Babam Yüzünden EŞimle Boşanıyoruz, Canım Çok Yanıyor :(

Cok uzuldum ya,bence ıyı dusun lutfen grrekıyosa hatlarınızı degıstırın. Birde oyle deneyin.

sacmalamayın pisi pisine gitmeyin. nedemk bunaranuzı degistirin olsun . esine söyle ilişkinizi tazeleyin araya sogukluk girerse hersey hızlanır yapmayon

Öyle bir hale geldim ki üç dileğim gerçekleşecek olsa birini senin ve evladın için harcardım çok üzüldüm ama elden ne gelir. Rabbim hayr etsin. Çok yıpranmış siniz eşiniz de öyle. Allah sabır versin

Bence eşinin ve ailesinin başka fikirleri var bu boşanma sebebi olamaz benim babamda aynı böyle biri ama yıllardır görmüyorum aramaz sormaz ama eminim.numaramı ve adresimi bilse bundan beter eder beni kapima dayanır boşanma sebebi değil esiniz sizi yeteri kadar sevmemis

Senin o babanı Allah Kahhar ismiyle cezalandırsın.. Sizde lütfen kusuruma terbiyesizliğime bakmayın. Ya da bakın ya biraz bağırın bana saldırın. Belki içiniz biraz rahatlar. Nasıl bir baba nasıl bir insan.. Canım sen baban için değil yuvanı yıkmak kendini kessen baban iflah olmaz. Hani Allah canını alsa da kurtulsan. Eşini yuvanı sırf rahat etsinler diye bırakıyosun.. Çocuğun annesini ve babasını ayrı ayrı görüp büyüyecek.. Allah'ım şaka mı bu??? Hani öldürsem içim soğumaz dediğim bir kaç insan tipinden bi tanesi senin baban. Ya Allah nasıl biliyosa öyle yapsın. Benim içim yandı... Allah sana güç versin canımm arkadaşım benim Allah kolaylaştırsın. Sayısız mucizesi var Rabb'imin Hızır uğrasın inşaallah... Kurtarsın seni bu durumdan Ah Ahh...

Bana kalırsa boşanma sebebi değil bu. İllaki bi çözüm yolu vardır. Ben eşinize çok şaşırdım. İnsanın ailesi yüzünden boşanma sebebi olur mu hiç. Bu senin elinde olan bişey değil. Allah ikiniz içinde en hayırlısını nasiş etsin inşallah.

Bu kadar uzun bi yazıyı kör olmadan okuyabildim sonunda canım benim üzüldüm senin adına.Bende evlendigimde evin hatta mutfağın tüm eşyalarını eşim aldı.düğünde ailem takı takması.sadece ablama takilan bilekligi ablam babama verdi onu taktı.eşimle Allaha şükür hiçbir sorun yaşamadım bundan dolayı.sadece arada laf açıldığında der sizinkiler bi bilezik bile takmadi diye ama onuda bana der başkalarının yanında değil.Senin babanın yaptığı çok yanlış keşke en başından deseydin bizi evden kovdu o yüzden görüşmek istemiyorum vs.diye. esin nasıl hemen bi kalemde silmiş anlamadım.keşke sen boşanmak istemeseydin

Kocan hazırolda boşanalım demeni bekliyormuş , hayır banane kocamın babasından? Ben mi seçtim şu adam benim kp olsun diye ?ben mi terbiye verdim ? konuşmam görüşmem milleti arayıp para isterse de kafası gitmiş para falan kaptırmayın sakın der geçerim. Banane kp in ayıbından? Onun yerine ben niye utanayım? Çok çok tlf numaralarımızı değiştiririz. Boşanmak nedir yani?

Altından başka bir şey çıkmaz umarım bu boşanmaya bodoslama atlayan kocanın... bu kadar seviyorsun madem bırak gururu bir konuş , bir çözüm bulmaya çalışın. Tek sıkıntısı babansa sildim attım de (ki evlenmeden silip atman gereken bir kişi imiş zaten) tlf nolarınızı değiştirin. Eşin de sülalesine söylesin bizim o adamla hiçbir ilişkimiz Yok sorumluluk kabul etmiyoruz diye.

Ben de boşanma isteğinizi bu kadar istekli kabul etmesinden şüphelendim.İsin içinde başka bir şey olmasın.Ayrica evden gitmesi hiç mantıklı olmamış.Ailesi de kendisini dolduruyor olabilir.Bence geri dönüşü olmadan alın karşınıza konuşun eşinizle.Ha diyelim hala bosanmayi düşünüyor o zaman kafaniz daha rahat olur.Yoksa bu baba mevzusu boşanma için çok eften puften bir sebep.Ayrica arada bir çocuk var.Hic mı adam çocuğunu düşünmüyor.Umarim arada kadın mevzusu falan yoktur.Yoksa hiç mı hiç mantıklı değil bu olay

Boşanmayı teklif edeceğinize beyin fırtınası yaparak bu durumdan ne şekilde kurtulabileceğinizi tartışsaydınız keşke
Eşiniz hoşuma girmedi. Çocuğa rağmen kaçması, sahip çıkmaması falan güzel değil

problem eşinde!!!
farz ı misal annen manik depresif olsaydı ''aaa olmaz annen huzurumuzu kaçırıyor rezil oluyorum sen beni çok sevsen de bebeğimizi ve seni bırakıyorummm '' demesiyle aynı şey ,babana gösterdiği bu anlamsız tepki bana göre.
anne ve babalarımızı seçemiyoruz tıpkı yakalanacağımız psikolojik ve fiziksel hastalıklar gibi...
onun için dirayetli ol son bir kez şu baba ana muhabbetini bir kenara bırakıp etraflıca eşinle konuş buradaki 100 lerce kadın yanılıyor olamaz eşinin (üzülme lütfen )bahanesi gibi geldi ...

son olarak sosyal mesaj vermek istiyorum şu düğün dernek işlerine illa kanlı bıçaklı ayrılmış anne babayı biblo gibi yan yana oturtmaktan ne anlıyorsunuz kime neyi ispatlıyorsunuz.
sonrasında bir de üzüntü yapıyorsunuz kendinize sen de dahil B blackparrot yok zorla geldi kınama gelmedi nişanımda şöyle yaptı düğünümde böyle
kendimden örnek vereyim babamı zorla hiç bir seramonime çağırmadım hiçte eksikliğini hissetmedik dini nikahımda da camiye gittik 2 kişiye rica ettik şahit oldular kıydırdık geçtik nedir yani niye kendinize dert ediyorsunuz adam sizi evden kovmuş düğüne nikaha gelse ne gelmese ne...kim için ne için!!
Türkiye de karşı tarafın ailesi ne der olayı umarım bir jenerasyon sonra atlatılmış olur
bunun için ayrı bir topik açmalıyım çok doluyum üzülüyorum sonradan boş yere kendinizi üzdüğünüz için

Bir tek bana mı fazla kusursuz geldi bu yazı?sanki bir romanın ilk sayfaları gibi...

Yukarıdaki konu ile tamamen aynı konunuz. Ve biraz inceledim, iki hesap da ( sizin hesabınız ve bu konuyu açan hesap, yeni hesap açıp, ilk olarak bu konuyu paylaşmışsınız. ) Aynı kişi misiniz? Bu arada, durumunuza üzüldüm tabiki, hatta gündüz yorum da yazmıştım

Böyle baba olacagina keske hic olmasaymis. Neden esinizle cekip gitmek yerine bosanma karari aldiniz? Yazik olmus evliliginize size. Allah yardimciniz olsun.

Arkadaşım eşini seviyorsan ve onunda seni sevdiğine inanıyorsan irkez daha dene derim. Eşin bunalmıs bu olanlsrdan belli ki ama isterseniz birlikte aşabilirsiniz. Mutsusluga umutsuzluga kapılma lütfen yasadıkların cok zor evet ama herseyin bi hal çaresi bulunur yeter ki bu olanlar için suclama kendini

Babanıza yada size değil eşinize çok kızdım... bu durum hoş olmasa da eşinizin ya da sizin ayıbınız değil. Akrabaları ailesi ne derse desin sizden ve çocuğundan vazgeçmemeliydi. Çok üzüldüm eşiniz sizi haketmiyor bence. Siz onu yıprattığınız düşünecek kadar ince naif düşünürken o evliliğinizi sahiplenecek cesareti bulamamış... yazıkk...

Benzer falan değil aynı konu ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…