Babama ve tum hastalarimiza 41 yasin

Acil değilse 5 gün sonra temizlenicem okurum inşallah temizlenir temizlenmez 10 tane
Rabbim tüm hastalarımıza bilhassa babana acil şifalar versin kardeşim G GabrielOEmers
Babanin ismini söyleyebilir misin?

Kalan:17
Canim cok tesekkurler

1 tane ben alım canim olursam yine yazarimm
17-1= 16 kaldı

Kuzum bende 2 tane alırım ALLAH'IN izniyle okursam daha yazarim
Çok teşekkürler Allah razı olsun
16-2=14 kaldı

1 tane daha alındı bilgin olsun cnm

1 tane daha okundu canım bilgin olsun
Canim 2 tane mi alındı yoksa mesaj tekrarı falan mı 1 tane mi alındı

Canım ben 6 okudum arkadaşlara dağıttıklarımla toplam 10 okundu bilgin olsun
Canim dün 5 tane okuycam demiştin ben 5 düştüm toplam 10 mu duseyim dünkü 5 le beraber yani dunkuyle saydiysan 5 dusmemgerekiyor dimi
Canım 1 tane de ben aldım okuyunca yazarım
Allah razı olsun canım ben dusmuyorum siz okuyunca dusersiniz
Güncel sayı 12
1 tane de ben alıyorum..
Allah razı olsun canım o zaman sizin sayenizde sizin sayinizla 13 kaldı
Hanifem ben yeni nete girdim bugun okuyayim biraz daha surelerim vardı ismen kime bağışlayacağız canim bi tane bana yazin şimdilik diger surelerim bitince tekrardan okuyayim
Allah razı olsun canım kimseye bagislamayakim biz 41 yapıcaz arkadaş dualar
12 kaldı

Arkadaslar suan dualama yapmıyoruz sadece biriktiryoruz arkadaş dualiycak konu sahibi
Allah hepinizden razi olsun İNŞALLAH rabbimin izniyle ki inanıyorum bu dualar boşa değil kabul olcak hersey çok çok güzel olcak canım bu kalbi güzel arkadaslarimizin sayesinde G GabrielOEmers :KK60:

Arkadaslar suan dualama yapmıyoruz sadece biriktiryoruz arkadaş dualiycak konu sahibi
Allah hepinizden razi olsun İNŞALLAH rabbimin izniyle ki inanıyorum bu dualar boşa değil kabul olcak hersey çok çok güzel olcak canım bu kalbi güzel arkadaslarimizin sayesinde G GabrielOEmers :KK60:
Canım bağışlamak için değil de niyet alırken de isim lazım amcanın ismini öğrenebilirsek iyi olur :)

Canım bağışlamak için değil de niyet alırken de isim lazım amcanın ismini öğrenebilirsek iyi olur :)
Canim arkadaş tan ben öğrendim mesaj atmisti bana özelden bende o yüzden sana özelden yazım :)
Yok canim bide bi arakads kime bagislayacagiz diye sormusta hani o kadar okunuyo ya ne bilim söyleyim dedim tabi konu sahibi daha iyi bilir

Kizlar Allah hepinizden bin kere razi olsun. Bu sabah babami kaybettik. Allah'im onu yanina aldi. Babamin adi Huseyin. Ruhuna okumak isteyen olursa diye yaziyorum. Allah sizin babalariniza uzun omur versin...
Canım... Allah mekanını cennet etsin inşallah Kabri nur olsun Mevlam hesabını kolay eylesin :KK61: çok fena oldum :KK43:

Kizlar Allah hepinizden bin kere razi olsun. Bu sabah babami kaybettik. Allah'im onu yanina aldi. Babamin adi Huseyin. Ruhuna okumak isteyen olursa diye yaziyorum. Allah sizin babalariniza uzun omur versin...
Canim :KK43: ne desem bilemiyorum inan bi yakinimi kaybetmiş gibi üzüldüm çok ama çok Üzgünüm :KK43:
Dualarım babanla ve senle Rabbim sana sabırlar versin. :KK43:
Çok uzgünüm :KK43:

Başın saolsun Rabbim geride kalanlara uzun ömür versin mekanı cennet olsun inşaallah cnmm seviliyomuş rabbim çektirmemiş gönlünüzü ferah eyleyin. Hiç üzülmeyin elinizden geldiğince okuyun cnmm :KK43:

5 tane kaldı onuda bugün yarın bitiririm
Diğer arkadaslarinda bitirdiginden emin olduğumuz vakit amcamuzin ruhuna hediye eylerim içinde de şifa bekleyen tüm hastalara çünkü arkadaş siteye giremez girerse oda dualayabilir yada dualamak isteyen başka arkadaşlarda dualayabilir

Allah herkesten razı olsun

X