Babama sevgilimi aciklamak istiyorum artik allah rizasi icin yardim edin

askerlik yorucu ve agır gelmiş olabilir buna baglı olarak aşırı tepki vermiş olabilir.

ılımlı yaklaşın ve o askerdeyken konuyu ailenize açın geldiginde de biran önce tanıştırın

şunuda yapabilirsiniz, kuzeniniz falan babanızın yanında agzından laf kaçırmış gibi yapabilir veya sizi destekleyen herhangi biri dogal olarak soru işareti yaratacaktır bu babanız da ve size durumu soracaktır sizde o sordukça cevap vereceksiniz biraz duygu sömürüsü iyidir ''bende epeydir konuşmak istedim ama çekindin vs vs...... niyeti citti şuan askerde ama kendisi askerden gelince biran önce sizlerle tanışmak istiyor vs vs '' alttan alttan serin serin :)

kolay gelsin.

Annenin sözlerine kulak ver onu dinle..

Is daha ciddi hale gelecekmis babamin sagdan soldan duymasi daha kotu olurmus babami uzaktan az cok tanır kendisi babam beni bile vurur o yuzden annen babana desin desin diyip duruyo bir kisiyle dahi aileden tanistirmamam zoruna gidiyomus
Baban seni vurur demek. Cok korkmussun ki gidip sulalesiyle tanismissin. Sacma yani. Babana simdi desen o 9 ayi sana dar eder. Akilli ol. Askerligin bitmesine 1 hafta kala soyle. Ayrica bazi erkekler askerde degisebiliyo. Sevgilini gozlemle. Donuste hemen terk bile edebilir.

dediğiniz gibi askerden gelmesine yakın söylersiniz. açıkcası söz nişan bir şey olmayacaksa erkenden kız babaları bilmesinler baya sıkıştırıyorlar :) babam istemeden 2 ay önce tanıştı. o süreç bile bana zor geldi

Bizimde babam haric herkes biliyor iliskiyi tek babam bilmiyor suan kendisi askerde gelmesine daha 9 ay var ama sevgilim tutturdu simdi de babana haberi olsun diye geldiginde demek istiyorum alicam babamin karsisina seni dedim bozulsada zar zor ikna ettim bende babamdan korkar cekinirim sen nasil dedin anlattin baslamaya babana bana da nasil anlaticama dair fikir versen ilerisi icin

Gelmesine 9 ay var canim daha geldiginde babama soylesem annem dicek buyuk ihtimal ama babamla bende konusmak isterim tabi ondanda cekinirim babamdan yani nasil der anlatirim

Dedikleriniz iyi fikir aslinda ama suan daha gelmesine 9 ay var gelmesine yakin daha uygun olur dimi ?

Allah korusun 3 senedir beraberiz terketme ne alaka simdi aklima kotu seyler sokma lutfen

Baba hayirli bir is dedim.. tabi annem konunun basini getirdi.. bende babamla ozel olarak konustum.. biri var seninle tanismak istiyor dedim geriside geldi zaten... Sonra babam sorular sordu bana nasil tanistiniz ? Hic gorustunuzmu tarzindan bende detaylara girmeden anlattim bazi seyleri.. sonrada gorustuler filan babam ozel olarak onunlada konustu.. su an babamda tik yok ama, arastirma yapmistir illaki onu bilemiyorum ama arastircam demisti bana.. ne zaman gelecekler istemeye diye sormadi bana.. bakalim hayirlisi herseyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…