Babama ve tum hastalarimiza 41 yasin

5 tane kaldı onuda bugün yarın bitiririm
Diğer arkadaslarinda bitirdiginden emin olduğumuz vakit amcamuzin ruhuna hediye eylerim içinde de şifa bekleyen tüm hastalara çünkü arkadaş siteye giremez girerse oda dualayabilir yada dualamak isteyen başka arkadaşlarda dualayabilir

Allah herkesten razı olsun

Canım benim okuduğumu da duş 4 kalmış olsun

Allah hepinizden razi olsun kizlar. Ben okudum ama saymadim kacti. 4 okumusumdur ama.
Canim 4 kalmış oldu eğer sende 4 okuduysan Allahin izniyle tamamlandı

Diğer arkadaşlardan da okundu diye haber gekince istediğin zaman dualayabikirsin rabbim cenneti nasip etsin babacigina insAllah

Almış olduğum 10 taneyi okudum Hüseyin amcamizin ruhuna hediye eyledim kabri nur mekanı cennet olsun kabir azabından emin olsun inşallah

Canim 4 kalmış oldu eğer sende 4 okuduysan Allahin izniyle tamamlandı

Diğer arkadaşlardan da okundu diye haber gekince istediğin zaman dualayabikirsin rabbim cenneti nasip etsin babacigina insAllah

Simdi gordum canim musait degilim hastayim Allah rahmet eylesin cennette kavustursun sevdiklerinizle.

Almış olduğum 10 taneyi okudum Hüseyin amcamizin ruhuna hediye eyledim kabri nur mekanı cennet olsun kabir azabından emin olsun inşallah

G GabrielOEmers allah rahmet eylesin canım allah sabır versin :KK43: çok üzüldüm çok :KK43: dile kolay biliyorum başın sağolsun
Yasin bitmiş sanırım bir kere daha okutacak mısın

Allah razi olsun kizlar hepinizden. @Vayneymis canim isterim tabi ama cok siteye giremiyorum su ara. Okumak isteyen saymadan gonlunden kopan kadar okusun o yuzden. Tekrar sitede vakit gecirecegim insallah bir zaman sonra. Allah'a emanet olun.

X