Babam hasta:(

Fistiklicikileta

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
4.286
6.444
Herkese merhaba.
Babam için Dr.lar gırtlak kanseri olabilir diyor. Biyopsi olacak. İnş hayırlı sonuç alırız.
Belirtileri soğuk algınlığı gibi ,çok sinsi . Malesef geç anladık.

Çevresinde bu hastalığı yaşayan, tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?
Suan afedersiniz, balgam çıkartıyor ve tıkalı gibi.
Yani normalde hasta oluruz ,ya böyle balgam dolu olur nefes almakta ve konuşmakta zorlanıriz onun gibi.

Boğazını rahatlatacak bir şey var mı? Dr .lar bir sey vermedi. Ama doğal yediklerimizden yani bir sey olabilir. Mesela internette limon yazıyordu.

Neler tavsiye edersiniz?
Yardımcı olursanız çok sevinirim

Edit:
Malesef babamın gitlaginin komple aljnacagini söyledi Dr.
sonraki sürec hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
çok çok geçmiş olsun Allah ım acil şifalar versin inşallah
sigara içer miydi babanız?

bende içiyorum ve ne zaman böyle bişey duysam nasıl korkuyorum

çok çok geçmiş olsun Allah ım acil şifalar versin inşallah
sigara içer miydi babanız?

bende içiyorum ve ne zaman böyle bişey duysam nasıl korkuyorum
Saolun Allah razı olsun.
İlk sordukları soru oydu. Ama içmiyordu.
O yuzden anlamadık.
Size sigarayı hemen bırakmanızi tavsiye ederim. Çünkü çok zor. Yani ben çok uzuluyorum

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin.

inşallah kanser çıkmaz Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah

Kayinvalidem 66 yaşında 4 üncü evre başında gırtlak kanserini atlattı sadece radyoterapi ve kemoterapi ile 6 senedir gayet sağlıklı yaşamına devam ediyor eşimin şube müdürü şu an o hastalıkla tedavi görüyor ve % 90 iyileşme durumu var gırtlak kanseri kanser türleri arasında en kolay anlatılan türlerden çünkü iç organ gibi hayati bir bölgede olmadığı için yayılması daha zor ve uzun sürüyor ayrıca tedavisi de çok zor değil. Geçmiş olsun.

Çok saolun Allah razı olsun..İnş iyilesir

Ameliyat olmadı değil mi? Yara var mıydı boğazında.

Babam akciğer kanseriydi radyoterapi kemoterapi fln gördü
Aktaran zerdecal ekstrati vs aldık
6ay yaşar demişlerdi 3-4yil yaşadı
Allah şifa versin

Amcam gırtlak kanseri kemoterapi alıyor ameliyat olup olmayacağı net değil. Öneri olarak tatlı şekerli yememesini öneriyorum kanser hücrelerini arttırıyor. Ses kısıklığı, ağrı gibi şeyler yaşıyordu ona bir çare bulamadı diye biliyorum. İnşallah tüm hastalar şifa bulur…

Geçmiş olsun, çok üzüldüm. Kozalak macunu balgam söktürür ve rahatlatır. Z.h.e A.a diye bir marka var, diyabetliler için olandan alabilirsiniz, eczanelerde de bulmak mümkün.

Size de çok geçmiş olsun. Iyiki söylediniz biliyordum ama aklıma gelmemişti. Dikkat ederiz.
Biyopsi oldu degil mi? Ona göre teşhis konuluyor.
Biyopsi yaptırmayın, yayılır diyenler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…