babama söylediklerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
uyarı:konu uzun.

herkese selamlar, umarım hepiniz güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.

yaklaşık 1 hafta oluyordur beynimde bir kist olduğunu öğrendim. benim açımdan ağrılar hariç bir sorun yok. yani öyle aman ölecek miyim doktor triplerine girmedim zaten yarın türkiyeye dönüyorum babam bakar hallederiz kafasındaydım.

tabi yukarıda rahat olduğumu yazdım ama bu rahatlık yaşadığım baş ağrılarını hafifletmiyor. yaklaşık 3 haftadır aşırı şiddetli baş ağrısı çekiyorum. kafamı koparmak istiyorum bazen. başımı eğik konuma getirdiğimde gözlerim yerinden çıkacak gibi oluyor ve 3 haftadır günlük 3 saat uykuyla devam ediyorum. geceler genelde burada veya oyunla geçiyor. 8 kiloya yakın verdim iyice gözlerim filan çöktü bilmiyorum fiziksel açıdan iyi hissetmiyorum ama psikolojik olarak dik durmaya çalışıyorum.

durum böyleyken babam da kendi kendisine triplere giriyor. buradaki doktorun yazdığı ilacı beğenmedi. tutturdu assslaa içmeyeceksin onu diye. ulan canım acıyor yerimde duramıyorum kafamı duvarlara vurasım geliyor diyorum hayır içmeyeceksin türkiyeye gelince hallederiz diyor. ve ben de mal olduğum için cidden içmiyorum babama niye böyle koşulsuz güvendiğim hakkında bir fikrim yok.

her neyse benim bu akşam uçağım var türkiyeye döneceğim ve cidden iner inmez eve filan değil hastaneye gideceğim sanırım. o derece dayanamıyorum. tabi ben böyle düşünürken babam aradı dün yassycim biz cuma günü 1 haftalık tatile çıkıyoruz benim boş haftam öyle denk geldi,istersen sen de katıl dedi. baba ne diyorsun ben gelince ne yapacağım yani başka doktora mı gideyim dedim ama çok uzun değil 1 hafta dedi.

ben orada gerçekten koptum zaten babama hakarete varacak şeyler söyledim insan kadın sevdasına düşünce böyle oluyor demek ki,çapsız herif senden doktor olsa ne olur tarzı ağzıma geleni saydım. o da sinirlendi düzgün konuşmuyorsan kapatıyorum dedi ben yine delirdim kapatmazsan şerefsizsin zaten dedim o da kapattı.

şimdi oturdum niye böyle dedim ki diye düşünüyorum. zaten 3 haftadır devamlı sinirliyim bu ağrılar başladığından beri belki burada bile belli oluyordur sanki bütün insanlar gerizekalıymış hepsinin ortak amacı beni sinirlendirmekmiş gibi hissediyorum. psikologum da tatilde gerizekalı ona bile sinirliyim.

işte öyle durduk yerde babama da verdim veriştirdim. ya da durduk yerde değil bilmiyorum bence ben haklıyım ama siz ne diyeceksiniz acaba? ne kadar rahat görünsem de kafamın içinde ne olduğunu merak ediyorum,ben acı çekerken babamın beni iyileştirme imkanı varken tatile gidecek olmasını hazmedemiyorum.

ekleme: babam yıl içinde yılbaşı hariç tatile gitmeyi sevmez hele de yaz tatillerini. eşine söz geçiremediği için böyle bir karar aldığını düşünüyorum.

Son düzenleme:
beyninizdeki kist ölümcül mü, tehlikeli mi? eğer öyleyse babanızın tatile çıkması çok çok garip. tatil denk geldi ise fırsat bilip sizinle ilgilenmeliydi.

onu burada öğrenemedim. doktor ilk aşamada ilaçla tedavi deneyelim dedi,babam sonuçlara bakınca farklı söyledi yani arada bir durum. ama babam ilk başta çok endişeliyken sonra böyle oldu ben de ona katlanamadım.

Keşke orada verilen ilacı içseydiniz, bu yaptığınız kendinize zulüm. Belki de Allah korusun durum ciddi neden içmediniz
Baba konusunda haklısınız, siz hastayken tatile çıkmamalıydı. Ama hakaret ederek haksız duruma düşmüşsünüz. Başka doktora gidin, kendi başınızın çaresine bakın.

Keşke orada verilen ilacı içseydiniz, bu yaptığınız kendinize zulüm. Belki de Allah korusun durum ciddi neden içmediniz
Baba konusunda haklısınız, siz hastayken tatile çıkmamalıydı. Ama hakaret ederek haksız duruma düşmüşsünüz. Başka doktora gidin, kendi başınızın çaresine bakın.

başka doktora gider miyim bilmiyorum çünkü hepsi beni tanır onlara gidip "babam bana bakmadı" demek bilmiyorum utanabilirim.

başta babam durumun ciddi olduğunu söyledi,ilaç kullanırsam farklı etkileri olacağını belki de türkiyedeki tedaviyi geciktireceğini söyledi o yüzden içmedim. şu an kendi kendisine geciktiriyor işte.

Anneniz de doktordu sanırım onunla tedavi yollarını aşındırın derim. Babanız da ilginçmiş, hem de çok ilginç.

ilgilenmez maalesef. ya da ilgilenir bilmem daha haberi yok ama buraya gelmeden önce kendisine de cenazene bile gelmem demiştim.

Geçmiş olsun canım.Rabbim şifa versin.Baban böyle bir durumda sorumsuzca davranmıiş madem tatile gidecek seni muayene ettikten sonra gitsin en fazla 1 gün geç gider ne olacak senden önemli mi tatil ?

başka doktora gider miyim bilmiyorum çünkü hepsi beni tanır onlara gidip "babam bana bakmadı" demek bilmiyorum utanabilirim.

başta babam durumun ciddi olduğunu söyledi,ilaç kullanırsam farklı etkileri olacağını belki de türkiyedeki tedaviyi geciktireceğini söyledi o yüzden içmedim. şu an kendi kendisine geciktiriyor işte.
Yoo gayet söyleyin diğer doktorlara, duyar da babanızın aklı başına gelir belki. Şu yaptığınız kendinize zulüm bence derhal hastahaneye gidin beklemeyin 1 hafta daha

Babam boyle yapsa ben de kendimi tutamazdim sanirim .Yaslandigin dağdır baba o arkanda dimdik durmaliydi .Tatilin sirasi değildi nacizane fikrim .Keske o sozleri sarf etmeseydiniz ama insan patliyor iste .Olan olmus bosverin belki anlamistir ne kadar zorda oldugunuzu .Allah acil sifalar versin .

I
onu burada öğrenemedim. doktor ilk aşamada ilaçla tedavi deneyelim dedi,babam sonuçlara bakınca farklı söyledi yani arada bir durum. ama babam ilk başta çok endişeliyken sonra böyle oldu ben de ona katlanamadım.
Insallah ciddi birsey yoktur cnm.
Belki baban da ciddi olmadigini anladigi icin( insallah oyledir) boyle rahat davranmistir.

Sen Turkiyeye gelince hemen hastaneye git baktir
Sonrasina bakarsin
Babani dusunme simdilik

insanoğlu 3 gün hasta olsa 4. gün hastalığına sinirlenir bu çok normal ki senin beyninde kist var ve 3 haftadır baş ağrısıyla uğraşıp uyku nedir bilmiyorsun. ben 2 gün eksik uyusam çılgına dönüyorum.
verdiğin tepkilerde haksız değilsin. baban olması belki işi biraz kötü pozisyona sokuyor ama insan normal doktoruna güvense doktoru bunu yapsa çıldırır ki baba evladını daha çok düşünmek zorunda.
ben seni kesinlikle haklı buluyorum.

Haklısın.Ciddi bir sağlık sorunu var ve baban doktor.

Tatilin sırası mı?

Nasıl içine siniyor da gidiyor???

Tepkinizi bilmem ama,
Bende babanıza şuan pek iyi şeyler söylemiyorum içimden kusura bakmayın,
Ne tatili yaaaaaa,
Kaçmış mı tatil ne oluyor yani,
İyi huylu yada kötü huylu hiç farketmez gelip havalimanından alıp direk hastaneye götürmesi gerekirdi.
İnsanın içi içini yer gözüne uyku girmez... Paşam kafasındaki O düşünceyle tatil yapabiliyorsa helal olsun :olamaz:

Haklısın.Ciddi bir sağlık sorunu var ve baban doktor.

Tatilin sırası mı?

Nasıl içine siniyor da gidiyor???

babamın eşi gerçekten çok tehlikeli bir insan. onun yaptırdığını düşünüyorum yani babamın bu kadar kötü olmadığına inanıyorum bilmiyorum.

Aileyle ilişkiniz normal standartlarda değil, siz de farkındasınız. Ama bir baba nasıl böyle rahat davranabilir? Tatil değil de seminer falan olsaydı belki bi derece ama kadınlarla tatil diyorsunuz.
Tanıyan tanısın. Ben olsam alanında uzman bir dr a giderdim. Babam size yönlendirdi, şu an bi iş seyehatinde derdim.ya da hiç türkiyeye gelmeden olduğum yerde tedavi olurdum.
Çok üzüldüm ama gerçekten, varlık içimde yokluk bu :KK43:
Acil şifalar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X