Babam annemi aldatıyor!

Annemin önceki kadını gördüğünü sanmıyorum, ya mesaj ya da cebindeki bir fişten gördüğünü ima ederken duymuştum.
O zaman babanı yokla babana deki baba geçen gün sen duştayken vs de sana söylemeyi unuttum seni aydın abla diye biri aradı sanırım iş arkadaşın ama açmadım de ne kadar değişik insan kızına neden erkek ismi koyar ki çok saçma de bakalım baban onun adı şu bu diyecek mi ve nasıl tepki verecek eli ayağına dolaşacak mı yada sen bu kadını whatsapp ekle kim olduğuna bak ben bazen beni arayan tanımadığım numaraları rehbere kaydediyorum sonra whatsapp kullanıyorsa adı çıkıyor sonra siliyorum bunu yapabilirsin Facebook İnstagram da telefon numarası ile kayıt varım şifre sıfırlamasan öğrenirsin kadın onu ekleyince kimsin diye sorarsa iş ilanınız için eklemiştim de sonra pardon yanlış numara eklemişim deyip kıvır

Telefona numarasini kayit ettiysen sosyal medyadan kadinin tel numarasindan ismini ogrenebilirsin. Facebookta bildigim kadariyla numarayi yazinca isim cikiyor galiba.
Simdi babana bu durumu bildigini soylersen inkar edecektir. Ortak is yaptigi biri olarak soyleyecektir. Sen ne kadar bildigini belli etsen de o yine gorusecektir, vazgecmeyecektir. Bukez daha temkinli hatta. Baban ancak kendi istemesiyle birakir o kadini, siz istiyorsunuz diye degil.
Baban annesine bakildigi icin annene iyi davraniyor, tamamen cikar amacli. Disaridaki kadinla gonlunu yaparken evdeki esine de hizmetini yaptiriyor.
Annen ilk durumda belki bosanmayi dusunur, bosanir da. Ancak sonradan size ben zaten biliyordum. Benim yuvami yiktiniz der mi? Cunku buna benzer birseyi bir arkadasim yasamisti. Babasi is yaptigim mimar dedi. Annesi de ben kendime bir dunya kurmustum yillardir tahmin ediyordum ama kendimi avutuyordum. Sen benim dunyami yiktin dedi arkadasa. Arkadasim da pisman oldu. Bu yuzden ne yapilabilir bilmiyorum. Cok zor bir durum.

Çok üzüldüm yaşadıklarınıza(( bu ülkede hep kadınlar çilekeş maalesef. Keşke başıma gelmeseydi bunlar ömür boyu iz kalacak

Annemi kullanmasına izin veremem tabiki. Konuşursam titrerim, ağlarım, onun yerine ben utanırım bu rezillikten.
Birkaç gün geçsin sakinleyip öyle konusun insanın böyle birşeyi bilip susması pek mümkün olmaz zaten.

Annenize ve kardesinize söylemekle tehdit edin, hatta anneniz, yanınıza alacağınızı söyleyin devam ederse ki babaanenniz söz konusu olduğu için buda ciddi bir tehdit olur muhtemelen. Telefonuna program yüklediğinizi,her yaptığını takip edeceğinizi de söyleyebilirsiniz. Ben böyle yapardım. Umarım bir işe yarar.

Ne kadar da acı yıllarca emek ver .. kahrını çek kocam de çocuk doğur annesine bak daha nice fedakarlıklar yap karşılığı bu olsun .. Allah vicdanlı merhametli kişilerle karşılaştırsın.. kesinlikle kendin soyle babana cezasını sizden yana çeksin.. annen duymasın ama o kadar fedakarlıktan sonra böyle olduğunu duyarsa kaldiramayabilir.. okadar kolay değil cunku emek verip karşılık alamamak çok acı...

Anneniz intihar mi etti ?.basiniz sag olsun mekani cennet olsun ya coknuzuldum

Annene bu kötülüğü yaptırma. Baban gerçekten anneni sevmiyor. Bir arkadaşın dediği gibi annesine ve kendisine bakıcı. Cinselliğini beğendiği bir kadınla gününü gün ediyor. Bence annenin bilgisi olmalı. Ben kızımdan bunu beklerdim.

Dediğiniz gibi Facebook’ta arattım ama çıkmadı maalesef.
Annemi ve beni kaybetme düşüncesi içine sinerse yapamaz belki bilmiyorum belki de hepsini göze almıştır. Annem boşanır ve hayatını bize adar. Ben evlenince kardeşim üniversiteye gidinceye ne olacak peki? Berbat bir durum beynim alt üst

Babanı arayıp yanına çağır ve yüzyüze konuş . Ağlamanın titremenin bir önemi yok. Kardeşin ve annenim durumundan ötürü şu anlık söylemeyeceğini ancak bu kadınla ilişkisinin bittiğini san ispat etmesi gerektiğini söyle. Eğer etmezsen kardeşimin sınavından sonra hem kardeşime hem anneme anlayacağım. Annemi de yanıma alacağım bizim yüzümüzü göremeyeceksin de. Ayrıca böyle iyi bir çift görünüyorlarsa çevresinden de utanacaktır duyulmasından vazgeçecektir diye düşünüyorum

Evet ben de bile bile duramayacağım. Peki sonra görüşmeyi bırakırsa eğer buna nasıl emin olacağım? Güven kavramı bitti ben de

Tam emin olamayacaksınız muhtemelen, bu konuda "Şu şekilde olursa, kesin emin ol" diyebileceğim hiçbir şey yok maalesef.

Ne dersen de ne konuşursan konuş kar etmiyor. Edecek olsa yıllar önce ettiği yeminler kar ederdi. Düşünseneo kadar pervasız ki senin yanında bile msj atmadan duramıyor. Yalnız kalacağı anı bekleyemiyor. Ahh kardeşim ahh o duyguyu yaşayan bilir. Geçmez yarası geçmiyor...

Peki annemle konuşmam onun gururunu çok kırmaz mı? Gerçi ayrılırsa sebebini mutlaka açıklar bize de. Paramparça ailelerden mi olacağız biz de ? Normalde öyle mutlu bir aile tablosuyuzdur ki

Anneni kaybetme riskini goze almis ki aldatmaya son vetmemis. Anneni babaannene baktigi icin tutuyor bence. Sizi kaybetme riskini goze alir mi dersrn aldatan adam zaten cok da saglikli bir dusunce yapisina sahip degildir ki, alanibilir. Cunku baban su an hormonlariyla dusunuyor. Ondan saglikli kararlar almasini bekleme.
Ben de aldatildim. Bosandim. Esim beni biraksa da oglumu birakmaz diyordum. Hic de oyle olmadi..

Yine de hemen anneme anlatmadan bir yol bulmak , vazgeçirmeye çalışmak istiyorum.

Hem köftem dursun hem karnım doysun değil mi ne güzel iş. Anneme ve bu evliliğe verdiği 30 seneye yazık.
Beleş bakıcı olayı değil. Annen onun sosyal gölgesi. Annen sayesinde pisliklerini kapatıyor. Annene de övgüler yağdırıyor el üstünde tutuyor ki vicdanı rahat etsin anladın mı

Durumun bütün olasılıklarını düşünüp yazmışsın zaten buradaki bi çok kişiden cok daha iyi düşündüğün ortada, analitik düşünmüşsün...

Benim görüşüm hiçbişey demezsen bu seni öldürür yani annene haksızlık olur babanı korumus olursun...
Babanla yüzyüze yavas yavas konuya girerek konusmalısın...direkt soylemek seklinde değil de mesela konuya soyle giriş yapabilirsin; baba annemle nasılsınız mutlu musun? Biraz sanki mutsuz gordum seni falan ..sonra dersin yakın dertleştiğin arkadasın varsa belki ona anlatıosun ama bana da anlat vs...diye diye en son aydın ı soylersin...boyle girersen anlarsın ama direkt bizi goremezsin die girersen olaya inkar edip konusmayacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…