Babam gibi sevdiğim müdürüm

Nişanlınız bir anda işten ayrılmanıza ne dedi ?

Ben yakınlık derecemizi anlatmak için bu kelimeyi kullandım çünkü yakınlık nasıl bir yakınlık denecekti

Aile gibiyiz formatlı bir yerde çalışmadım sadece yakınlığının bu şekilde olduğunu düşündüğümü söyledim
Aynı iş yerinde çalıştığınız insanlarla bu denli samimiyet kurmazsanız böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Kimse babanız gibi olamaz bunu unutmayın.

15 yaş büyük birisi baba gibi olmaz saçmalamışsınız.
Bende bunu anlamıyorum, erkekler kendinden 15 yaş küçük birisine his besleyebiliyor ama kadınlar babam gibi diyor çok ilginç.

Yaşınız mi ufak anlamadim ama iş yerinde artık profesyonel çalışmanız gerektiğini öğrenmişsiniz.

Hastane de babam gibi sevdiğim bir doktor abi vardı
Benden 20 yaş büyük ve beni hep kayırırdı.
Çok işime yardım etti ve gerçekten çok severdim.
Çocuk hastanesiydi ayrılmam için 18.yasımı bekledi ve ben 18 olduğumda başka şehre taşındı
Bu zaman zarfında hemşireler ve başka doktorlar tarafından uyarıldım ve asla inanmadım, ihtimal vermedim
Aradan 7-8 sene geçti bana saçmasapan sapkın mesajlar attı
Canım abim(!), kahramanım bize ne yaptı...

Ama bunlar yaşanırken ben 16 yaşında, hastanede , doktordan medet bekleyen bir çocuktum
Ergendim ve öleceğimi sanıyordum. E bir de hastanede tektim.
Siz anlatınca bunu anımsadım...
Ama siz biraz büyük geldiniz gözüme
Geçmiş olsun, tecrübe oldu
Kalkın, silkenin, yeniden başlayın

Zaten fazlasıyla samimiydik ama samimiyetinin bu şekilde olduğunu düşünmemiştim
dediğim yanlış yorumlanması ama
fazla samimiyet sarılma vs gibi olursa hepten yanlış anlıyor bu abaza hödükler

iş ortamında özellikle temaslı samimiyet hepten yanlış
24 yılık çalışma hayatındayım :)

Madem kendinizde hata bulmuyosunuz neden haklarınızdan vazgeçtiniz? Evli bi adamla samimiyet kuruyosan suçlusun evet, bu kadar basit yani.

Ortalığın tozunu attırmanız gerekirken neden suçlu gibi sessizce yandan yandan sıvışıp gittiniz, neden emeğinize sahip çıkmadınız?

Bir ben mi müdürlerimi sevmiyorum, bana iyilik yapsalar bile altında bir şey arıyorum ki hep de buluyorum. Ayrıca müdürlerle nasıl bu kadar içli dışlısınız benim gözümde ne kadar başarılı çalışansanız müdürü o kadar az görürsünüz demektir. Haftada birden fazla müdürümü görürsem nerede eksik hata yapıyorum diye bakıyorum.

Ayrıca 3 senelik tazminat en az 100 bin tl yapar. Madem adamı tehdit edebiliyorsunuz karına söylerim diye, tazminatımı ve işsizlik maaşımı ayarla karına söylerim diye tehdit edin bari.

İş yerinizdeki kimseye abi baba demeyin hoşlanmıyorsanız çok samimi olmayın.

Bu erkekler ne sosyal medyayı adam gibi kullanabiliyor ne iş yerini.

Hemen cıvırlar.

İşten çıkmanızı taktir ettim yine de. Evlilere yüz vermeyen kadınlar artı puan

Ortalığın tozunu attırmanız gerekirken neden suçlu gibi sessizce yandan yandan sıvışıp gittiniz, neden emeğinize sahip çıkmadınız?
Şu an hiçbir suçum yokken siz beni asıp kesmediniz mi orda farklı mı olacaktı kadın bile kadının dümanı iken benim derdimi kim dinleyecekti

İstisnasız tüm erkekler böyledir
Aslana gibi vb diye yaklaşma.
Niyetleri eninde sonunda hep aynıdır.

Bu da size bir tecrübe olsun.
Ne kadar yakın olursanız olun, Bey diye hitap edin, mesafenizi koruyun, kucugunuz büyüğünüz, yasitiniz fark etmez.

Ortayaşlı evli erkeklerin çoğu yavşak , öyle dostluktan iş arkadaşlığından anlamazlar fırsatını bulunca yavşayıveririler ... sen abi vb sanırsin ama arkandan salya akıtırlar kısacası Türk erkekleri berbat karısına söyle cezasız kalmasın o azgın abi

Şu an hiçbir suçum yokken siz beni asıp kesmediniz mi orda farklı mı olacaktı kadın bile kadının dümanı iken benim derdimi kim dinleyecekti
Şimdi soranlara ne diyecek? Bişeyler uydurması lazım değil mi? Belki size iftira atacak poposunu kurtarmak için? O zaman kim dinleyecek sizi? Böyle ayısından kork dayısından korkla yaşanmaz gelen vurur giden vurur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…