak tabaklarıda öyle ç. suyu ile yıkıyorum dezenfektan ile siliyorum. Annemin ağır semptomları yok çok şükür hastaneye yatmayabilir belkide ayakta atlatır gibi inşallah bu gidişle Tabi testler negatif çıkana kadar karantinada olcaz. Ben bol bol yoğurt yediriyorum portakal vs. Sarımsak bir diş yutturuyorum ya da yoğurda koyuyorum şu an hiç ağrısı bile yok annemin .

Ne güzel kolayca atlatırlar inşallah.
dikkat ediyoruz ama daha kaç ay edebilcez bakalım. Korkuyla yaşamak çok zormuş

Çok tepki aldı bir daha buraya uğramaz artık konu sahibi.
Muhtemelen giriş yapmadan yorumları okuyordur sadece.

Ne güzel kolayca atlatırlar inşallah.
dikkat ediyoruz ama daha kaç ay edebilcez bakalım. Korkuyla yaşamak çok zormuş
Bağışıklık önemli siz bünyenize iyi bakın bünyesi iyi olanlar ağır olmuyor dediğim gibi ayakta atlatıyorlar babamın ciğerleri kötüydü geçirdiği hastalıktan ama çok şükür atlattı. Dikkat etmesine rağmen görevde bir çok arkadaşı kapmış virüs herhalde öyle bulaştı onada

Konu sahibi, ben güzel bir haber aldım. Sana da moral olsun diye yazıyorum.
Konu içine yazdığım krabam artık iyileşmiş.
*Test yapmaya gelmemisler yani negatifi görememiş ama karantina dönemi bitmiş. Ve gayet sağlıklı (masallah)
Umarım sen de güzel haberleri peşpeşe alirsin yakın zamanda

Supheli olsa icim yanmaz resmen pozitif cikan adami bile bile yollamış sanki acliktan olecekler.gayette butun yorumlari okudum pozitif ciktiktan sonra gitmis. Bide yorumlara cevap verme zahmetinde bulunanda yok. Bana bulastiysa gerisi onemli degil kafasidir kesin. Resmen insanlarin hayatiyla oynuyolar Allaha havale ediyorum cok sey geciyo icimden de neyse

Havada bile asılı kalıyor bu meret babam ilk kendini iyi hissetmediğinde bile iş yerinde kaldı hiç adım atmadı dışarı ne olur olmaz diye. Test yapıldı yine kaldı fenalaşınca hastaneye gitti. İş yerinde peynir ekmek yemiş ne yapsın yani olması gereken bu Şimdi bu sabah anneminde pozitif çıktı ona bile aklımız ermedi ilk hasta olduğunda para verdi gitti direk o an bulaştı herhalde çözemedik . Çok şükür onun pek semptomları yok

Konu sahibi cevap vermeyecek belli ki ama ne yazık ki aramızdaki insanlar böyle. İstediğimiz kadar dikkat edelim, eldivenlerle maskelerle mecburen markete gidiyorum ama bi yerde gözümden kaçırdığım bi detay belki bunlar yüzünden benim hasta çoluğuma çocuğuma anama babama ecel olacak allah korusun.
Kendi çocuğu bile uykuluyken babasının yanına yatmış diyor. Ne demek ya? Bu kadar mi zordu evde çocuk varken ne olur ne olmaz kapı kilitli dursun demek? Zaten en başından da 3 4 aile birbirine gidip geldikleri için hepsi birbirine bulaştırmış. İhmaller silsilesi inanılır gibi değil.

Ay Rabbimm tez zamanda sifa versin insallahh bilincli insan boyle oluyor iste. Mesele sadece evde kalip kendini korumak degil ki suan cikmayarak bizde virus varsa disardaki insanlari da korumuş oluyoruz bunu anlayan yok kaldi ki virus tasirken markete gidiyor bu arkadas.. Boyle yayiliyor iste.. demekki sadece kendilerini dusunuyolar.

Insallah cabucak sifa bulur aileniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…