Erkek İnfertilitesi azospermi hakkında yardımcı olur musunuz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

begonvilko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
229
128
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır takip ediyorum konuları ve sanırım artık üye olup dahil olma zamanı geldi. Eşim azospermi ve biz bu soruna eğilmeye resmen karar verdik. Eşim sıradan bir ürologa gitti ve testlerini yaptırdı ilk etapta. Sperm çıkışı maalesef sıfır.
LH:5,79
FSH:19,57
Prolaktin:7,38
Testosteron:12,1

değerler bu şekilde arkadaşlar. Doktor birkaç ay iğne sonra da mikrotese demiş.

Bu konunun uzmanı oldunuz artık, takip ediyorum. Bana yardımcı olur musunuz, değerler tam olarak ne anlama geliyor ve hemen mikrotese olmak uygun mu? cevaplarınızı bekliyorum.

doktor varikosel var ama ameliyat olmak spermleri etkilemez demiş. ne diyorsunuz?

Bir de Kaan Aydos mu yoksa Emre Bakırcıoğlu mu? Maalesef en zor soru oluyor galiba bu

Cnm geçmiş olsun benim eşimde azosprem onunla kan değerleri yakın sizin sonuçlara yine sen ikna etmişsin tedavi ye benim eşim bir türlü yanaşmıyor yaradanım tez Zaman da kucaklarımıza evlatlarımızı almayı nasip etsin.zaten bu ismini yazdığın doktorlarda iğne ve ilaç verecek kullansın belki sonuç alırsınız

Cnm geçmiş olsun benim eşimde azosprem onunla kan değerleri yakın sizin sonuçlara yine sen ikna etmişsin tedavi ye benim eşim bir türlü yanaşmıyor yaradanım tez Zaman da kucaklarımıza evlatlarımızı almayı nasip etsin.zaten bu ismini yazdığın doktorlarda iğne ve ilaç verecek kullansın belki sonuç alırsınız

evet çok şükür tedavi olmaya istekli. Siz de bi ucundan başlayın en kısa zamanda inşallah arkadaşım. Galiba bir kaan aydos yapıcaz biz öyle görünüyor. İnşallah allah ebeveyn olmayı nasip etsin bizlere.

merhaba
benimde esim azoospermi
7 yillik evliyiz
yapilan tum testlerde hic sorun yok hersey normal cikiyor ama iste olmayinca olmuyor
gecen ay ikinci ameliyati oldu
artik imkansiz yok sperm
cok zor bir durum rabbim yardimcimiz olsun

merhaba
benimde esim azoospermi
7 yillik evliyiz
yapilan tum testlerde hic sorun yok hersey normal cikiyor ama iste olmayinca olmuyor
gecen ay ikinci ameliyati oldu
artik imkansiz yok sperm
cok zor bir durum rabbim yardimcimiz olsun
Amin cnm yaradanım tez Zaman'da şifa versin bize evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Arkadaslar rica etsem teşhislerinizi,doktorlarınızı , kullandığınız ilaçları ve tedavideki son durumunuzu yazarmısınız?

X