Babam hasta:(

70 yasinda babam.evet iki yil once ışın tedavisi oldu 2 yıl ne buyudu ne kuculdü doktor cok iyi gidiyor derken kontrole gidince bogazini tamamen sardigini ve akcigere sıçradigini ögrendik

70 yasinda babam.evet iki yil once ışın tedavisi oldu 2 yıl ne buyudu ne kuculdü doktor cok iyi gidiyor derken kontrole gidince bogazini tamamen sardigini ve akcigere sıçradigini ögrendik
Aniden oldu demek Allah size de şifa versin inşallah iyi olur babalarımız.
Peki Dr ne diyor şimdi ameliyat mı olacak?
Tekrar biyopsi yapilacak mi?
Akciğer kaçıncı evre oluyor?
Babamın bu durumlarını araştırırken, fitoterapi buldum. Yorumlar var ama emin olamıyorum. Erken evrede belli ise yariyordur. Akciğer için en azindan yapılabilir mi?

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin.

AA çok ilginç hala sigara içmesi …
Gırtlağı alındı mı peki Ya da bir bölümü ?

Çok geçmiş olsun Allah şifa verisn
Ailede kanser öyküsü var mıydı peki

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inş tez vakitte babanın iyileştiğinin müjdesini verirsin.Dualarım sizinle.Allahım şifa versin yarabbim

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Çok geçmiş olsun.
Eğer gırtlağının tamamının alınması gerekiyorsa vakit kaybetmeyin.
Sonra başka yere sıçrar tedavi şansı varken ilerletmeyin.
Birkaç doktordan görüş alın.

Aynen öyle bir soğuk alginligi gecirdi sonra yayildi.suan ameliyat sansi yok cunku vucuda gecti maalesef bize 4.evre dedi doktor ama evrelere takilmayin dedi akcigere yeni sıçramış insallah başka yerine sıçramadan kemoterapi işe yarar.

Çok geçmiş olsun.
Eğer gırtlağının tamamının alınması gerekiyorsa vakit kaybetmeyin.
Sonra başka yere sıçrar tedavi şansı varken ilerletmeyin.
Birkaç doktordan görüş alın.
Buna ben de katiliyorum babam ameliyat olmadi sesi gidecek diye sonuç yine sesi gitti ve cok pişman olmadigina.

Yaaa bizimde soğuk alginligiydi, biz de grip zannettik . Geçmek bilmedi ilk defa. Nasıl oldu anlamadık.
İnş babanız sağlığına kavuşur, sizin için de dua edicem. Allah şifa versin inş.

Allah yardımcınız olsun.Acil şifalar dilerim.Temiz hava alsın.Moralini yüksek tutun. Düzelir İnşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…