babam..

ben de üniversiteye kadar kızımın erkek arkadaşı olmasın istiyorum sosyal erkek arkadaşları olsun topluca sinemaya avm ye yemeğe gitsinler ama sevgili olmasınlar yahuuu erkenden :KK53:
Aklı başında bir kızsa sıkıntı olmaz da, benim ergenliğimdeki gibi bir saftorikse 20 yaşına kadar sevgülüsü olmasın. 😂 Neyse ki çirkindim ben yav, Allah korudu kötü niyetli p.çlerden. 😂😆Cinsellik babında demiyorum, yanlış anlaşılmasın.

Senin durumunda olan kizlarimiz cok. Aileler cevreden korumak adina boyle yaptiklarini saniyorlar. Kizlar da fanus icinde iyiyi kotuden ayirmayi ogrenmedrn yetisiyorlar. Daha da kotusu aileler kizlarini o kadar sıkıyor ki, kizlar tek kurtulusun evlnmek oldugunu dusunup karsilarina vikan ilk erkekle evleniyorlar ve sonu malesef hazin bitebiliyor. Baban bunu bir anlayabilse, sen zaten iyiyi kotuden ayirabilirsin...

Eşiniz olsaydı bu dert yandığınız kimse pek çok kk üyesi gibi ben de ayrılın diyecektim. Oysa bahsettiğiniz biricik babanız. Yetiştirilişi, bulunduğu ortam, tecrübeleri ve tabii zihniyeti onu sizi boğan bir baba modeli yapmış. Ama sizi çok seviyordur, buna eminim. Ben koskoca kızken bile babamın dizinden inmedim. Bunu bugüne kadar yapmadıysanız da babanıza sevginizi gösterin diklenmeyin, inanin zihniyeti farklı bile olsa tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Yavaş yavaş düşüncelerinizi nakledin. Ikna edin. Siz biricik kızısınız. Deneyin lütfen ben görüşlerinde yumuşayabileceğine denemeye değer olduğuna inanıyorum.

Senin durumunda olan kizlarimiz cok. Aileler cevreden korumak adina boyle yaptiklarini saniyorlar. Kizlar da fanus icinde iyiyi kotuden ayirmayi ogrenmedrn yetisiyorlar. Daha da kotusu aileler kizlarini o kadar sıkıyor ki, kizlar tek kurtulusun evlnmek oldugunu dusunup karsilarina vikan ilk erkekle evleniyorlar ve sonu malesef hazin bitebiliyor. Baban bunu bir anlayabilse, sen zaten iyiyi kotuden ayirabilirsin...
Sonra kocası da sıkıyor öyle. Sebebi seviyom kıskanıyom. Bu adamlara nasıl kanıyor kızlar? Babadan öyle görmüş, kırmızı ruj sürdü diye hırpalayan herifi seviyor sanacak şekilde yetişiyorlar. 🙁

Babalar kızlarına düşkün olurlar sizin babanızın yaptığı bu hele birde tek kızmışsınız yarın bir gün evlenmek istediğinizde size küsebilir. Belli ki size kıyamıyor. Sıkılmayın ailenizle geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilin 10 yıldır ailemden uzakta yaşıyorum. Bu 10 yılın yarısını bekar yarısını evli geçirdim. Çok büyük özlemle geçiyor yıllar. Sizin yaşlarınızda bende böyle kısıtlamalar yaşadım. Okul bitti iş güç yaş ilerleyince onlarda değişti.

ben de üniversiteye kadar kızımın erkek arkadaşı olmasın istiyorum sosyal erkek arkadaşları olsun topluca sinemaya avm ye yemeğe gitsinler ama sevgili olmasınlar yahuuu erkenden :KK53:
benim hiç böyle beklentim yok bana çekmiş olma ihtimalini düşününce 😂
lise aşki diye bir şey var ceycey buna kimse mani olamaz 😁

Babama çok benzettim babanı. Canım benim dışarı çıkmamıza bisey demezdi ama dışarı şehirde üniversite okumak mi tövbelere. :)

Merak etme sen dürüst olduğun sürece onlar sana hem güvenmeyi hem rahatlamayı öğreniyorlar. Benim hayatta herşeyimi babam bilir. Ama tabi eskiden böyle değildi. Sonra o bana güvenmeyi öğrendi. Bende zorda bırakacak hiç biseyyapmadim.

benim hiç böyle beklentim yok bana çekmiş olma ihtimalini düşününce 😂
lise aşki diye bir şey var ceycey buna kimse mani olamaz 😁
ben üniversite bitene dek erkek arkadaş edinmedim naberrr :KK53: bütün arkadaşlarım erkekler yüzünden ağladı sızladı dertlendi giyimleri kısıtlandı davranışlarına bile karışıldı saflarım da ayyy beni çokk seviyooo diye herşeye boyun eğdiler.ee sonuç çoğu okul bitiminde terkedildiler.o çok sevdikleri kendilerini paspas ettikleri erkeklerde memleketlerinde ya da iş hayatlarında başka aşklara yelken açtılarr.ben de gezdim tozdum canım ne isterse onu yaptım ne kadar akıllıymışım 42 yaşımda bir kez daha anladım k.k konularınıda okuyunca:KK70:

ben üniversite bitene dek erkek arkadaş edinmedim naberrr :KK53: bütün arkadaşlarım erkekler yüzünden ağladı sızladı dertlendi giyimleri kısıtlandı davranışlarına bile karışıldı saflarım da ayyy beni çokk seviyooo diye ehrşeye boyun eğdiler.ee sonuç çoğu okul bitiminde terkedildiler.o çok sevdikleri kendilerini paspas ettikleri erkeklerde memleketlerinde ya da iş hayatlarında başka aşklara yelken açtılarr.ben de gezdim tozdum canım ne isterse onu yaptım ne kadar akıllıymışım 42 yaşımda bir kez daha anladım k.k konularınıda okuyunca:KK70:
benimde vardı öyle bitane 3 sene sürdü arardi,ozaman tabi goruntulu konusma falan yok sıfır yaka giydin demi dekolte yok demi yemin et kuran üstune benim ustume yemin et derdi 😂😂😂
allah belamı verecek 🥴

benimde vardı öyle bitane 3 sene sürdü arardi,ozaman tabi goruntulu konusma falan yok sıfır yaka giydin demi dekolte yok demi yemin et kuran üstune benim ustume yemin et derdi 😂😂😂
allah belamı verecek 🥴
üniversitedeyken kızlarla konuşmak için sevgilileri yangın merdiveninin altına gelirlerdi.ben ve 1 muzur arkadaşımla oğlanın kafasına koca bir tas su döker hemen odamıza saklanırdık sonra seyret bağrış çağrışı kızda arardı bizi de hiçç bulan kız olmadı bugüne dekkk heyy gidi yıllar.genemi yapsam ne balkondan evden bu seferde :KK53:

üniversitedeyken kızlarla konuşmak için sevgilileri yangın merdiveninin altına gelirlerdi.ben ve 1 muzur arkadaşımla oğlanın kafasına koca bir tas su döker hemen odamıza saklanırdık sonra seyret bağrış çağrışı kızda arardı bizi de hiçç bulan kız olmadı bugüne dekkk heyy gidi yıllar.genemi yapsam ne balkondan evden bu seferde :KK53:
o kız sizi bir bulsaydı seyreyle cümbüşü

Aklı başında bir kızsa sıkıntı olmaz da, benim ergenliğimdeki gibi bir saftorikse 20 yaşına kadar sevgülüsü olmasın. 😂 Neyse ki çirkindim ben yav, Allah korudu kötü niyetli p.çlerden. 😂😆Cinsellik babında demiyorum, yanlış anlaşılmasın.
ben zamanını bir ergenin tripleriyle boşa harcamasın hayatını yaşasın diye istemiyorumm.ergen kızları görüyorum ellerinden telefon düşmüyor neymiş aşkitoları merak edermiş yazmaları konuşmaları lazımmış buluşmaları lazımmış ayyy içim darlandı çekilecek hayat değil :KK70: :olamaz:

Bence olayın muhafazakarlıkla alakası yok ya benım ailemde muhafazakar ama ben açığım istediğim gibi giyinirim. Sadece babam dışarı çıktığımda bır kere arar kızım çok geç kalma der eve gidince ara beni der. Erkek arkadaşlarımda fazlasıyla var bir kere niye erkek arkadaşın var denilmedi. He ılk üniversiteye başladığımda sağ olsun servısten her gun benı alırdı ama ona bır şey dıyemezdım tinerciler oluyordu. Bellı bır saatte eve geç gelmemi istemez uyuyorum zıra onlarla yaşıyorum çevre korkusu var ama bu baskıda tutma amacıyla değil. 9 da eve gelirim en geç nadır 10 da yoksa eve geleme kadar kalpten gidiyorlar. Aksıne akrabalarım ne zaman kapanıcan dedıklerınde bunu bıle babama böyle dıyorlar derım. Dırek onlara mı kaldı onlara neymış ben bır şey demem onların haddımı der susturur. Sızın babanız kapalıda olsaydınız ve ya açıkta olsaydınız aynı olucaktı. Yavaş yavaş alıştırmaya bakın yoksa bu böyle gıder. Yarın seçiceğiniz eşede karışırlar

kız değil kızlar çok kıza yaptık:KK53:
şuan burda sag gozunle sol gözünun nasil yer degistigini dinliyor olurduk heralde 😁
eski iş yerimde bir ark vardı
kuzeni ve kendisinin sevgili yapmasina aileleri izin vermiyormuş
kuzeni sevgili yapinca bizimki namuslu ya gitmis ailesine soylemis
kuzen aileden bir temiz dayak yiyor sonra ertesi gun bizimkinin kafasina piknik tupuyle geciriyor 😂😂😂
düğun dernekteki tupcu fikret gibi 😂😂😂
kafasinda göcük olmuştu resmen kızın iyi yırtmışsıniz yani 🥴

Ben soruyordum '' Siz bu kadar saat ne konuşuyonuz? '' diye. 😆😆😆 İnsan saatlerce, hem de her gün ne konuşur yav? Annem de '' Saatlerce senle konuşabilen adam işsiz güçsüzdür, at gitsin. '' derdi hep.

şuan burda sag gozunle sol gözünun nasil yer degistigini dinliyor olurduk heralde 😁
eski iş yerimde bir ark vardı
kuzeni ve kendisinin sevgili yapmasina aileleri izin vermiyormuş
kuzeni sevgili yapinca bizimki namuslu ya gitmis ailesine soylemis
kuzen aileden bir temiz dayak yiyor sonra ertesi gun bizimkinin kafasina piknik tupuyle geciriyor 😂😂😂
düğun dernekteki tupcu fikret gibi 😂😂😂
kafasinda göcük olmuştu resmen kızın iyi yırtmışsıniz yani 🥴
benim muzur arkadaştan bütün yurt korkardı mümkün değildi yani dayak yememiz. kız yerdi dayağı üstüne bir de bizi bulsaydı arkadaşımdan :KK53:

Ben soruyordum '' Siz bu kadar saat ne konuşuyonuz? '' diye. 😆😆😆 İnsan saatlerce, hem de her gün ne konuşur yav? Annem de '' Saatlerce senle konuşabilen adam işsiz güçsüzdür, at gitsin. '' derdi hep.
sabah günaydınla başlayacağımm ay bugün ne yapacaksın diyecek uzun uzun anlatacağım arkadaşımla buluşacağım desem hııı o kimm neden buluşuyorsun kaçda gideceksin kaç da geleceksin diyecek.gün boyu telefonumla özlü sözler ponçik emojiler paylaşacağım üstüne bir de:kızgın:telefona bakmasam neredeydin neden yazmadın neden açmadınları dinleyeceğim.ha son yıllarda bir de modernleştik ya eşitiz ya herife durmadan yemek ısmarlayacağım bir de.akıllı işi değilll.evlenmeye karar verince çekilir anca bu derttttt:KK70:

X